Luxusní postele LUXURY SLEEPING

ROMANCE

Dosud nevídané spojení nabité romantikou: hedvábná krajka a zdobný rám vytváří unikátní kreaci plnou ženskosti a smyslnosti. Na první pohled strhující a osobitá postel je po právu považována za vlajkovou loď kolekce „Secrets d´Alcoves“. Skutečná krajka černé barvy na růžovém pozadí, malé knoflíčky, perfektní zpracování do posledního detailu, to vše zasazeno do úctyhodného černého vyřezávaného rámu činí z této postele královnu každé ložnice. Na tomto modelu postele Romance si zaslouží uléhat náročná sebevědomá žena, znalkyně kvality a osobitého vkusu.

 
ROMANCE ROMANCE ROMANCE ROMANCE ROMANCE ROMANCE ROMANCE

Postel může být vybavena jedním ze dvou typů matrací: Indiscréte s vytkaným motivem šňěrovačky a mašličkou na straně matrace či Précieuse s vetkaným motivem elegantní krajky. Prohlédněte si jednotlivé modely matrací.

Nohy postele můžete mít v podobě dámského střevíčku na vysokém podpatku či ve střídmější, nicméně elegantní verzi oválného tvaru.

 

Rozměry

Šíře: 160cm, 180cm
Délka: 190cm, 200cm

 KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.