Luxusní postele LUXURY SLEEPING

KONTINENTÁLNÍ POSTELE

Každá postel od nás je ta pravá KONTINENTÁLNÍ.

KONTINENTÁLNÍ POSTELE se vyznačují svou výškou (min. 55cm) a tím, že jsou složeny z jednotlivých komponentů. Jedná se o postelové systémy, které jsou složeny z několika nezávislých vrstev. Ty se vzájemně doplňují a "komunikují" spolu. Základnou postele je tzv. Boxspring, který nahrazuje lamelové rošty či dřevěné podložky pod matraci v běžných postelích. Správný boxspring v sobě obsahuje pružinové systémy, jedná se vlastně o takovou matraci na nožičkách.

 

 

Na této základně se nachází hlavní matrace, která je nejdůležitější částí kontinentální postele. Matrace obsahuje jednotlivě balené, tzv. taštičkové pružiny a roznášecí vrstvy z přírodních materiálů. Nejvrchnější část postele tvoří vrchní top matrace. Ta má za úkol zpříjemnit pocit při uléhání a samotném ležení na posteli.

Ty pravé kontinentální postele od zahraničních značek Vám přivážíme již od roku 2008. Byli jsme ambasadory těchto postelí na českém trhu. Respektované zahraniční značky zastupované v LUXURY SLEEPING se mohou pochlubit více než 100letou tradicí a královským oceněním za nejvyšší kvalitu ruční výroby a vstupních přírodních materiálů.