Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTELE PULLMAN

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.Původ komfortní koncepce spánku Pullman sahá až do roku 1865, kdy George M. Pullman vynalezl unikátní pružinový systém. Pullman navrhuje a vyrábí v Holandsku od roku 1937 matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky.

Jedná se o nejvyšší kvalitu, precizní řemeslné umění a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem. Všechny hodnoty, s nimiž se významný holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelí.

Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem. To jsou vysoké kontinentální postele hlavní kolekce Pullman. Polohovací díky dálkovému ovládání či fixní, s čely či bez nich, vesele barevné či decentní. Všechny modely jsou velmi variabilní a záleží tak jen a jen na přání zákazníka, který si celou postel může díky vlastnímu výběru komponentů vytvořit sám. Staňte se designérem vlastní postele i Vy!


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.