Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAŠE PŘEDNOSTI

LUXURY SLEEPING – jsme jediný nejdéle působící multibrand showroom luxusních postelí na českém trhu. Máme tu čest prezentovat unikátní postele renomovaných světových značek těch nejlepších výrobců vysokých, kontinentálních postelí. Ruční řemeslná výroba s dlouholetou tradicí a královským oceněním je zárukou té nejvyšší kvality.

Jsme hrdí na to, že působíme na českém a slovenském trhu již od roku 2008 jakožto exkluzívní zástupce prověřených značek nejlepších výrobců postelí a doplňků PULLMAN, KUPERUS, TRECA, SLABBINCK, DOMMELIN.

Naším posláním bylo od počátku přinést do českých domácností kvalitní a zdravý spánek, aby se každý cítil vždy dobře odpočatý. Dobrý spánek je totiž zárukou úspěšného dne.

 

 

Předností našich postelí je nesporný fakt, že se jedná o značky zahraničních výrobců, kteří mají dlouholetou tradici, a dokonce královské ocenění za dodržování nejvyšší kvality po dobu více než 100let. Právě dlouholeté zkušenosti, které si předávají mistři svého oboru z generace na generaci, jsou zárukou kvalitního zpracování každého komponentu postele. Pouze pečlivý výběr a správné zpracování a poskládání přírodních materiálů vytváří ty nejlepší vlastnosti pro zdravý spánek.

Za námi reprezentovanými značkami stojí důvěryhodný příběh, prokazatelná tradice a poctivý přístup. V dnešní době je třeba dát si pozor při výběru značky hodnotné postele. Na trhu naleznete mnoho nabídek nově vzniklých značek postelí vypadajícími jako ty naše, avšak s různě vykonstruovanými příběhy (lokální či SK výroby). Ty jsou často zavádějící a pro klienty matoucí. V době, kdy my jsme dováželi postele od skutečných zahraničních mistrů, nově vzniklé značky postelí ještě ani neexistovaly. Nenechte se tedy zmást, abyste na chybějící dlouholetou zkušenost novodobých (českých/slovenských) výrobců nepřišli až po pořízení takové postele zjištěním její nedostačující kvality.

Aby se lidem dostalo dobrého nočního odpočinku, je zapotřebí dobrého poradenství od lidí, kteří vědí, o čem hovoří a jsou dlouholetými specialisty v tomto oboru. A takto to děláme my, když k nám zákazník vkročí. Chápeme svou práci jako poslání. Neznáme jen samotné výrobce postelí, které zastupujeme, avšak známe také dodavatele těchto výrobců, tedy dodavatele našich dodavatelů. Jdeme prostě do hloubky. Víme vše nejen o finálním produktu v podobě postele či matrace, ale známe i charakteristiku a zpracování materiálů, z nichž je výrobek složen a díky tomu dokážeme poradit našim klientům při výběru té správné postele až do posledního detailu. Před 12ti lety jsme byli prvním multibrandovým obchodem s pravými kontinentálními postelemi u nás!

 

 

Tajemství úspěšného dne spočívá v nočním plnohodnotném odpočinku. Ten Vám zajistí pouze kvalitní, ručně a na zakázku vyráběná vysoká kontinentální postel, která je sestavena z několika komponentů dle Vašeho výběru.

Dbáme o to, aby každý náš zákazník byl spokojen nejen při samotném nákupu, kdy se mu dostává profesionální péče, avšak staráme se o naše klienty i po pořízení postele. Zjišťujeme jejich spokojenost s výběrem, nabízíme možnost využití speciálních nabídek a staráme se o to, aby se cítili dobře i mimo svou postel, např. pozváním na různé kulturní akce.

Největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří mluví za nás. Jejich slova si můžete přečíst na: Reference klientů

 

 

Máme zkušenosti s výrobou velmi atypických postelí pro naše náročné zákazníky, kteří přicházejí s vlastními požadavky na provedení postele. Často se jedná o nároky na velmi atypické rozměry, tvar postele, její vestavění či uchycení, rozmanité funkčnosti postele, kombinace s již vestavěným nábytkem… a mnoho dalších aspektů vystihujících individualitu každého zákazníka. Naší předností je, že dokážeme zajistit výrobu kvalitního spánku v kombinaci s již existující postelí. Pokud má zákazník např. starožitný rám postele, kterého se nechce vzdát, avšak chce si dopřát i zdravý spánek na kvalitní posteli, zajistíme výrobu podkladového systému = boxspringu, matrace a vrchní top matrace tak, aby vše bylo vloženo do již existujícího rámu postele a nenarušovalo její vzhled. Uživatel si tak zachová vzhledově svou postel, ovšem bude kvalitně spát, což je nejdůležitější. Co se týče samotného tvaru postele, nemusíte se držet klasického tvaru, v LUXURY SLEEPING si pořídíte i kulatou postel.

Doprava a instalace na místě určeném zákazníkem je u nás v rámci ČR samozřejmostí.

Pokud našeho zákazníka čeká stěhování, jsme připraveni poskytnout službu profesionálního přestěhování postele.

Jsme také schopni zajistit výměnu náplně matrace v případě, že se změnilo zákazníkovo vnímání tvrdosti hlavní matrace (např. v důsledku razantní změny postavy/hmotnosti v kratším časovém období).

Další výhodou našich postelí jsou unikátní komponenty, které nabízíme jako jediní na trhu. Jedním z nich je vrchní top matrace s náplní mini-taštičkové pružinky. Kouzlo této náplně tkví v podpoře těla působící bod po bodu, takže zajišťuje optimální polohu páteře. V nabídce máme dokonce tuto vrchní top matrace o výšce až 18cm!

 

 

Oproti ostatním výrobcům postelí se můžeme pochlubit také unikátní technologií zpracování POLOHOVACÍCH SYSTÉMŮ. U našich postelí nemusíte dělat kompromis mezi funkčností a zachováním kvality spánku. Naše polohovací systémy jsou vyrobeny tak, že je stále použita spací základna ve formě boxsrpingu, tedy pružin, kterou lze navíc také polohovat. Samotný polohovatelný boxspring je poctivě očalouněný celý, takže i ve zdvižené pozici vypadá hezky a ve stejném designu jako je celá postel.

 

 

SKLADBA POSTELE

Naše postele jsou ty pravé kontinentální postele, jejichž základem je BOXSRPING.

Ten zaručuje tělu tu správnou podporu pro perfektní regeneraci. Ne všechny nabízené vysoké postele na trhu jsou vybaveny tou správnou základnou, kterou je právě boxspring. Někteří výrobci/prodejci nabízejí modely, které mají v podkladovém systému pouze lamely, které nemohou poskytnout ten správný komfort spánku. Někteří výrobci dokonce nabízí u vysokých postelí úložný prostor. Ve skutečném boxspringu však není úložný prostor možný, protože hlavní jeho náplní je sofistikovaný pružinový systém.

 

 

Boxspring tvoří pevnou základnu postele, která nahrazuje lamelové rošty. Výhodou boxspringů oproti lamelovým systémům je nesrovnatelně vyšší životnost a eliminovaná hlučnost, s níž se potýká mnoho postelí právě s lamelovými rošty. Naše boxspringy jsou zhotoveny z masivního dřevěného borovicového rámu a mají v sobě soustavu pružin, která může „komunikovat“ s pružinami v matraci. Jakýkoliv pohyb těla na matraci nevyvolává zpětnou reakci, absorbuje ho právě pružinový systém v boxspringu.

Správný boxspring obsahuje ve svém nitru pružinový systém v kombinaci s čistě přírodními materiály, jako jsou koňské žíně, přírodní latex, vrstvy čisté vlny, bavlny či lnu, to vše je uloženo v masivním dřevěném rámu, který je očalouněný. Nehrozí tedy tvrdé a nepříjemné následky při neopatrném pohybu v těsné blízkosti postele.

Další vrstvu tvoří hlavní matrace s náplní přírodních materiálů (jako je ovčí vlna, bavlna, len a koňské žíně) v kombinaci s taštičkovými pružinami patentovaného systému, ten Vám poskytne ideální podporu páteře. Dále vybíráte tvrdost matrace, která Vám, ze všech nabízených 6-ti tvrdostí, vyhovuje nejvíce.

Dokonalý pocit při uléhání si vychutnáte díky vrchní matraci, která korunuje celou spací plochu postele. U nás si vyberete náplň vrchní top matrace, která Vám bude vyhovovat nejvíce. Kromě koňské žíně či přírodního latexu můžete mít pouze u nás již zmíněnou náplň z taštičkové mini-pružinky.

Důkazem jedinečnosti postelí v LUXURY SLEEPING je skutečnost, že každá postel či matrace je jedinečná, individuálně vytvořena tak, aby splňovala Vaše osobní nároky a požadavky jak z hlediska té nejlepší podpory pro Vaše tělo, tak z hlediska designu pro Vaši ložnici.

Každý komponent je vyráběn „na míru“ od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky jako jsou například kameny Swarowski či diamanty v záhlaví postele.

 

 

Oceněná tradice poctivého řemesla

Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život.

Nyní již víte, proč nás navštívit a vyzkoušet jedinečné královské postele.

Těšíme se na Vás!

 

 

KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značek SLABBINCK a BLUMARINE jsou jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.

Značka BLUMARINE známá zejména z módního světa drží na vysoké designové úrovni i své originální kolekce povlečení a koupelnového textilu. Vybírat můžete z romantických vzorů, veselých barev i klasických modelů. Dopřejte módní trendy i Vaší posteli!