Luxusní postele LUXURY SLEEPING

KVALITNÍ POSTELE

Každá postel od nás je díky dlouholeté tradici ruční výroby zaručeně KVALITNÍ.

Jak víme, s léty přichází zkušenost. A právě zkušenost a dlouhá léta poctivé práce jsou pevným základem pro kvalitu. Desetiletí a století prověřené kvality vytváří tradici.

Značky postelí v LUXURY SLEEPING jsou jedny z mála značek na světě, které se mohou pochlubit více než 150letou tradicí a zároveň světovým prvenstvím ve vývoji spacích pružinových systémů.

 

 

Postele a matrace jsou vyráběny ručně na zakázku z přírodních materiálů, čímž je zajištěna kvalita spánku. Jakožto každý z nás je jedinečný a každý máme jiné potřeby a nároky, tak i každá postel je jedinečná, vyrobena pouze pro každého konkrétního uživatele. V našem showroomu si můžete vyzkoušet všechny typy postelí v různých tvrdostech matrací, v kombinaci s různými typy vrchních top matrací, které splňují nároky na správnou podporu páteře.

 

 

 

Celkový vzhled postele ovlivníte výběrem jednoho z mnoha typů záhlaví (čel postele) a zejména typem potahového materiálu, jichž máme na výběr více než 1000! Svou postel si nakonfigurujete dle vlastních přání a požadavků na pohodlí a design. Zkuste se inspirovat ihned výběrem postele jedné ze značek, které hrdě zastupujeme!