Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

i.DNES - Postel jako základ spokojeného života

květen 2024

Nespavost a nekvalitní spánek jsou rysy moderní doby. Jak velký podíl na tom, jak spíme, má postel? Problémy se spánkem souvisejí s psychikou, stresem i fyzickým stavem, a to jsou faktory, které často nemůžeme příliš ovlivnit. Co ale máme zcela ve své moci, je volba postele.

více zde

TOP CLASS - Brána do říše snů

DUBEN/KVĚTEN 2023

Belgická prémiová značka Mirabel Slabbinck oprávněně získává mezi náročnými klienty stále větší popularitu. Hlavně díky vytříbeným kolekcím ručně vyráběného povlečení a koupelnového i jídelního textilu nejvyšší kvality. Chcete poznat místo, kde tvoří říši krásných snů a pocit intimity v pohodlí domova?

 

MODERNÍ BYT - Luxusní polohovací postel i namasíruje

březen 2023

Postel je podle mnohých nejdůležitějším kusem nábytku v celé domácnosti. Běžně neslouží jen ke spánku, často v ní snídáme, čteme si nebo sledujeme Netflix. A také pracujeme.

 

LOŽNICE JAKO SVATYNĚ - Nové proměny bydlení (novepromenybydleni.cz)

leden 2023

Těšíte se na noc? Pak je ve vaší ložnici zřejmě všechno v pořádku. Pokud vás ovšem častěji postihne nespavost a přitom nezáří úplněk ani vás netrápí starosti či stres, zamyslete se nejen nad uspořádáním své ložnice, ale především nad kvalitou postele, na které spíte.

více zde

NOVÉ PROMĚNY bydlení – Naše poradna

leden/únor 2023

Milá redakce, před několika lety jsem měla úraz, v důsledku, kterého jsem měla zlomený 5. bederní obratel, což vedlo ke každodenní bolesti zad. Následná rekonvalescence vyústila ve zdravější životní styl, nicméně bolesti neustupují. Nyní nastal čas pro další krok, který podpoří a dopomůže k trvalému řešení problému. Rozhodla jsem se pro pořízení skutečně kvalitní postele, tedy něčeho, co se kupuje jednou či dvakrát za celý život. Můžete mi, prosím poradit jaká postel by byla vhodná pro má záda? A je vhodné mít polohovací postel? Neubere na kvalitě spaní?

Současné studie prokazují, že bolest páteře snižují středně tvrdé matrace mnohem lépe než matrace tvrdé. Nejlepším řešením je vysoká (tzv. kontinentální) postel, která splňuje nejvyšší nároky na správnou podporu páteře, zdravý spánek a celkové pohodlí. To je způsobeno kombinací tří komponentů, z nichž se postel skládá. Základnou postele je boxspring. Na boxspringu se nachází hlavní matrace, která je nejdůležitější částí pro ideální podporu páteře. Dalším komponentem je vrchní top matrace. Na výběr máte několik typů dle náplně přírodních materiálů, z nichž každý má jinou vlastnost pro vnímání pohodlí, které by nám postel měla dopřát zejména při uléhání. Pouze Vámi vyzkoušené a vybrané tvrdosti matrace a vrchní top matrace budou nejlépe poskytovat ideální podporu Vašemu tělu ve všech bodech a udržovat Vaši páteř ve správné poloze. Jediný způsob, jak najít, zda je podpora ideální pro vás, je lehnout si a vyzkoušet si více tvrdostí. Tělo vám samo řekne, co je mu příjemné. Funkci správné podpory těla plní hlavní matrace, která je umístěna ideálně na boxspringu, nebo na jiném podkladu, který máte doma ve své posteli.

Co se týče polohování, při koupi postele se určitě vyplatí investovat i do její funkčnosti poskytující maximální komfort. Zejména pokud si v posteli ráda čtete, pracujete s tabletem/počítačem či se z ní občas díváte na televizi. Kromě toho, že je taková postel složená z těch třech výše popsaných komponentů pravé kontinentální postele, je vybavena právě polohováním. Značky výrobců, které zastupujeme, vyrábí na zakázku skutečně kvalitní postele vybavené zcela tichým zabudovaným polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých relaxačních a spacích poloh. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní postele v pohodlnou pracovní a relaxační zónu a na kvalitě spánku to v žádném případě neubírá. Se zárukou 25 let se jedná o postel na celý život. A to je nejlepší investice do svého zdraví.

 

 

i.DNES - Home-office v luxusní polohovací posteli, která vás i namasíruje

leden 2023

Nevyhovuje vám při celodenní práci doma na počítači klasický stůl a židle? Přesouváte se z místa na místo a hledáte, kde se můžete dlouhodobě a pohodlně věnovat práci bez bolesti zad či krční páteře? Máme pro vás řešení. Pracujte jednoduše přímo ze své postele!

více zde

REZIDENCE - Postel na zakázku je investicí s jistým výnosem.

červenec/srpen 2021

„Spát v posteli zhotovené na míru je podstatný rozdíl. S postelí jsme v mnohem užším kontaktu po nejdelší dobu z celého dne než s jakýmkoli jiným kusem nábytku v domácnosti. Investice do kvalitní postele, a do zdravého a plnohodnotného spánku, je jednou z nejdůležitějších,“ říká Ivana Guthová, majitelka showroomu LUXURY SLEEPING.

více zde

VILLA Journal - Zdravý spánek je základem lidského bytí

podzim 2020

Je nesporné, že s postelí jsme v mnohem užším kontaktu než s jakýmkoliv jiným kusem nábytku v domácnosti. Investice do ní, a tudíž i do kvalitního spánku, je proto jednou z nejdůležitějších.

více zde

REZIDENCE - Zdravý spánek je základem lidského bytí

leden/únor 2020

Je nesporné, že s postelí jsme v mnohem užším kontaktu než s jakýmkoliv jiným kusem nábytku v domácnosti. Investice do ní, a tudíž i do kvalitního spánku, je proto jednou z nejdůležitějších.

více zde

Moderní byt - poradna

březen 2019

Pořídili jsme si nové bydlení a rozhodli jsme se, že si zasloužíme novou postel a matrace. Rádi bychom však skutečně kvalitní, která nám vydrží dlouho a na které se nám bude dobře spát. Dosud jsme měli vždy matrace a rošty, které bylo třeba po několika letech měnit. Vyplatí se skutečně investovat do kvalitní postele a jak to probíhá s jejím výběrem?

více zde

CNN Prima News, 20. 6. 2021 večerní zprávy: CO DO POSTELE V HORKÝCH LETNÍCH NOCÍCH?

červen 2021

CNN Prima News, 20. 6. 2021 večerní zprávy: CO DO POSTELE V HORKÝCH LETNÍCH NOCÍCH?

červen 2021

více zde

Home office v luxusní polohovací posteli, která vás i namasíruje

prosinec 2020

Díky ruční zakázkové výrobě lze její velikost, vzhled i tvrdost přizpůsobit přímo požadavkům svého těla. Tyto luxusní postele si můžete přijít vyzkoušet do multibrand showroomu LUXURY SLEEPING v Korunní ulici v Praze.

více zde

Postel na zakázku je investicí s jistým výnosem.

říjen 2020

„Spát v posteli zhotovené na míru je podstatný rozdíl. S postelí jsme v úzkém kontaktu po nejdelší dobu z celého dne, více než s jakýmkoli jiným kusem nábytku. Investice do kvalitní postele a do zdravého spánku je jednou z nejdůležitějších,“ říká Ivana Guthová, majitelka showroomu LUXURY SLEEPING.

více zde

Ivana Guthová - LUXURY BUSINESS

listopad 2018

Za jedenáct let existence svého multibrandového showroomu s luxusními postelemi LUXURY SLEEPING změnila kvalitu spánku tisícům lidí. Její motto: „Cesta k úspěchu začíná v posteli“ dokonale vystihuje důvod, proč věnovat výběru postele velkou pozornost. Protože kdo z nás by nechtěl být úspěšný a dopomoci si k tomu něčím tak příjemným?

Předtím, než se Ivana Guthová pustila do vlastního podnikání, pracovala několik let pro globálního lídra v oblasti bedding industry. Odnesla si odtamtud perfektní znalost trhu a taky přesvědčení, že kvalitní spánek je zárukou úspěšného dne.

více zde

LUILiving - ROZHOVOR: Vyrobíme Vám postel, ze které nebudete chtít vstát

duben 2018

Luxury Sleeping multibrand showroom luxusních postelí působí v Česku ze všech nejdéle. Ne nadarmo motto firmy zní: „Cesta k úspěchu začíná v posteli.“ O zdravém spaní a o začátcích jsme si podnikání povídali s majitelkou showroomu, paní Ivanou Guthovou.

více zde

LUI.CZ - ROZHOVOR: „Víte, na čem spíte?“ specialistka na luxusní kontinentální postele Ivana Guthová přináší kvalitní spánek na míru do Čech již více než 10 let

listopad 2017

Majitelka showroomu exkluzivních postelí LUXURY SLEEPING Ivana Guthová se narodila na pražských Vinohradech a našemu hlavnímu městu zůstala - s výjimkou zahraničních cest - věrná. Zde si také otevřela showroom s luxusními postelemi, který patří mezi nejvyhledávanější a nejprestižnější u nás.

více zde

RODIČŮM.CZ - ROZHOVOR S PAVLEM CEJNAREM

listopad 2017

Pavle, před více než rokem jste se stal poprvé otcem. To je vždycky velká změna. Jak vám tahle nově nabytá role změnila život? Je něco, čeho jste se musel kvůli malému Matýskovi vzdát?

více zde

JAK SI KDO USTELE, TAK SI LEHNE... aneb NA POSTELI ZÁLEŽÍ

listopad 2017

Trávíme v ní více než třetinu života. Na tom, jak se vyspíme závisí kvalita našeho dalšího dne. Navštívili jsme proto obchod s luxusními postelemi a zjišťovali jsme, proč je tak důležité dobře si vybrat postel, jaké by měla mít vlastnosti, aby nám sloužila po celý život a dopřála nám tak kvalitní spánek. Do světa spánku nás zavedla specialistka v tomto oboru Ivana Guthová, majitelka nejdéle působícího multbrandového obchodu LUXURY SLEEPING.

více zde

ICE MAGAZINE - CESTA K ÚSPĚCHU ZAČÍNÁ V POSTELI

prosinec 2016

Máte bezesné noci? Často se v noci budíte a převracíte se? Nemůžete usnout a ani počítání oveček Vám nepomáhá? Čím to je? Možná proto, že doma ještě nemáte svou vysokou postel, jejíž přednosti jsou nesporné, a to nejen estetické. Důležité totiž není ani tak jak dlouho, ale hlavně jak dobře spíme. Načerpat nezbytnou energii lze nejlépe na pohodlné, ergonomicky promyšlené vysoké posteli, jejíž vzhled je pak jen logickou součástí finálního elegantního luxusu na přání.

více zde

 

ICE MAGAZINE - Není spaní jako spaní! Královské spaní

prosinec 2016

Jediný, na našem trhu, nejdéle působící multibrand showroom LUXURY SLEEPING, kde naleznete vysoké luxusní kontinentální postele se postará o Váš bezstarostný spánek a pohodlné lenošení. Nejen díky unikátním postelím, které jsou vyráběny na zakázku zahraničními výrobci renomovaných značek s dlouholetou tradicí, ale také díky nezbytným doplňkům, které Vám pobyt v posteli zpříjemní.

více zde

For Golf - Postel, do které se vyplatí investovat

prosinec 2016

Akcie, pozemky, zlato, komodity, vzdělání, krása, golfová či jiná sportovní výbava, zkrátka a dobře, investujeme do všeho možného, tak proč ne do postele?

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING představuje unikátní luxusní postele renomovaných světových značek výrobců s dlouholetou tradicí. Naleznete zde vysoké postele, polohovací postele, designově unikátní postele, které rozhodně za investici stojí. Luxusní postele, jejichž vzhled a vlastnosti si určíte sami, jsou výjimečné nejen svým vzhledem, ale také komfortem, který nabízí. Značky špičkových výrobců KUPERUS, PULLMAN a speciální kolekce TRUMP HOME jsou zárukou té nejvyšší kvality v oblasti zdravého a komfortního spánku.

více zde

utulnydum.cz - STAŇTE SE DESIGNÉREM SVÉ POSTELE!

únor 2016

Ve světě módy a designu je zvykem nechat se ovlivňovat různými novými trendy. Stačí vypustit zprávu do světa o tom, jaká barva, vzor, střih či tvar je zrovna pro danou sezónu „in“ a většina populace si pořizuje nejen šaty, ale i bytové doplňky ve stejném stylu.

Často bez ohledu na vlastní vkus a na to, co se hodí a líbí člověku samotnému. Pokud už se někdo rád podvolí diktátu trendům, je vhodné aplikovat módní trendy na věci krátkodobé spotřeby, které lze během života obměňovat, a jsou méně hodnotné.

více zde

LUXURY GUIDE - NOVINKA! TRUMP V NOVÉM ODĚNÍ A VE ZLATĚ!

únor 2016

Luxusní postele značky TRUMP HOME, kterou založil úspěšný obchodník, světoznámý muž činu, a aktuálně kandidát na prezidenta USA, Donald J. Trump, se již třetím rokem těší oblibě i na našem trhu, exkluzívně v multibrand showroomu LUXURY SLEEPING (www.postele-LS.cz).

více zde

LUXURY GUIDE - DÉLICATEX

leden 2016

Ke zdravému a čistému spánku patří samozřejmě kvalitní hodnotná matrace. Často se jedná často o nemalou investici, kterou jste do své matrace vložili. Proto je třeba zajistit Vaší matraci tu nejlepší ochranu, aby vydržela co nejdéle pěkná a hlavně čistá.

více zde

Rezidence - KAM SE POSUNUL VÝZNAM SPOKOJENÉHO SPÁNKU

listopad 2015

Dříve jsme nevěnovali příliš pozornosti tomu, na jakou matraci a postel uléháme. Postel byla chápána jako nábytek do ložnice, který měl plnit maximálně funkci z hlediska designu, samotné spací ploše se pozornost až tolik nevěnovala.

V dnešní době náročné na množství shonu, podávání špičkových výkonů, plnění vysokých cílů a zároveň na rozmanité možnosti sportovních aktivit a zábavy získává stále více na významu kvalitní spánek a odpočinek pro naše tělo.

více zde

IHNED - TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU SIMONY STAŠOVÉ

říjen 2015

Na Královksých Vinohradech v showroomu LUXURY SLEEPING na Korunní ulici jsme potkali populární českou herečku Simonu Stašovou. Nemohli jsme si nechat ujít příležitost zapříst rozhovoru s touto slavnou osobností.

více zde

LUXURY GUIDE – časopis

srpen 2015

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku nejen pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a unikátně na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

více zde

Economia - KUPERUS - POSTELE S KRÁLOVSKÝM RODOKMENEM

srpen 2015

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku nejen pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a unikátně na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

více zde

REZIDENCE - Postele Boxspring, záruka kvalitního spánku

únor 2015

Výhodou vysokých postelí je nejen pohodlné vstávání po celonočním odpočinku, ale zejména spánek samotný, kdy tělo potřebuje tu správnou podporu pro perfektní regeneraci. Tu zaručuje podkladový systém zvaný boxspring.

více zde

FOR GOLF - VYSOKÉ POSTELE TYPU BOXSPRING aneb TY SKUTEČNÉ BOXSPRINGY S DLOUHOLETOU TRADICÍ

leden 2015

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku nejen pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a unikátně na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

více zde

ICE MAGAZINE - V LOŽNICI S TRUMPEM... a nejen s ním...

říjen 2014

Multibrand showroom LUXURY SLEEPING Vám odhalí tajemství světa zdravého a komfortního spánku pro náročné. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte unikátní luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, SLABBINCK a nově na českém trhu také TRUMP HOME či limitovanou kolekci „Secrets d´Alcoves od světoznámé návrhářky Chantal Thomass!

více zde

Economia - POSTEL PRO ÚSPĚŠNÉ, POSTEL OD MILIONÁŘE!

květen 2014

NOVINKU v podobě kolekce luxusních postelí TRUMP HOME na český trh exkluzivně přináší LUXURY SLEEPING showroom, kde naleznete ty nejlepší světové značky postelí, matrací a ložního prádla.

více zde

bydleni.cz - Nadělte si novou postel pod stromeček!

listopad 2013

Vánoce jsou časem lásky, a zároveň jedinečnou příležitostí, kdy můžeme dát najevo svou lásku těm, kteří si ji zaslouží. Chcete své city letos vyjádřit originálním dárkem? Nadělte pod stromeček novou postel! Svému partnerovi, svým rodičům, anebo klidně i sami sobě.

více zde

utulnydum.cz - PŘIJĎTE SI NECHAT SESTAVIT TU SPRÁVNOU MATRACI PRO VAŠE TĚLO! UNIKÁTNĚ v showroomu LUXURY SLEEPING!

říjen 2013

Jste připraveni nechat si vzít míru na matraci?
Nikdo z nás nejsme stejní. Pozice, v jaké spíme, tělesné proporce a individuální potřeby určují jaká matrace by nám měla poskytnout ten správný komfort. Probouzíte se během noci, protože se Vám špatně leží nebo cítíte bolest? Vstáváte ráno s pocitem nevyspalosti?

více zde

příloha Technologie iPad - S iPadem nejen do školy, ale i do postele!

září 2013

S iPadem nejen do školy, ale i do postele!

Luxury Sleeping podporuje příznivce moderních technologií nejen nabídkou špičkových postelí, ale v září ještě přidá iPad ke každé polohovací posteli KUPERUS.

více zde

utulnydum.cz - MODERNÍ TECHNOLOGIE V LOŽNICI

srpen 2013

Moderní technologie se staly neoddělitelnou součástí našeho bydlení. Nyní vstupují také do ložnice.

více zde

Nakoukli jsme do ložnice Alice Bendové

červenec 2013

Nakoukli jsme do ložnice Alice Bendové a byli jsme opravdu šokováni! Čím? Její postelí. Tato krásná herečka a modelka má totiž naprosto luxusní postel na dálkové ovládání. Stačí stisknutí jediného tlačítka a jedinečná postel se promění v křeslo. Křeslo, postel, křeslo, podle toho, na jakou polohu má celebrita zrovna náladu.

více zde

utulnydum.cz - Pohádkové spaní Simony Stašové

listopad 2012

Pokud uvažujete o tom, že si pořídíte novou postel, a ještě přesně nevíte, jakou, můžete načerpat inspiraci na královských Vinohradech, kde byl slavnostně otevřen nový showroom Luxury Sleeping. Stalo se tak za milé účasti populární české herečky Simony Stašové, které jsme při této příležitosti položili hned několik otázek.

více zde

stavimesen.cz - KRÁLOVSKY SI ODPOČINOUT!

srpen 2012

Showroom LUXURY SLEEPING specializující se na spánek a vše co s ním souvisí, výhradní zástupce renomovaných značek PULLMAN a SLABBINCK přivádí na trh České republiky další značku luxusních postelí.

více zde

dreamlife.cz - Vysoké polohovací postele Pullman si Vás získají svým komfortem

srpen 2012

Patří komfort mezi ty nejdůležitější priority, které od své postele nekompromisně očekáváte? Vysoké polohovací postele Pullman Vás rozhodně nezklamou. Stačí jedna noc a zamilujete si nekonečné pohodlí, které tyto jedinečné postele nabízejí.

více zde

living.cz - Polohovací postel, která uspokojí všechna Vaše přání

květen 2012

Sníte o krásné posteli, která se plně přizpůsobí Vašim potřebám, tedy nejen při spánku, ale také během pasivního či aktivního odpočinku? Objevte kouzlo jedinečné postele Pullman, která je zárukou zdravého spánku a maximálního komfortu. Je naprosto dokonalá.

více zde

utulnydum.cz - POSTEL I KŘESLO! PULLMAN VÁM PŘINÁŠÍ HI-TECH POSTEL NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ!

březen 2012

Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné účely? Nás ano…. třeba čtení, sledování televize či práce s počítačem.
Proto holandský výrobce Pullman vyvinul s využitím nejmodernějších technologií postel snů. PULLMAN představuje novinku pokrokového polohování!

více zde