Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE KUPERUS

Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a více než 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den. Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, tepelně zpracované ocelové pružiny jednotlivě balené v taštičkách pro perfektní roznášení podpory páteře.

 

Každá matrace je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb zákazníka na rozměr, tvar, vzhled a zejména tvrdost. Každá taková matrace je naprostým originálem a může být korunována výšivkou se jménem uživatele. Matrace mohou mít různé výšky od 20cm až po 33cm. Náplň matrace variabilní dle výběru klienta. Hlavní matrace mohou být i v barevném provedení, kdy lze vybrat z velké škály potahových materiálů. Matrace tak vzhledově koresponduje s celou postelí.

 

MASÁŽNÍ MATRACE

Na přání zákazníka některé typy matrací Kuperus mohou být vybaveny zabudovaným masážním systémem s pokročilou funkcí Wave. Sám uživatel si tak může dopřát masáž pomocí dálkového ovladače. Masáž si lze naprogramovat dle jednotlivých zón, takže lze masírovat jednotlivé tělesné partie zvlášť. Zároveň možno nastavit intenzitu, rychlost a střídání jednotlivých zón masáže. Dopřejte si masáž v pohodlí domova každý den!

 

Vaše osobní matrace je skutečně dobrou investicí do kvality Vašeho spánku. Po plnohodnotném nočním spánku vstáváte dobře odpočatí a svěží na celý den. Připraveni čelit výzvám nového dne. Proto věnujte čas rozhodnutí o výběru té nejlepší matrace, Vaší osobní matrace na míru. Protože jsme každý jedinečný, zasloužíme si matraci, která nám osobně bude vyhovovat nejlépe. Rádi Vám s tím pomůžeme. Pozice, v níž spíte, proporce Vašeho těla a individuální potřeby určují místa, kde má být matrace trochu měkčí. Nebo naopak, místa, kde Vám matrace má poskytnout větší podporu. Poradíme Vám a umožníme Vám vyzkoušet si rozdíly tak, abyste mohli učinit ten správný výběr.