Luxusní postele LUXURY SLEEPING

JAK VYBRAT A KOUPIT KVALITNÍ POSTEL?


Toužíte po tom probouzet se skvěle odpočatí každé ráno? Zdravý a pohodlný spánek Vám zajistí kvalitní vysoká postel zhotovená pro Vás na míru. Taková postel se o Vás bude starat po celý život, proto je třeba se zamyslet i nad její funkčností a zvážit možnost polohování.
 

Podívejte se na proces nákupu v doprovodu našeho spokojeného zákazníka Pavla Cejnara!

1. Chcete-li se před samotnou návštěvou seznámit alespoň se základními fakty, můžete se podívat na webové stránky zkušeného prodejce zastupujícího ty nejlepší světové značky výrobců postelí www.postele-LS.cz . Zároveň si můžete domluvit individuální termín Vaší návštěvy, pokud Vám nevyhovuje otevírací doba.

2. Nejlepší je samozřejmě osobní návštěva. Tak prosím – dále!

3. Dostane se Vám profesionálního vysvětlení skutečné hodnoty kontinentálních postelí. Ta tkví uvnitř postele – uvidíte celou skladbu na vlastní oči. Od boxspringu počínaje až po vrchní top matraci s taštičkovou mini-pružinkou, kterou můžete vidět právě jen u nás.

 

4. Vyzkoušíte si pohodlí, které poskytují polohovací postele. Díky dálkovému ovládání a možnosti nezávislého polohování jednotlivých částí těla zažijete luxusní pocit nejvyššího komfortu.

5. A takto vypadá matrace krásně ručně očalouněná. A vrchní top matrace může mít jednu z náplní, která Vám vyhovuje nejlépe. Samozřejmě výhradně přírodní materiály!

6. A teď to nejdůležitější! Šup do postele! Vyzkoušet si kombinace tvrdostí a vybrat tu, na kterou naše tělo bude reagovat nejlépe.

 

7. Vyzkoušet královnu showroomu je téměř povinnost! Nejlepší postel, která je dodávána i do holandské královské rodiny. Pavel si to na ní užil. Tak přijďte také na skleničku!

8. Posedět si na Trumpovi! Poslední Trumpova postel na trhu. Možná to bude sběratelský kousek...

9. Tvrdost hlavní matrace pro podporu našeho těla po vyzkoušení už známe, náplň vrchní top matrace jsme si také vybrali a teď už jen doladit design postele. Vybírat můžeme z více než 1000 potahových materiálů, včt. pravé kůže. To vás bude bavit! A jste-li nejistí, pomůžeme Vám s návrhem designu postele, aby ladila do Vaší ložnice.

 

10. Huráááá! Už máme vybráno! Od matrací až po čelo a potahový materiál.

11. A co doplňky? Nová postel si zaslouží nový luxusní „obleček“, ať se v ní můžeme zachumlat do příjemného povlečení vyrobeného jen pro nás. S dekorací je radost si pohrát!

12. Výběr všech položek je pečlivě sepsán do objednávky, která je potvrzena podpisem. A jako každá radostná událost, i pořízení nové postele si zaslouží kvalitní přípitek.

Loučení je zpříjemněno dárkem na cestu. A nyní už jen zbývá těšit se až za 6 - 8 týdnů bude nová postel dodána a smontována u Vás doma.