Luxusní postele LUXURY SLEEPING

INTERIÉROVÉ PARFÉMY

Vítejte, Jambo!

"Jambo" je svahilský výraz pro "Ahoj!" Používá se jako pozdrav k srdečnému přivítání. Nás těší, že jste si našli cestu k našim kolekcím interiérových vůní. Vítejte v Jambo!

 

 

Luxusní potěcha pro oko s jedinečnou vůní.
Vůně je náš nejjemnější a nejhlubší smysl. Vůně určují 75% našich emocí. A to není málo, že? Proto je tak důležité mít v místnosti jedinečnou, příjemnou a vhodnou vůni. Takovou, která vám povzbudí smysly, která vyvolává živé vzpomínky, která vás přiměje snít nebo přemýšlet... V podstatě vůně, která vám navozuje příjemný a potěšující pocit.

Autentické vůně Jambo vás vezmou na cestu kolem světa. Naše produktové řady jsou inspirovány vzdálenými a exotickými místy s názvy, které povzbudí vaši představivost. Každý výrobek je kombinací intenzivního zážitku jak z vůně, tak z estetického luxusního předmětu, který poskytuje přidanou hodnotu místnosti, v níž se nachází. Místo, které jste si navrhli a vybudovali s péčí dle svých snů by mělo být vyladěno nádhernou vůní, že?

Luxusní interiérové vůně nebo rafinované domácí spreje vám dodají pocit exoticky příjemné atmosféry, jako byste byli na dovolené. Až na to, že nemusíte cestovat tisíce kilometrů, abyste se do prostředí „dobrých vibrací“ dálek dostali. S vůněmi Jambo je nyní můžete cítit i ve svém vlastním útulném domově!

Udržitelné a řemeslné umění
Jambo poskytuje dokonalou harmonii vůní a zážitků. Přírodní vůně, které vytvářejí teplou, útulnou atmosféru jsou zároveň dekorativními předměty, které přesně vyhovují danému typu interiéru. Inspirace je čerpána ze všech koutů světa. Vůně jsou vyvíjeny s renomovanými parfuméry ve městě Grasse v Jižní Francii - epicentru vzniku parfémů. Společně hledáme ty správné ingredience a tóny pro vytvoření luxusních vůní s jedinečným charakterem. Protože vytvořit skvělou vůni je vskutku umělecké dílo!

Následné kroky výroby a vývoje vůní Jambo se odehrávají v Belgii s prvotřídními odborníky. Zakladatelé značky Jambo potvrzují místní výrobu vlastními slovy:
„Vědomě oslovujeme lokální řemeslníky, kteří svou profesi zvládají perfektně až do posledního detailu. To vede k jedinečnému a exkluzivnímu produktu, který opravdu chcete mít ve své domácnosti! Jsme hrdí na náš 100% belgický příběh, zejména v dobách, kdy místní a / nebo řemeslná výroba je stále více ceněna.“

Jambo ekologické... Ano, samozřejmě!
V Jambo pracujeme s přírodními surovinami a zásobami, jak jen to jde, protože se chceme starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víka na difuzérech jsou vyrobena ze dřeva, na rozdíl od ostatních domácích vůní. Na láhve používáme italské designové sklo a vonné tyčinky pochází z vysoce kvalitního ratanu z Indonésie.

K dispozici jsou náhradní lahvičky pro domácí vůně. Naším cílem je používat co nejméně plastů v zájmu udržitelnosti a ekologie.

Za každou zakoupenou lahvičku našich domácích vůní a domácích sprejů je zasazen krásný, silný strom v Sahelu. Organizace Podnikatelé bez hranic (Ondernemers Zonder Grenzen, OZG) vrací život a prosperitu do oblastí, které jsou vážně postiženy odlesňováním a desertifikací.