AktualityBŘEZEN – POD PEŘINU VLEZEM!

Březen 2020

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno či naopak horko během letních měsíců? Proto nepodceňujte ani správný výběr peřiny! V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit zahřátí, který potřebujete. Ručně a na zakázku vyráběné přikrývky ze 100%ního prachového husího jemného peří mají ty nejlepší termoregulační vlastnosti...

Více zde...UŽIJTE SI VALENTÝNA! DVA ZA CENU JEDNOHO!

Únor 2020

Postel je místo pro lásku přímo stvořené. A základem pravé kontinentální postele je BOXSPRING. Pořiďte si u nás celou postel značky KUPERUS (dvoulůžko, včt. matrací a záhlaví) a získáte od nás jeden boxspring ZDARMA! Jeho hodnotu Vám...

Více zde...POSTELE NÁS BAVÍ…. A S KNÍŽKOU JEŠTĚ VÍC! KŘEST KNIHY A AUTOGRAMIÁDA PARTY

Prosinec 2019

Nejdéle působící multibrand showroom LUXURY SLEEPING podporuje kvalitní literaturu. Dovolujeme si Vás pozvat na jedinečnou akci, kterou je

AUTOGRAMIÁDA PARTY
KDY: ČTVRTEK 12. 12. 2019, od 17:30 h
KDE: LUXURY SLEEPING showroom,
KORUNNÍ 2569/108b, PRAHA 10 - VINOHRADY

Více zde...POSTEL U NÁS POŘÍDÍTE, ZA JEJÍ ČELO NEPLATÍTE

Listopad 2019

Objednejte postel KUPERUS (dvojlůžko od rozměru 180x200cm) během listopadu 2019 a nebudete platit její záhlaví. Postelové čelo dostanete od nás zdarma. Jedná se o vybrané typy ručně a na zakázku vyrobených záhlaví k postelím značky Kuperus...

Více zde...NOVINKA V POSTELÍCH!

Září - říjen 2019

Naprosto nový ojedinělý typ boxspringové postele můžete vyzkoušet výhradně u nás. Model VENTAIR BOX je moderní postel skýtající maximální pohodlí díky zdvojené flexibilitě, moderní design díky odlehčenému vzhledu, perfektní ventilaci vzduchu díky složení a naprostou variabilitu s možností volby typu matrací, záhlaví a barevnosti.

Více zde...NOVINKA! ZLATÁ MATRACE!

Srpen 2019

Unikátní kolekce zlatých matrací Ligne d ´Or od tradičního výrobce Kuperus je od srpna k vyzkoušení na našem showroomu. Jedná se o matrace s jádrem tvořeným jednotlivě balenými taštičkovými pružinami vysokými 18cm a roznášecí vrstvou koňských žíní se 100% přírodním latexem...

Více zde...CHRÁNIČ MATRACE ZDARMA

Červen 2019

Stejně jako každá postel, je i každá matrace od nás ručně zhotovena z přírodních materiálů na míru svému budoucímu uživateli. Jedná se o výrobky té nejvyšší kvality, a proto doporučujeme se o ně dobře postarat. Ať už vrchní top matrace či hlavní matrace, na které spíte, si zaslouží ochranu v podobě matracového chrániče...

Více zde...V KVĚTNU O 15% MÉNĚ ZA POSTEL!

Květen 2019

Letos jsme parťáci kampaně Nákupy Ona Dnes v rámci, které si můžete pořídit unikátní postel vyrobenou jen pro Vás za cenu sníženou o 15%! Je to poprvé v naší historii, kdy po dohodě s královským výrobcem můžeme poskytnout takové cenové zvýhodnění...

Více zde...DUBEN – Top matrace zdarma na novou postel

Duben 2019

Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání kompletní postele značky Kuperus (dvoulůžko) do konce dubna 2019. Celková cena postele bude snížena o cenu vrchní top matrace. Stejně jako každá postel, je i každá vrchní top matrace zhotovena na míru a můžete si vybrat její náplň. Unikátně nabízíme náplň tvořenou taštičkovou mini-pružinkou, která je ideální ...

Více zde...BŘEZEN – pod velblouda vlezem!

Březen 2019

Není peřina jako peřina! V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem zajistí Vašemu tělu ideální termoregulaci.

Více zde...V NOVÉM ROCE KLIDNÝ SPÁNEK, MY VÁM K TOMU DÁME DÁREK!

Prosinec 2018

K přání příjemných vánoc jsme se rozhodli dát Vám navíc luxusní vánoční dárky. Postel, kterou si u nás objednáte během prosince 2018 Vám vybavíme lůžkovinami a povlečením odpovídající rozměru postele.

Více zde...ČELO ZDARMA!

Listopad 2018

Objednáte-li postel KUPERUS (dvoulůžko od rozměru 180x200cm) během listopadu 2018, nebudete platit za její záhlaví. Postelové čelo dostanete od nás zdarma. Jedná se o vybrané typy ručně a na zakázku vyrobených záhlaví tradičního holandského výrobce Kuperus.

Více zde...ZÍSKEJTE POSTEL NAVÍC ZDARMA!

Září - Říjen 2018

Máte doma studenta, který zve často své kamarády na návštěvu? Nebo trávíte i Vy rádi čas se svými hosty u Vás doma při sklence vína či grilovačce? Buďte dobrým hostitelem a nechte své hosty přespat pohodlně na kvalitním lůžku, a nikoliv již na gauči! Takovou pohodlnou postel (jednolůžko až do rozměru 100x210cm) můžete získat nyní od nás jako DÁREK při zakoupení manželské postele KUPERUS (2x boxspring, 2x matrace, vrchní top matrace a čelo). Jedná se o znamenitou postel kovové konstrukce s kvalitní matrací.

Více zde...MAGICKÉ „OSMY“

Srpen 2018

Víte, že osmičky jsou pro náš národ tak trochu magické… Proto jsme se rozhodli trochu si s nimi pohrát a vyčarovat pro Vás zajímavější ceny. Využijte srpen, osmý měsíc roku, k získání nižší ceny na vybrané zboží. Můžete ušetřit od 8% až do 18% z pořizovací ceny na postele, matrace a další zboží dle Vašeho výběru. Jasně, že tuto možnost máte pouze po dobu trvání osmého měsíce tohoto roku, a tedy do 31. 8. 2018. Tak přijďte a při výběru zboží si u nás dejte i osvěžující drink!

Více zde...NESEME VÁM TOP MATRACI ZDARMA!

Červen 2018

Vrchní top matraci získáte ZDARMA při objednání postele značky Kuperus (dvoulůžko) během měsíce června 2018. Za tento komponent – top matraci – tedy nezaplatíte ani korunu v rámci objednané postele. Celková cena postele bude tedy snížena o cenu vrchní top matrace...

Více zde...CÍLEM UMĚNÍ JE DĚLAT ČLOVĚKA ŠŤASTNÝM.
Michelangelo Buonarroti

Duben 2018

My vás děláme šťastnějšími díky kvalitnímu spánku, který Vám přinášíme již 10 let! A nyní vám ke štěstí přispějeme i uměleckými díly...

Více zde...VERNISÁŽ PÁRTY

Duben 2018

Přijďte se seznámit s malířkou, která je oceňována u nás i v zahraničí a jejími fascinujícími obrazy, které zdobí soukromé sbírky milovníků umění z různých koutů světa! Během party se můžete s autorkou seznámit osobně, a její obrazy budete moci nejen obdivovat, ale dokonce i stát se hrdým majitelem některého z nich!

Více zde...VESELÉ VELIKONOCE! VYKOLEDUJTE SI SLEVU!

Duben 2018

Chceme si s Vámi užít pěkné Velikonoce, a proto jsme pro Vás připravili bezva koledu. Za velikonoční vajíčko krásnou slevu na postel!

Více zde...Už je tu zas březen, kdy za kamna vlezem. Jak lépe vyzrát na zimu? Přece dostat od nás peřinu!

Březen 2018

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno či naopak horko během letních měsíců? Přijďte se přesvědčit o tom, že i správný výběr peřiny je důležitý. V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit zahřátí, který potřebujete. Jako v „bavlnce“ se budete cítit zachumláni v peřině ze 100%ního prachového husího jemného peří, které má ty nejlepší termoregulační vlastnosti.

Více zde...HAPPY VALENTINE! DVĚ ZA CENU JEDNÉ!

Únor 2018

Postel je místo pro lásku jako stvořené. A základem každé postele je kvalitní matrace, která Vám bude sloužit po celý život. Rozhodnete-li se pro pořízení celé postele (dvoulůžko), včt. záhlaví, značky Kuperus, získáte od nás jednu hlavní matraci do této postele jako dárek (to znamená, že celková cena postele bude ponížena o hodnotu jedné hlavní matrace bez ohledu na rozměr).

Více zde...V NOVÉM ROCE V NOVÉM! 10 LET V ČR!

Leden 2018

Přijďte za námi na sklenku vína či šálek kávy do našeho showroomu v novém designu, který jsme si nadělili k našemu 10ti letému výročí působení na českém trhu! Máme pro Vás připraveny neodolatelné ceny na showroomové modely postelí!

Více zde...ZÍSKEJTE až 127 000 Kč na KRÁLOVNU VŠECH POSTELÍ!

Listopad 2017

Stačí jen přijít k nám a vyzkoušet si královnu všech postelí, jejíž zakoupením obdržíte vskutku královský dárek v podobě snížené ceny. Pouze nyní máte tuto jedinečnou šanci získat spánek králů za dostupnou cenu!

Více zde...POSVIŤTE SI NA SVOU VOLBU!

Říjen 2017

Zvolte kvalitní spánek na posteli KUPERUS a posviťte si na to! Na podzim se dny krátí a večery prodlužují. Přicházíme s vhodným dárkem v podobě přídavných LED lampiček na postel. Zvolíte-li si model postele na míru přímo pro Vás, získáte dvě LED lampičky s ohebným ramenem pro přesné nastavení úhlu světla zdarma.

Více zde...BACK TO SCHOOL!

Září 2017

Rodiče, už jste sehnali pro své ratolesti všechny školní potřeby? Bylo to náročné a jste z toho trochu unavení? Měli byste se odměnit relaxem v podobě MASÁŽE! U nás ji nyní získáte na celý život ZDARMA! Naše luxusní matrace Vám totiž dokáže dopřát kromě zdravého spánku také příjemnou masáž. Nevěříte? Přijďte si k nám vyzkoušet!

Více zde...LETNÍ BAREVNÉ POTĚŠENÍ

Léto 2017

Luxusní povlečení ve Vámi vybraném odstínu získáte při zakoupení kompletní postele renomovaných značek KUPERUS, PULLMAN a nově i TRECA v období od 7. července do 31. srpna 2017...

Více zde...ČERVEN VE ZNAMENÍ MATRACE NAVÍC ZDARMA!

Červen 2017

Červen přináší konec školního roku, a my jsme přichystali dárek pro Vaše dítě za vysvědčení. Pokud si v červnu objednáte komplet manželskou postel značky Kuperus, získáte 1 single matraci navíc dárkem.

Více zde...LÁSKA KVETE NEJEN V KVĚTNU! PEČUJTE O NI CELÝ ŽIVOT

Květen 2017

Postel je místo pro lásku jako stvořené. Pořiďtě si postel, která bude o Vás a Vaši lásku pečovat celý život.

Více zde...VYKOLEDUJTE SI AŽ 10% NADÍLKY OD NÁS!

Duben 2017

Už chystáte na Velikonoce pomlázku a vajíčka? My pro Vás máme přichystanou Velikonoční nadílku v podobě možnosti získání až 10%-ní slevy z celkové ceny postele!

Více zde...KRÁLOVNA NOCI NA KRÁLOVSKOU POSTEL!

Březen 2017

Nejluxusnější jedinečná přikrývka z kajčího peří s vlastním certifikátem původu - to je Královna noci od špičkového výrobce Kauffmann.

Více zde...OSLAVTE LÁSKU ORIGINÁLNĚ

Únor 2017

Každý z nás je unikátní osoba mající v lásce něco jiného. Co milujete Vy? My milujeme skvělý spánek a domácí odpočinek.

Více zde...ZAČNĚTE V NOVÉM ROCE CHYTŘE!
PŘI NIŽŠÍ INVESTICI TA NEJVYŠŠÍ HODNOTA PRO VÁS!

Leden 2017

 

Přejeme Vám báječný rok 2017, plný spokojenosti a kvalitního odpočinku. K tomuto přání Vám přidáváme nabídku získat ty nejlepší luxusní postele za zvýhodněné ceny. Svého odpočinku a spánku si můžete užívat téměř ihned, jelikož se jedná o skvělé modely postelí z našeho showroomu, kde je můžete osobně vyzkoušet. Na Vaše přání Vám tedy Vámi vybranou postel přivezeme kdykoliv a kamkoliv. Projděte si naši nabídku a v případě Vašeho zájmu o jakoukoliv další informaci nás neváhejte kontaktovat.

 

EMMA  - model tradiční značky Kuperus

Krásná modrá barva navozuje uklidňující pocit. S citem propracované záhlaví v kombinaci se spací plochou pravé kontinentální postele Vám zajistí kvalitní spánek. Cenový rozdíl mezi standardní cenou a dnešní speciální cenou je neskutečně výrazný, proto se nevyplatí váhat. Ani chvíli!

Rozměr: 180x200cm

Boxspringy: Narvik s pružinami a koňskými žíněmi. Nohy aluminiové.

Matrace: zhotovena v jednom kuse, avšak s dvěma rozdílnými tvrdostmi (XX Firm a XXX Firm). Jádrem matrace jsou individuálně balené pružiny v kombinaci s čistě přírodními materiály – koňské žíně, vlna, bavlna, juta, len.

Vrchní top matrace: v jednom kuse s náplní z koňských žíní. Tvrdost postele je vhodná pro ty, kteří preferují tvrdší a pevnou spací plochu.

Záhlaví: ručně zhotovené v klasickém nadčasovém designu. Obsahuje dekorativní prvky v podobě malých knoflíčků a vizuální orámování vnějších hran. 

Standardní cena: 307.892,-
AKČNÍ CENA: 199.300,- Kč

 

AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

Postel pro skutečně náročnou klientelu. Za speciální akční cenu lze získat model postele s tím nejpokrokovějším polohováním, která Vám umožní nejen kvalitní spánek, ale špičkový odpočinek a relax. Můžete osobně vyzkoušet v našem showroomu. Zkusíte tuto postel, a nebudete chtít už jinou!

Rozměr: 180x200cm

Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, kolen a spodní části nohou. 

Matrace: Malmo obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí  Firm a XX Firm.

Vrchní top matrace:  kombinace dvou matrací - mini-pocket spring (malá taštičková pružinka) působící bodově pro ideální podporu páteře a druhý matrace obsahuje náplň z přírodního latexu.

Vzhled postele je unikátní díky použití exkluzívní kvalitní potahové látky v jemně krémovém odstínu. POZOR! Tato potahová látka již nikdy nebude k dispozici, proto je tento model již ojedinělý díky použití právě tohoto luxusního potahového materiálu.

Standardní cena: 512,465,- Kč
AKČNÍ CENA: 429.000,- Kč

 

ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 146 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružina, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.

Není lepší postele! Hledáte-li příležitost pro skutečně dobrou investici, je tady! Hodnota této postele je v podstatě nevyčíslitelná. My jsme však pro Vás připravili cenu, které nelze odolat

Rozměr: 180x210cm

Boxpsringy: obsahují 2 řady pružin a zdvojené roznášecí vrstvy nejlepších přírodních materiálů.

Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty. Matrace je v jednom kuse, při zachování rozdílných tvrdostí pro každého spáče, a sice X Firm a XX Firm. Jedná se o ideální kombinaci z hlediska komfortu spánku. 

Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s mini-taštičkovými pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.

Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.

Standardní cena: 537.135 Kč
AKČNÍ CENA: 429.500 Kč

 

Limitovaná kolekce TRUMP HOME, model Gold Splendor

POSLEDNÍ ŠANCE pozvat prezidenta do ložnice! POSLEDNÍ POSTEL limitované kolekce TRUMP Home na trhu. Byl vyroben jen určitý počet kusů a Vy můžete být jeden z mála, kteří si postel z této kolekce pořídili.

Rozměr: 180x200cm 

Tato luxusní postel obsahuje dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem. Ty jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním logem TH uprostřed a na přední boční straně. O preciznosti není pochyb, nelze si nevšimnout černých detailně propracovaných madel. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaší nejoblíbenější místností.

CENA: 282.087 Kč

 

MAXIMA - model výrobce Kuperus

Luxusní něžná krasavice dopřávající královský spánek. Elegantní design záhlaví v kombinaci s jemným potahovým materiálem Vás bude provázet noc co noc neskonale klidným spánkem.

Rozměr: 180x200cm

Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspringy Malmo, obsahující chytře sestavenou kombinaci pružin a přírodních materiálů jako jsou koňské žíně vlna, bavlna, len a juta.

Matrace: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium.

Vrchní top matrace: náplň z přírodního latexu v jednom kuse

Záhlaví: ručně zhotoveno z jednotlivě potažených a vložených dílů. Elegance postele je umocněna potahovým materiálem v jedinečném odstínu.

Standardní cena: 303.645,- Kč
AKČNÍ CENA: 258.100,- Kč

 

TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

Luxusní postel, v níž se snoubí kvalita a komfort. Můžete v ní nejen zdravě spát, ale zároveň pohodlně odpočívat díky polohovacím systémům, jimiž je vybavena. Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.

Rozměr: 180x200cm

Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.

Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.

Top matrace:  Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.

Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design. 

Potah z bílé eko-kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele. 

Standardní cena: 262.903,- Kč
AKČNÍ CENA: 229.700,- Kč

 

Pullman Express Luxe – model značky Pullman

Kompaktní model postele v jednoduchém nadčasovém designu, který poskytuje kvalitní a zdravý spánek za skvělou cenu. Příjemná světlá barva potahového materiálu a záhlaví s jemným dekorem podtrhují elegantní charakter postele.

Rozměr: 180x200cm

Obsahuje: 2 boxspringy, 2 hlavní matrace s taštičkovými pružinami, 1 top matraci s náplní z přírodního latexu, elegantní záhlaví, nohy.

Standardní cena: 107.309,- Kč
AKČNÍ CENA: 99.900,- Kč

 

Model postele KLS 2000 Color – výrobce Kuperus

Ideální poměr precizní kvality a příznivé ceny. Ručně vyrobená postel zkušenými mistry svého oboru se pyšní vkusným designem díky provedení v příjemném hnědém odstínu. Záhlaví je do detailu propracováno v podobě stejných pravidelných čtverců, které ovšem nejsou nadmíru výrazné, avšak nenásilně postřehnutelné. Ovšem nejcennější je samotná spací plocha, která Vám poskytne ten nejlepší pocit již při prvním ulehnutí.

Rozměr: 180x200cm

Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace s individuálně balenými pružinami v kombinaci s přírodním latexem ve dvou různých tvrdostech, 1 top matrace v kuse, jejíž náplň je tvořena unikátní mini-pružinkou každou opět jednotlivě balenou. Díky ní získá tělo tu nejlepší podporu bod po bodu. Záhlaví v jemném designu a nohy. 

Standardní cena: 139.100,- Kč
AKČNÍ CENA: 124.900,- Kč

 

 

 
LAST CALL FOR PRESIDENT! aneb POSLEDNÍ ŠANCE VLASTNIT POSTEL od PREZIDENTA!

Listopad - Prosinec 2016

 

Nepropásněte poslední šanci pořídit si „prezidenta“ do ložnice. Jistě, řečeno s dávkou nadsázky, ovšem skutečnost je taková, že jméno TRUMP má nyní ještě vyšší význam než kdykoliv předtím. Luxusní jedinečnou postel značky TRUMP HOME můžete objednávat již jen několik týdnů. Po té již nebude možné tuto postel pořídit. Nikde. Nikdy. Možná je na čase přemýšlet nadčasově a pořídit si značku jména, které právě nyní získalo na celosvětovém významu. Přijďte se na postel TRUMP Home podívat k nám na showroom. Vyzkoušejte našeho TRUMP-a!

 
ZVYŠTE SI SVOU POSTEL!

Listopad 2016

 

Nyní máte šanci získat VRCHNÍ TOP MATRACI k Vaší posteli od nás ZDARMA! Unikátní vrchní top matraci s náplní tvořenou taštičkovou mini-pružinkou, kterou nabízíme jako jediní na trhu můžete získat jako dárek od nás, zakoupíte-li postel značky Kuperus během měsíce listopadu (do 30. 11. 2016). Vybrat si můžete, kromě již zmíněné mini-pružinkové, také top matrace s náplní z koňských žíní či přírodního latexu. Záleží na Vašich preferencích. Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

(Speciální podmínky akce pro model Alexia. Tato akce se nevztahuje na kompaktní modely kolekce KLS a značku Pullman)

 
DOPŘEJTE SI DELŠÍ ZA CENU KRATŠÍ!

Září - Říjen 2016

 

Jaká je ideální délka postele pro Vás? Nezáleží na tom, jak vysocí jste, delší postel nabízí vyšší stupeň pohodlí každému. Proto jsme pro Vás připravili unikátní nabídku prodloužené délky postele či matrace bez příplatku. Pokud během září a října zakoupíte postel či matraci jakékoliv šíře, můžete ji získat v prodloužené délce (tj. 210cm nebo 220cm) za cenu délky standardní (tj. 200cm).

Máte-li tedy v ložnici dostatek prostoru, neváhejte a získejte centimetry navíc pro Vaše pohodlí ZDARMA!

Nabídka platí při objednání postele či matrace do konce září (30. 09. 2016).

 VOLBA SPRÁVNÉHO SPÁNKU

Červen 2016

 

Pořiďte si u nás luxusní postel značky Trump Home do voleb, a v případě, že se nositel jména této značky stane 45. prezidentem USA, vrátíme Vám část z ceny postele zpět (5 – 7% dle zakoupeného modelu). Zvolte si to nejlepší pro Váš zdravý a kvalitní spánek!

Nevztahuje se na již zlevněné zboží. Platí do 30. 09. 2016

 

NECHTE SVOU POSTEL ROZKVÉST!

Květen 2016

 

Oblečte ji v květnu do krásných jarních barev, které rozzáří nejen Vaši novou postel, ale celou ložnici. Vám se tak bude krásně uléhat a vyspíte se do růžova díky nové ručně vyrobené posteli na míru jen pro Vás.

Pokud si u nás v květnu koupíte postel (komplet včt. matrací), získáte od nás navíc celou sadu luxusního povlečení (adekvátně k rozměru postele, tj. dvoulůžko či jednolůžko) dle Vašeho výběru barev a materiálů. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat, nejlépe přijďte se podívat osobně!

Nevztahuje se na ekonomickou řadu KLS.


 
PŮLKA ZDARMA?? TO NENÍ APRÍÍÍÍL!!!

Duben 2016

 

Ano, máme pro Vás aprílové překvapení! Objednáte-li si postel (dvoulůžko) o rozměru dle Vašeho výběru ve fixní verzi z hlavní kolekce KUPERUS, získáte 1 boxsrping (podkladový systém), tedy půl základny postele, ZDARMA.

Aprílové počasí je vrtkavé a nestálé, avšak kvalita našich postelí je trvalá a stálá!  Tak využijte této výhodné aprílové akce a přijďte si vybrat tu nejlepší kvalitní postel pro Vás!

Nevztahuje se na kompaktní modely řady KLS.

 VESELÉ VELIKONOCE!

Březen 2016

 

Máme pro Vás Velikonoční nadílku v podobě dárku. Barevného jako kraslice, ovšem trvalé hodnoty! Pokud u nás zakoupíte jakoukoliv postel v období od 14. brezna 2016 do 31. brezna 2016, dostanete od nás luxusní povlečení ve Vámi vybrané barvě jako dárek. Rozměr a množství povlečení bude odpovídat rozměru postele (např. na dvoulůžko získáte 2 sady povlečení single nebo jednu double, na jednolůžko 1 sadu = povlak na polštář a peřinu). Přijďte si k nám na koledu!

 


Užijte si „Valenýtna“ v nové posteli!
Love Sleep! Love Sale!

Únor 2016

 

Spánek budete milovat ještě víc v luxusní posteli, kterou u nás v únoru pořídíte za fantasticky zvýhodněnou cenu pro Vás. Přijďte si k nám lehnout a vybrat si jednu z postelí, které máme na showroomu. Získáte ji za skvělou cenu a můžete ji mít doma ihned. Pak už jen stačí pozvat do ní svého miláčka a Váš Valentýn bude dokonalý!

Akce odprodeje showroomových vzorků prodloužena!

 

 FRIVOLITÉ model od Chantal Thomass – POSLEDNÍ ŠANCE – POSLEDNÍ KUS NA TRHU!

Rozměr: 160x200cm
Jedinečná postel (nejen) pro princezny! Hravá a zároveň svůdná postel v lehce růžovém odstínu s motivem krajek na podkladovém systému a zároveň na záhlaví postele.
Matrace: model Preciuese, tzv. taštičkové, jednotlivě balené pružinky.  Jemný potah s hedvábím a vetkaným motivem krajkoví, obsahuje z jedné strany vlnu pro zimní období a z druhé strany bavlnu pro teplejší část roku.
Vrchní top matrace: potah s vetkaným motivem šněrovačky
Nohy: Úchvatné nohy v podobě dámských střevíčků na podpatku.
Standardní cena: 190.064 Kč
AKČNÍ CENA: 146.602 Kč

 

 

 

 

ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x210cm
Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 146 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružina, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.
Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty.
Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s mini-taštičkovými pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.
Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.
Standardní cena: 537.135 Kč
AKČNÍ CENA: 461.936 Kč
   

 

EMMA  - model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Matrace: zhotovena v jednom kuse, avšak s dvěma rozdílnými tvrdostmi (XX Firm a XXX Firm). Jádrem matrace jsou taštičkové pružiny v kombinaci s čistě přírodními materiály – koňské žíně, vlna, bavlna, juta, len.
Vrchní top matrace: v jednom kuse s náplní z koňských žíní. Tvrdost postele je vhodná pro ty, kteří preferují tvrdší a pevnou spací plochu.
Záhlaví: dekorativní prvky v podobě malých knoflíčků a orámování vnějších hran působí klasickým dojmem.
Standardní cena: 307.892,-
AKČNÍ CENA: 226.600,- Kč
   

 

TRUMP HOME - Limitovaná kolekce značky úspěšného muže

Model Gold Splendor
Rozměr: 180x200cm
Dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním erbem ze zlatého vlákna a černými detailně zpracovanými madly. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaší nejoblíbenější místností
Standardní cena: 282.087,- Kč
AKČNÍ CENA: 236.956,- Kč
   

 

MAXIMA - model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspring Malmo. Matrace: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium.
Vrchní top matrace: náplň z přírodního latexu v jednom kuse
Záhlaví: ručně zhotoveno z jednotlivě potažených a vložených dílů. Elegance postele je umocněna potahovým materiálem v jedinečném odstínu.
Standardní cena: 303.645,- Kč
AKČNÍ CENA: 280.876,- Kč
   

 

TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

Rozměr: 180x200cm
Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.
Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.
Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.
Top matrace:  Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.
Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design.
Potah z bílé imitace kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele. Perfektní pro snadnou údržbu!
Standardní cena: 263.903,- Kč
AKČNÍ CENA: 240.166,- Kč
   

 

AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, kolen a spodní části nohou.
Matrace: Malmo obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí  Firm a XX Firm.

Vrchní top matrace:  kombinace dvou matrací - mini-pocket spring (malá taštičková pružinka) působící bodově pro ideální podporu páteře a náplň z přírodního latexu.
Vzhled postele je unikátní díky použití exkluzívní kvalitní potahové látky v jemně krémovém odstínu.
Standardní cena: 512,465,- Kč
AKČNÍ CENA: 482.616,- Kč
   

 

ALL IN – model značky Pullman

Rozměr: 180x200cm
Kompaktní model postele v jednoduchém nadčasovém designu, který poskytuje kvalitní a zdravý spánek za skvělou cenu.
Obsahuje: 2 boxspringy, 2 hlavní matrace s taštičkovými pružinami, 1 top matraci s náplní z přírodního latexu, hladké záhlaví, nohy
Standardní cena: 107.309,- Kč
AKČNÍ CENA: 96.726,- Kč
   

 

KLS 900 – model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Postel navržená v klasickém stylu.
Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace, 1 top matrace v kuse, hladké záhlaví, nohy. Postel poskytuje pevnou podporu.
Standardní cena: 89.900,- Kč
AKČNÍ CENA: 65.966,- Kč
   

 

 Leden 2016

 

 

AŤ VÁS HLAVA NEBOLÍ, MY VÁM DÁME ZÁHLAVÍ

Listopad 2015

 

Nedělejte si těžkou hlavu s výběrem dárků! Ulehčíme Vám rozhodování. K zakoupené posteli (dvoulůžko) získáte ZÁHLAVÍ, tj. čelo postele ZDARMA. Pořiďte sobě či svým blízkým ten nejlepší vánoční dárek - kvalitní, komfortní a zdravý spánek na celý život - postel s královským rodokmenem KUPERUS ⃰. Neváhejte a přijďte si vybrat postel  s možností čela zdarma pouze