Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LŮŽKOVINY


Naše špičkové postele se postarají o Váš kvalitní spánek, a k dokonalosti ho dotvoříme díky skvělým přikrývkám a polštářům z přírodních materiálů, jako je to nejjemnější prachové peří nejvyšší kvality, nebo čisté hedvábí, kašmír či velbloudí srst. Není nad to příjemně se „zachumlat“ do pelíšku. Ten skvělý pocit můžete zažít díky kvalitním peřinám a polštářům.

LŮŽKOVINYLŮŽKOVINYLŮŽKOVINY

Prachové peřiny KAUFFMANN

V peřinách jej použito 100% prachové peří.
Jedná se o kvalitativně lepší prachové peří než se nachází v luxusních spacích pytlech pro profesionální horolezce. Prachové peřiny jsou prošity do čtverců, aby nedocházelo k sesypání prachového peří.

Rozdělují se do čtyř teplotních tříd: 1. lehká 2. střední 3. teplá 4. extra teplá, které jsou k dispozici u všech modelů.

Rozdíl mezi peřím a prachovým peřím

Peří - do péřových peřin se používá peří z vodního ptactva chovaného v zajetí – husy, kačeny, z divokých ptáků se používá peří Kajky – velmi vzácné peří. Pokud se používá do výplně peřin peří, ucítíte přes povlakovinu tvrdé části, které mají vyšší váhu, menší výhřevnost a hůře odvádějí vlhkost

Prachové peří – to je pouze malá spodní část z krycího peří ptáků, které připomíná sněhovou vločku. Chrání ptáky proti prochladnutí, je velmi jemné, lehké a pružné. Díky svým specifickým vlastnostem je prachové peří ideální tepelně-izolační materiál.

Zde můžete vidět jedinečnou cestu procesu výroby nejluxusnější peřiny – Královny noci!

 

Královna noci
Nejluxusnější peřina! Kajčí peří!

Ručně drané prachové peří z Islandu. Tyto peřiny jsou uznávány pro svůj luxusní způsob navození komfortního spánku nejen v královských komnatách v tomto světě. Vzácné prachové peří se sbírá z hnízd certifikovanými sběrači. Naprosto ruční práce během celého procesu výroby každé jednotlivé peřiny: od samého počátku sběru a zacházení s peřím, přes plnění každého čtverce peřiny jednotlivě zkušenou rukou, až po potah peřiny, který korunuje slávu tohoto špičkového produktu. Ke každé peřině je dodáván certifikát, včt. obrazové/filmové dokumentace konkrétních kajek, z jejichž hnízd byla peříčka sbírána.

 

Princezna 800
Umění spánku. Kdo by si neužíval nechat o sebe pečovat dotykem luxusu? Objevte umění spánku díky prvotřídnímu peří, kterým je tato přikrývka naplněna!

Premium 750
Prémiová kvalita z nejjemnějšího peří masurských hus.

Elegance 700
Pocit pohody bez kompromisů. Náplň tvoří 100% husí peří. Bavlněný potah v super jemném zpracování. Všechny tepelné kategorie k Vašemu výběru.

Legend 650
Kvalita za příznivou cenu. Náplň tvoří 100% husí peří bílé. Potah ze 100% bavlny. Dle tepelné třídy zpracováno prošití mezi jednotlivými čtverci. Typ tepelné třídy lze vybrat dle Vašich preferencí.

Polštáře

Hluboký spánek je také otázkou pozice těla a hlavy. Polštář naplněný peřím a prachovým peřím dodává podporu v jakékoliv pozici. Polštáře Kauffmann jsou ručně plněné, dostupné v několika různých třídách podpory.

Trio De Luxe 3C
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru s vnitřní náplní 70% husího peří a 30% husího prachového peří a vnější náplní 90% peří a 10% prachového peří poskytuje optimální podporu při spánku na střední úrovni měkkosti.

De Luxe 100
Polštář ve Vámi zvoleném rozměru, jehož vnitřní náplň tvoří 100% prachové peří je jemný a měkoučký, krásně se Vám přizpůsobí.

 
 

LŮŽKOVINY DALŠÍ


Pro Váš pohodlný spánek nabízíme kromě špičkových postelí také špičkové lůžkoviny. Není nad to příjemně se „zachumlat“ do pelíšku. Ten skvělý pocit můžete zažít díky kvalitním peřinám a polštářům.


Polštáře

GIMO
Náplň: latex, anatomický. Anti-alergický. Potah: bavlna. Rozměry: 60x40cm

SALA
Náplň: přír. latex + husí peří, 5-ti komorová. Potah: bavlna. Rozměr: 60x40cm.

ROSVIK
Náplň: 90% husí peří. Potah: balvna. Rozměry: 42x62x7cm.

ORSA
Náplň: 100% husí prachové peří. Potah: bavlna. Rozměr:  60x40cm.

IMPERIAL (Kopenhagen)
Náplň: 90% husího peří v kombinaci s latexovým jádrem. Potah: bavlna. Rozměry: 42x62x7cm.


PEŘINY

Peřiny máme v široké nabídce různých druhů náplní z kvalitních přírodních materiálů, od pravého husího prachového peří, přes len, pravé hedvábí, kašmír, velbloudí srst až po čistou vlnu. Peřiny lze vyrobit v celoroční či odlehčené letní verzi.

MONTANA - prachové peří
Luxusní a výsostně příjemná peřina.
Náplň:  100% prachové husí peří. Potah: bavlna. Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená).  Na výběr z mnoha rozměrů.

ROMANCE - peří
Kvalitní peřina pro měkké zachumlání.
Náplň:  90% prachové husí peří. Potah: bavlna. Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená).  Na výběr z mnoha rozměrů.

ZEESTER LUXE  - jehněčí vlna
Ta nejlepší peřina, která Vás zahřeje a jemně obejme.
Náplň:  100% čistá vlna. Potah: bavlna se saténem. Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená).  Na výběr z mnoha rozměrů.

STRANDJUTTER – ovčí vlna
Skvělá peřina pro zahřátí.
Náplň:  100% čistá vlna. Potah: bavlna. Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená).  Na výběr z mnoha rozměrů.

KASHMEERE - kašmír
Unikátní peřina s přírodní náplní z kašmírové vlny.
Náplň:  100% kašmír. Potah: 80% mikro-vlákno + 20% bavlna. Možnost používání celoročně. Na výběr mnoho rozměrů.

KAMEELHAAR – velbloudí srst
Peřina inspirovaná přírodou, která zajistí perfektní termoregulaci těla.
Náplň: 100% velbloudí srst. Potah: 100% bavlna.
Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená). Na výběr mnoho rozměrů.

LINNEN - len
Lehká, vzdušná peřina pro teplé letní dny, pod níž se určitě nezpotíte.
Náplň: 60% len + 40% bavlna. Potah: 100% bavlna. Skvělá na používání v létě, ovšem možnost používat i celoročně. Různé rozměry k Vašemu výběru.

TECHNIFILL – duté vlákno
Kvalitní peřina (nejen) pro alergiky.
Náplň: duté vlákno. Potah: 100% balvna. Varianty na používání celoročně či letní verze (odlehčená).  Na výběr z mnoha rozměrů.

MOERBEIZIJDE - hedvábí
Skutečná lahůdka v oblasti peřin z čistě přírodních materiálů, tato je stvořena z čistě přírodního hedvábí. Luxusní lehounká a celá hedvábná jako šátek, ovšem poskytující královský pocit ihned po přikrytí.
Náplň: 100%  přírodní hedvábí. Potah: hedvábí. Možnost používat celoročně. Na výběr různé rozměry.