Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTELE KUPERUS

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a přes 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den. Značka KUPERUS získala Královské ocenění od holandské královské rodiny za dodržování poctivé ruční výroby a nejvyšší kvality vstupních materiálů po dobu více než 100 let.


Luxusní postele KuperusLuxusní postele KuperusLuxusní postele KuperusLuxusní postele KuperusLuxusní postele Kuperus

Postele Kuperus jsou vysoké kontinentální postele, jejichž základem je boxspring (podkladový systém) z masivního dřevěného borovicového rámu a vrstev nejen taštičkových pružin. Na boxspringu se nachází hlavní matrace, kterou v závislosti na Vaší stavbě těla a tělesné hmotnosti vybíráte z možností typu Soft, Medium, Firm nebo X-Firm, XX-Firm nebo dokonce XXX-Firm! Několik vrstev koňských žíní, bavlny a čisté vlny použité v potahu umožňují optimální ventilaci a regulaci vlhkosti. Kuperus postele mohou být očalouněné buď pravou kůží, nebo potahovými látkami dle Vašeho výběru. Nepřeberné množství barev!

Vzhled postele dotvoříte výběrem z mnoha typů postelových čel (záhlaví).

 

Postele kolekce KLS

 

V postelích KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.
Důkazem jedinečnosti postelí Kuperus je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele.

Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila. I Vy si zasloužíte královské pohodlí!

Vysoké postele KUPERUS, které najdete v showroomu LUXURY SLEEPING, mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých spacích poloh. Novinkou na Českém trhu jsou speciální zabudované masážní systémy s funkcí Wave. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postel Kuperus bude korunována jednou ze 4 nabízených top (vrchních) matrací dle Vašeho výběru.

Nepřeberné množství barev! Vzhled postele dotvoříte výběrem z mnoha typů postelových čel (záhlaví)

Typy boxspringů


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.