Luxusní postele LUXURY SLEEPING

KONTINENTÁLNÍ POSTELE

Ty správně vysoké postele se nazývají KONTINENTÁLNÍ POSTELE. Jedná se o postelové systémy, které jsou složeny z několika nezávislých vrstev tvořících vzájemně se doplňující a spolu "komunikující" komponenty. Ty pravé kontinentální postele od zahraničních mistrů řemeslné výroby těchto postelí s prokazatelnou dlouholetou tradicí Vám přivážíme již od roku 2008. Byli jsme ambasadory těchto postelí na českém trhu a seznamovali Vás s pojmy jako jsou „boxspring“ či „kontinentální postel“... Respektované zahraniční značky zastupované v LUXURY SLEEPING se mohou pochlubit více než 100letou tradicí a královským oceněním za nejvyšší kvalitu ruční výroby a vstupních přírodních materiálů.

Základem je tzv. Boxspring, tedy základna postele, která nahrazuje lamelové rošty či dřevěné podložky pod matraci. Správný boxspring v sobě obsahuje pružinové systémy, jedná se vlastně o takovou matraci na nožičkách.

 

 

Na této základně se nachází hlavní matrace, která je nejdůležitější částí kontinentální postele. Matrace obsahuje taštičkové pružiny a roznášecí vrstvy pro tu správnou podporu páteře. Nejvrchnější část postele tvoří vrchní top matrace.

Ta má za úkol zpříjemnit pocit při uléhání a samotném ležení na posteli. Dle výběru materiálů lze modifikovat úroveň měkkosti či naopak požadované tvrdosti.