Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LŮŽKOVINY PÉŘOVÉ

Vítejte ve světě prachového peří!

Pod jakou přikrývkou budete mít nejkvalitnější spánek?
- lehkou, - hřejivou, - měkkou (bez tvrdých částic), - regulující vlhkost, - příjemnou na dotyk (kvalitní povlakovina), - protialergenní s certifikátem Nomite, - vyrobenou s dodržováním hygienických norem s certifikací DaunasanPrachové peřiny KAUFFMANN

V peřinách jej použito 100% prachové peří.
Jedná se o kvalitativně lepší prachové peří než se nachází v luxusních spacích pytlech pro profesionální horolezce. Prachové peřiny jsou prošity do čtverců, aby nedocházelo k sesypání prachového peří.

Rozdělují se do čtyř teplotních tříd: 1. lehká 2. střední 3. teplá 4. extra teplá, které jsou k dispozici u všech modelů.

 

Královna noci
Nejluxusnější peřina! Kajčí peří!

Ručně drané prachové peří z Islandu. Tyto peřiny jsou uznávány pro svůj luxusní způsob navození komfortního spánku nejen v královských komnatách v tomto světě. Vzácné prachové peří se sbírá z hnízd certifikovanými sběrači. Naprosto ruční práce během celého procesu výroby každé jednotlivé peřiny: od samého počátku sběru a zacházení s peřím, přes plnění každého čtverce peřiny jednotlivě zkušenou rukou, až po potah peřiny, který korunuje slávu tohoto špičkového produktu. Ke každé peřině je dodáván certifikát, včt. obrazové/filmové dokumentace konkrétních kajek, z jejichž hnízd byla peříčka sbírána.

Princezna 800
Umění spánku. Kdo by si neužíval nechat o sebe pečovat dotykem luxusu? Objevte umění spánku díky prvotřídnímu peří, kterým je tato přikrývka naplněna!

Premium 750
Prémiová kvalita z nejjemnějšího peří masurských hus.

Elegance 700
Pocit pohody bez kompromisů. Náplň tvoří 100% husí peří. Bavlněný potah v super jemném zpracování. Všechny tepelné kategorie k Vašemu výběru.

Opus , Gloss
Hedvábná péřová přikrývka s dotykem luxusu. Užijte si dotyk čistého luxusu i během spánku díky péřovým přikrývkám v barvě šampaňského! Usínejte pod přikrývkou Gloss v hedvábném potahu v hladkém provedení. Nebo si dopřejte více s tkaným jacquardovým vzorem na přikrývce Opus.

Labrador
Divoká arktická husa z Kanady. Drsné kanadské klima způsobuje, že těmto husám roste neuvěřitelně zateplující opeření. Dokonalá termoregulace díky přírodnímu prostředí, v němž tyto divoké husy žijí. Barva peří je stříbrná, proto i potah peřiny je volen ve stříbro-šedém odstínu.

 

Climabalance
CLIMABALANCE® funguje podobně jako přírodní klimatizace. Mezinárodně patentovaná technologie CLIMABALANCE zajišťuje stálé, příjemné klima pod peřinou. Nepotíte se, přebytečné teplo a vlhkost je odváděna pryč. Váš spánek je klidnější a výrazně regenerační.

 

Polštáře

Hluboký spánek je také otázkou pozice těla a hlavy. Polštář naplněný peřím a prachovým peřím dodává podporu v jakékoliv pozici. Polštáře Kauffmann jsou ručně plněné, dostupné v několika různých třídách podpory.

Trio De Luxe 3C
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru s vnitřní náplní 70% husího peří a 30% husího prachového peří a vnější náplní 90% peří a 10% prachového peří poskytuje optimální podporu při spánku na střední úrovni měkkosti.

De Luxe 100
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru, jehož vnitřní náplň tvoří 100% prachové peří je jemný a měkoučký, krásně se Vám přizpůsobí.

 

Další přikrývky KAUFFMANN

Vikuňa

Kašmír

Velbloudí srst

Konopí

Divoké hedvábí

Len

Bambus