Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LŮŽKOVINY PÉŘOVÉ

Vítejte ve světě prachového peří!

Pod jakou přikrývkou budete mít nejkvalitnější spánek?
- lehkou, - hřejivou, - měkkou (bez tvrdých částic), - regulující vlhkost, - příjemnou na dotyk (kvalitní povlakovina), - protialergenní s certifikátem Nomite, - vyrobenou s dodržováním hygienických norem s certifikací DaunasanPrachové peřiny KAUFFMANN

V peřinách jej použito 100% prachové peří.
Jedná se o kvalitativně lepší prachové peří než se nachází v luxusních spacích pytlech pro profesionální horolezce. Prachové peřiny jsou prošity do čtverců, aby nedocházelo k sesypání prachového peří.

Rozdělují se do čtyř teplotních tříd: 1. lehká 2. střední 3. teplá 4. extra teplá, které jsou k dispozici u všech modelů.

 

Královna noci
Nejluxusnější peřina! Kajčí peří!

Ručně drané prachové peří z Islandu. Tyto peřiny jsou uznávány pro svůj luxusní způsob navození komfortního spánku nejen v královských komnatách v tomto světě. Vzácné prachové peří se sbírá z hnízd certifikovanými sběrači. Naprosto ruční práce během celého procesu výroby každé jednotlivé peřiny: od samého počátku sběru a zacházení s peřím, přes plnění každého čtverce peřiny jednotlivě zkušenou rukou, až po potah peřiny, který korunuje slávu tohoto špičkového produktu. Ke každé peřině je dodáván certifikát, včt. obrazové/filmové dokumentace konkrétních kajek, z jejichž hnízd byla peříčka sbírána.

Princezna 800
Umění spánku. Kdo by si neužíval nechat o sebe pečovat dotykem luxusu? Objevte umění spánku díky prvotřídnímu peří, kterým je tato přikrývka naplněna!

Premium 750
Prémiová kvalita z nejjemnějšího peří masurských hus.

Elegance 700
Pocit pohody bez kompromisů. Náplň tvoří 100% husí peří. Bavlněný potah v super jemném zpracování. Všechny tepelné kategorie k Vašemu výběru.

Opus , Gloss
Hedvábná péřová přikrývka s dotykem luxusu. Užijte si dotyk čistého luxusu i během spánku díky péřovým přikrývkám v barvě šampaňského! Usínejte pod přikrývkou Gloss v hedvábném potahu v hladkém provedení. Nebo si dopřejte více s tkaným jacquardovým vzorem na přikrývce Opus.

Labrador
Divoká arktická husa z Kanady. Drsné kanadské klima způsobuje, že těmto husám roste neuvěřitelně zateplující opeření. Dokonalá termoregulace díky přírodnímu prostředí, v němž tyto divoké husy žijí. Barva peří je stříbrná, proto i potah peřiny je volen ve stříbro-šedém odstínu.

 

Climabalance
CLIMABALANCE® funguje podobně jako přírodní klimatizace. Mezinárodně patentovaná technologie CLIMABALANCE zajišťuje stálé, příjemné klima pod peřinou. Nepotíte se, přebytečné teplo a vlhkost je odváděna pryč. Váš spánek je klidnější a výrazně regenerační.

 

Chalet 750
Jedinečná kompozice kvality, řemesla a záruka pro exklusivní potřeby spánku.

 

Polštáře

Hluboký spánek je také otázkou pozice těla a hlavy. Polštář naplněný peřím a prachovým peřím dodává podporu v jakékoliv pozici. Polštáře Kauffmann jsou ručně plněné, dostupné v několika různých třídách podpory.

De Luxe 100
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru, jehož vnitřní náplň tvoří 100% prachové peří je jemný a měkoučký, krásně se Vám přizpůsobí.

Trio De Luxe 3C
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru s vnitřní náplní 70% husího peří a 30% husího prachového peří a vnější náplní 90% peří a 10% prachového peří poskytuje optimální podporu při spánku na střední úrovni měkkosti.

 

Další přikrývky KAUFFMANN

Vikuňa

Tito malí velbloudi žijí ve výškách až 5000 metrů. Jejich srst vzdoruje extrémně chladnému klimatu a její jemnosti se žádné jiné zvíře nevyrovná. Vlna je nesrovnatelně jemná a měkká a jedna z nejvzácnějších na světě. Tato luxusní přikrývka svou absolutní lehkostí poskytuje mimořádně příjemné spánkové klima.

Konopí

Konopné vlákno má antibakteriální vlastnosti a díky extrémně rychlé absorpci a uvolňování vlhkosti vzniká velmi příjemné spánkové klima.

Len

Lněné vlákno účinně absorbuje vlhkost. Zajišťuje chladivý účinek v horkých letních nocích a další jeho výhodou je přirozený antibakteriální účinek.

Divoké hedvábí

Divoké hedvábí je jemné přírodní vlákno šetrné k pokožce s mimořádnou absorpcí vlhkosti. Tím je ideální pro teplé letní období.

Travel

Bez ohledu na to, kde jste – na mezikontinentálním letu, v hotelu, na plachetnici nebo na fotbalovém stadionu, všude se můžete cítit trochu jako doma. Lehoučká, prakticky zabalená jako malý polštářek, se tato cestovní deka rozvine díky high-tech technologii do měkké hřejivé peřiny.

 

Kašmír

Kašmírová přikrývka má vynikající regulaci vlhkosti a teploty. I při 30 % absorpci je stále suchá. Je obzvláště měkká, poddajná, a tak příjemná, že se bez tohoto luxusu už nikdy nebudete chtít obejít.

Velbloudí srst

V pouštním prostředí se velbloudi optimálně přizpůsobili extrémním výkyvům teplot až 60 °C a jejich jemná srst jim zajišťuje optimální regulaci tepla. Díky tomu je spací klima pod touto přikrývkou suché a příjemné. Jemná velbloudí srst dělá přikrývku neuvěřitelně lehkou a přiléhavou.

Bambus

Bambusové vlákno je nádherná, jedinečná výplň pro peřiny. Je velmi měkké, velmi savé a výborně reguluje teplotu.

 

 

Chránič matrace KAUFFMANN

Cool Cotton

Příjemně chladivý spánek v suchu a čistotě.