KDO JSME?

LUXURY SLEEPING – byli jsme první multibrand showroom s luxusními postelemi v ČR.
Kontinentální postele, exkluzivní matrace, domácí textil a lůžkoviny evropských výrobců s tradicí.

Od roku 2008 jsme ambasadory „vysokého spaní“ na českém trhu. Jsme team nadšených spánkových specialistek s dlouholetými zkušenostmi. Baví nás pomáhat každému najít to nejlepší řešení individuálního spánku na míru. Měníme bezesné noci v požitek z dokonalého spánku.

Ivana Guthová, zakladatelka LUXURY SLEEPING

CO DĚLÁME?

 • Naše zákazníky provázíme světem zdravého a komfortního spaní.
 • Pomáháme tvořit dokonalé postele každému na míru pro úspěšné a spokojené dny.
 • Každá postel či matrace je originál. Vytvořena na zakázku dle potřeb a přání zákazníka z hlediska pohodlí a designu.
 • Pravé kontinentální postele typu boxspring (tzv. americké postele, hotelové postele).

POSTELE, MATRACE, VRCHNÍ TOP MATRACE

 • Každá postel od nás může být zhotovena v jakémkoliv rozměru, odstínu, typu látky, včt. vlastní.
 • Každá postel od nás může být vybavena unikátním polohovacím systémem. U těchto postelí nemusíte dělat kompromis mezi funkčností a zachováním kvality spánku.
 • Postele a matrace jsou ručně vyráběny z přírodních materiálů.

OBLÉKNEME I POSTEL STYLOVĚ

Elegance a styl!

To je signatura belgické značky Slabbinck. Luxusní domácí textil z prvotřídních přírodních materiálů. Egyptská ručně česaná bavlna Giza, hedvábí či len. Ruční práce. Vyberete si barevné kombinace, dekor, výšivku, kvalitativní třídu materiálu… Rozměry a provedení neznají hranic. Vše dle Vašeho přání. Povlečení, lůžkoviny, přehozy, textil do koupelny i jídelny. Prostě designově sladěná celá domácnost.

CO PRO VÁS UMÍME UDĚLAT

 • Dodáme postele, matrace, ložní prádlo (domácí textil), lůžkoviny do Vámi realizovaných interiérů.
 • Design našich produktů bude podléhat Vašim potřebám a přáním Vašich klientů.
 • Budeme Vám plně k dispozici při výběru produktů na míru a poradenství v oblasti zdravého spánku.
 • Objednávat zboží u nás můžete individuálně bez Vašich klientů nebo spolu s nimi či je k nám poslat na předem avizovanou návštěvu (abychom věděli, že se jedná o Váš kontakt).
 • Tak jako naše zboží je tvořeno na míru, tak i cenu lze tvořit na míru, dle Vašeho rozpočtu. Vždy konzultováno s Vámi předem.
 • Odměna pro Vás – jistá. Způsob vypořádání odměny možno dle vzájemné dohody.
 • Na přání možnost vzájemné spolupráce – doporučíme našim klientům Vaše služby.

REFERENCE aneb za nás mluví klienti

Jsme velice spokojeni jak s výrobky, tak s jednáním, vystupováním a odborným poradenstvím na prodejně. Pomohli nám s výběrem postele Kuperus na míru a „ výsledkem je dokonalý spánek
-
JOSEF HEJNA, PRAHA

Pořídil jsem si spací systém Alexia a díky možnosti kombinace jednotlivých komponentů a personifikace postele jsem s výsledkem velmi spokojen. Odměnou za mé rozhodnutí pro Luxury Sleeping je mi kvalitní spánek a odpočinek. Vyzkoušel jsem hodně postelí i v drahých hotelech, ale ta Vaše je opravdu nejlepší, díky.
-
H.B., OSTRAVA

Vážení, děkuji za dodávku vynikajícího spacího vybavení, a to jak postele, tak i peřiny a komplet ložního prádla. Jedná se o výrobky na pohled dražší kategorie, ale luxus klidného, vydatného a mimořádně pohodlného spaní je nezaplatitelný. Váš profesionální přístup a poradenství jsou perfektní. Ověřil jsem to v praxi.
-
F. SCHLÉE, PRAHA

Se svou novou postelí Kuperus jsem naprosto spokojen a mohu ji doporučit všem, kdo doma chtějí spát ještě lépe než v pětihvězdičkovém hotelu. V Luxury Sleeping nám dobře, a hlavně trpělivě poradili, vše jsme si s manželkou opakovaně vyzkoušeli a výsledek je vynikající.
-
Rostislav, PRAHA

Sme skutočne veľmi spokojní s posteľou od LUXURY SLELEPING a samozrejme aj s profi prístupom. Naša polohovacia posteľ nám poskytuje nie len kvalitný spánok, ale aj príjemný odpočinok. Polohovanie s diaľkovým ovládaním je veľmi komfortné. Kúpa tejto postele bola výborná voľba.
-
JOZEF, BRATISLAVA

REALIZACE

Při rozhodování o pořízení kvalitní postele pro našeho zákazníka jsme objevili LUXURY SLEEPING. Zaujala nás možnost vybrat si každý díl postele dle přání, včetně vzhledu. Dámy na prodejně nám poradily a pomohly s výběrem nejvhodnějších komponentů tak, aby byly v souladu s naším projektem interiéru a zároveň perfektně sloužily jeho uživateli. Dodání postele proběhlo v pořádku a v termínu, který nám vyhovoval. Rádi doporučíme každému, kdo hledá profesionálního partnera v oblasti kvalitního spánku, perfektní postele a matrace a špičkový servis.
-
E. HEINZOVÁ, OLOMOUC

NAŠE PORTFOLIO ZNAČEK

Od roku 2008 jsme specialistou a exkluzivním držitelem prémiových značek s prověřenou dlouholetou tradicí v oboru kvalitního a komfortního spánku:

KUPERUS
holandský výrobce pravých kontinentálních postelí, matrací a doplňků s královským oceněním a více než 100letou tradicí

PULLMAN
holandská značka s historií 150 let! Unikátní matrace s patentovanou technologií a vysoké tzv. kontinentální postele + doplňky

TRECA
francouzská značka vyrábí elegantní vysoké postele a luxusní matrace již přes 80 let.

 

SLABBINCK
belgická rodinná značka luxusního domácího textilu: povlečení, lůžkoviny, textilní koupelnový a jídelní program. Historie značky se datuje od roku 1903 a sídlí v Brugges.

KAUFFMANN
výrobce exkluzivních lůžkovin z pravého jemného peří. Polštáře, peřiny jakýchkoliv rozměrů a několika teplotních tříd.

HVĚZDNÝ SPÁNEK

Jsme rádi, že mezi spokojené uživatele našich výrobků patří i významné osobnosti české kulturní, sportovní či politické scény. I hvězdy dokáží ocenit sílu tradice a precizní práci mistrů postelového řemesla.

KONTAKT

www.POSTELE-LS.cz
email: info@postele-ls.cz

Ivana Guthová, majitelka
tel.: 775 431 469


Přijďte si k nám lehnout na adresu:
LUXURY SLEEPING multibrand showroom, Korunní 108b/2569, Praha 10 – Vinohrady

 


Prezentace ke stažení