Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTELE KUPERUS

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a přes 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den. Značka KUPERUS získala Královské ocenění od holandské královské rodiny za dodržování poctivé ruční výroby a nejvyšší kvality vstupních materiálů po dobu více než 100 let.


Luxusní postele KuperusLuxusní postele KuperusLuxusní postele Kuperus

Postele Kuperus jsou vysoké kontinentální postele, jejichž základem je boxspring (podkladový systém) z masivního dřevěného borovicového rámu a vrstev nejen taštičkových pružin. Na boxspringu se nachází hlavní matrace, kterou v závislosti na Vaší stavbě těla a tělesné hmotnosti vybíráte z možností typu Soft, Medium, Firm nebo X-Firm, XX-Firm nebo dokonce XXX-Firm! Několik vrstev koňských žíní, bavlny a čisté vlny použité v potahu umožňují optimální ventilaci a regulaci vlhkosti. Kuperus postele mohou být očalouněné buď pravou kůží, nebo potahovými látkami dle Vašeho výběru. Nepřeberné množství barev!

Vzhled postele dotvoříte výběrem z mnoha typů postelových čel (záhlaví).

 

Postele kolekce KLS

 

V postelích KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.
Důkazem jedinečnosti postelí Kuperus je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele.

Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila. I Vy si zasloužíte královské pohodlí!

Vysoké postele KUPERUS, které najdete v showroomu LUXURY SLEEPING, mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých spacích poloh. Novinkou na Českém trhu jsou speciální zabudované masážní systémy s funkcí Wave. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postel Kuperus bude korunována jednou ze 4 nabízených top (vrchních) matrací dle Vašeho výběru.

Nepřeberné množství barev! Vzhled postele dotvoříte výběrem z mnoha typů postelových čel (záhlaví)

Typy boxspringů


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.