Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE KUPERUS

Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a více než 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den. Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, tepelně zpracované ocelové pružiny jednotlivě balené v taštičkách pro perfektní roznášení podpory páteře.

 

MATRACE KUPERUS EXCLUSIVE

Jádro každé matrace Kuperus tvoří taštičkové pružiny. Každá jednotlivá pružina je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a tepelně zpracována. Jádro taštičkových pružin probíhá od okraje k okraji, takže každá matrace má 100% obsazení pružiny. Každá pružina je umístěna ve své vlastní kapse pod určitým stupněm předpětí a všechny kapsy jsou uprostřed vzájemně spojeny, což umožňuje každé jednotlivé pružině pohybovat se nezávisle na sousedních pružinách. Všechna tato jádra mají alespoň pět podélných zón, s měkčí zónou boků a ramen.

Látka všech potahů matrací se skládá ze 100% přírodní, hustě tkané viskózy. Viskóza je hedvábně jemná, lesklá látka na bázi přírodní suroviny celulózy.

Matrace jsou ručně prošity na výšku prošity s neviditelným zakončením a bočním prošitím s náplní vlny 500 gr/m2. To matracím dodává nejen stabilitu, ale i luxusní zaoblený vzhled. Charakteristický kožený štítek na přední straně a vyšívaná madla dodávají matraci unikátní vzhled.

Řada LLST

Jednostranné matrace, které se neotáčejí. LLST matrace jsou postaveny na stabilní vrstvě kokosu opracovanou 100% přírodním latexem, na které je umístěno 15 cm vysoké jádro z taštičkové pružiny s perforovanou vrstvou 100% přírodního latexu. Perforace zajišťuje, že jádro může absorbovat a odvádět vlhkost a že jádro může dýchat. Jádro poskytuje oporu a prostor tělu tam, kde je to potřeba. Potahy matrací LLST jsou v horní části obšity bohatou vlněnou směsí 550 gr/m² a ve spodní straně mají vrstvu z ventilačního distančního úpletu.

Model LLST 750 - výška 21cm, komfort tvrdostí 1-2-3

V této matraci jsou použity dvě různé tloušťky pružin. Pohodlí zajišťuje 3 cm silná perforovaná vrstva 100 % přírodního latexu. Mezi přírodním latexem a pružinkami je použit roznašeč tlaku z juty.

Model LLST 1000 - výška 24cm, komfort tvrdostí 1-2-3.

Tato matrace má progresivní podporu: nejprve přírodní latexovou vrstvu, poté 3 cm taštičkové pružiny a poté 15 cm taštičkové pružiny. V této matraci jsou použity tři různé tloušťky pružin. Luxusní pohodlí zajišťuje 3 cm silná perforovaná vrstva přírodního latexu. Mezi vrstvou přírodního latexu a pružinami je použit roznašeč tlaku z tkané juty.

Model LLST 1250 - výška 26cm, komfort tvrdostí 1-2-3.

Tato matrace má dvojitou progresivní podporu: nejprve přírodní latexovou vrstvu, poté první 3 cm taštičkové pružiny a poté druhou vrstvu 3 cm taštičkové pružiny a nakonec 15 cm taštičkové pružiny jako základ. V této matraci jsou také použity tři různé tloušťky pružin. Luxusní komfort zajišťuje 3 cm silná perforovaná vrstva přírodního latexu v kombinaci s dvojitou vrstvou minipružinek. Mezi přírodním latexem a taštičkovými pružinami je použit roznašeč tlaku z tkané juty.

Luxusní řada POSTURE

Jsou oboustranné matrace. Mají speciální 15 cm vysoké taštičkové pružinové dvourozměrné zónování ve směru délky i šířky. Zónování dokonale kopíruje držení těla. V této matraci jsou použity čtyři různé tloušťky pružin. Matrace Posture mají tedy nejen pět zón v podélném směru, ale také pět zón ve směru šířky. To je lehce cítit na vnějších stranách matrace, takže si automaticky lehnete doprostřed matrace. Potahy matrací Posture jsou šité nahoře a dole s luxusní gramáží 700 gr/m2 směs vlny.

Všechny matrace z této kolekce jsou vhodné na rovný i polohovatelný podklad.

Model Posture 1500 - výška 23cm, komfort tvrdostí 1-2-3-4.

Pod a nad unikátním taštičkovým pružinovým jádrem Posture byly naneseny vrstvy 3 cm silného perforovaného 100 % přírodního latexu a vrstvy vlny. Perforace přírodního latexu zajišťuje, že jádro může absorbovat a odvádět vlhkost a že jádro může dýchat. Mezi vrstvou přírodního latexu a pružinami byl použit roznašeč tlaku z jutové tkaniny.

Model Posture 1750 - výška 26cm, komfort tvrdostí 1-2-3-4.

4 cm silný perforovaný 100 % přírodní latex je zpracován pod a nad unikátním taštičkovým pružinovým jádrem Posture. Mezi přírodním latexem a taštičkovými pružinami byl použit otevřený tkaný roznašeč tlaku z juty.

Na přírodní latex se nejprve položí vrstva vlny 500 gr/m² a poté další vrstva 500 g/m² bavlny. Silnější vrstva přírodního latexu a vrstvy vlny a bavlny zajišťují, že matrace nabízí extra zážitek komfortu.

Model Posture 2000 - výška 30cm, komfort tvrdostí 1-2-3-4.

Má unikátní základnu taštičkové pružinové jádro s dvourozměrným zónováním. Pro extra komfort jsou použity pod a nad tímto jádrem 2 cm vysoké mikro taštičkové pružinky, roznašeč tlaku z juty a 4 cm silný perforovaný 100% přírodní latex. Přírodní latex je nejprve pokryt vrstvou vlny 500 gr/m2 a poté vrstvou 500 gr/m2 bavlny. Všechny tyto vrstvy dohromady poskytují jedinečný zážitek z pohodlí.


MATRACE NA MÍRU

Každá matrace je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb zákazníka na rozměr, tvar, vzhled a zejména tvrdost. Každá taková matrace je naprostým originálem a může být korunována výšivkou se jménem uživatele. Matrace mohou mít libovolné výšky. Náplň matrace variabilní dle výběru klienta. Hlavní matrace jsou v barevném potahu, kdy lze vybrat z velké škály potahových materiálů. Matrace tak vzhledově koresponduje s celou postelí.

 

Vaše osobní matrace je skutečně dobrou investicí do kvality Vašeho spánku. Po plnohodnotném nočním spánku vstáváte dobře odpočatí a svěží na celý den. Připraveni čelit výzvám nového dne. Proto věnujte čas rozhodnutí o výběru té nejlepší matrace, Vaší osobní matrace na míru. Protože jsme každý jedinečný, zasloužíme si matraci, která nám osobně bude vyhovovat nejlépe. Rádi Vám s tím pomůžeme. Pozice, v níž spíte, proporce Vašeho těla a individuální potřeby určují místa, kde má být matrace trochu měkčí. Nebo naopak, místa, kde Vám matrace má poskytnout větší podporu. Poradíme Vám a umožníme Vám vyzkoušet si rozdíly tak, abyste mohli učinit ten správný výběr.