Luxusní postele LUXURY SLEEPING

TRADICE

Říká se, že s léty přichází zkušenost. Ze zkušenosti a poctivé práce pramení kvalita. Desetiletí prověřené kvality vytvoří tradici. Máme tu čest zastupovat exkluzivně na našem trhu právě značky s dlouholetou tradicí. Značky těch nejlepších výrobců postelí vyráběných ručně na zakázku více než 100 let.

Luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, Treca naleznete jen v našem showroomu LUXURY SLEEPING, kde se o Vás perfektně postará náš profesionální team s dlouholetými zkušenostmi. Díky létům poctivé řemeslné výroby jsou tito výrobci mistry svého oboru a stojí si za kvalitou svých výrobků natolik, že poskytují záruku 25 let.

 

 

Ruční řemeslná výroba s dlouholetou tradicí a královským rodokmenem je zárukou té nejvyšší kvality.

U zrodu značky Kuperus stál Sjoerd Kuperus, který v roce 1905 začal s ruční výrobou postelí v malém Holandském městě Almelo. I v těžké době dokázali vyrábět řemeslně precizní produkty, které vynikaly svou kvalitou. Do výroby byla zapojena celá rodina, včetně dvou synů, Hidde a Gerrita Kuperus, kteří po smrti svého otce převzali značku. Těsně před 2. světovou válkou požádal syn zakladatele firmy Sjoerd Kuperus ml. o evropský patent pro unikátní postele. Kuperus přetrval i válečné období a německou okupaci. Po válce se přestěhoval do větších prostor a zvýšil objem výroby.

Během druhé poloviny dvacátého století byl s pomocí zkušených a zručných řemeslníků ve výrobě inovován způsob výroby postelí. Do dnešního dne zůstává značka KUPERUS věrná poctivé 100% ruční výrobě, která zaručuje vysokou kvalitu a speciální péči při výrobě každé jednotlivé postele. Splnění potřeb zákazníků je hlavní motto značky KUPERUS, což se promítá i do hesla značky „Never accept less than the best!“, tedy „Nikdy nepřijímejte méně, než to nejlepší!“

 

 

Stoleté snažení vyústilo v získání Královské garance kvality, která je udělována výhradně výrobcům, kteří existují minimálně 100 let, během kterých splňují standardy nejvyšší kvality výrobků a služeb a jsou prověřenými dodavateli produktů pro holandskou královskou rodinu.

Hlavní důraz klade KUPERUS na materiály, složení a zpracování…vše dle výběru a specifických přání zákazníka. Sto let zkušeností, poctivé zpracování, používání pouze a výhradně přírodních materiálů a obrovská pozornost věnovaná individuálním přáním zákazníka.

 

 

V roce 2005 získala firma Kuperus za dlouholetou tradici vysoké kvality řemeslné práce ocenění Královské rodiny, která je odběratelem a uživatelem postelí Kuperus.

KUPERUS je tak hrdým držitelem Královského ocenění. KUPERUS jsou postele hodné králů.

V současné době je KUPERUS vyspělá a respektovaná značka postelí, která šikovným a elegantním způsobem kloubí poctivou tradici s potřebami moderní doby. Vyrábí vysoké, polohovací, čalouněné postele s možností zabudování pokrokového masážního systému přímo v matracích.

 

 

Pullman

PULLMAN je jedna z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů.

U zrodu značky stál Georgie Mortimer Pullman, který před 150 lety skvělým nápadem od základu změnil vnímání pohodlí a luxusu při cestování vlakem. Bohaté zkušenosti použil při návrhu pružinových systémů, které se již začátkem minulého století staly synonymem pro kvalitní odpočinek a spánek. Značka PULLMAN se nevratně spojila s luxusem a kvalitou.

Několik výrobků se, od té doby, nabízí pod značkou PULLMAN. Ať už je to proslulá síť hotelů anebo nejluxusnější provedení Mercedesu, vždy se jedná o produkt, který je něčím výjimečný.

Původ komfortní koncepce spánku Pullman sahá až do roku 1865, kdy George Pullman vynalezl unikátní pružinový systém a aplikoval tento systém v luxusních vlacích, např. ve vlaku Orient Express. Pullman navrhuje a vyrábí v Holandsku od roku 1937 matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky, na základě vize, že zákazníci mají své vlastní unikátní potřeby a nároky na styl, barevnost a pohodlí.