Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE

Skutečnost, že luxusní postele v našem showroomu plně respektují heslo komfort nadevše, dokazuje mimo jiné možnost vybavení polohovacím systémem na dálkové bezdrátové ovládání.

Dokonale ergonomické postele, ať už značka KUPERUS či značka PULLMAN se vždy přizpůsobují lidskému tělu, nikoli naopak.

 

 

 

Luxusní požitek z odpočinku

Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné účely? Nás ano…. třeba čtení, sledování televize, práce nebo zábava na tabletu či notebooku, anebo si občas nechat přinést snídani do postele? Pak jistě oceníte jedinečný komfort, který nabízí naše postele: pokrokové polohování včt. speciality, kdy lze postel proměnit v křeslo.

Boxspringy všech postelí mohou být vybaveny zabudovaným, zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení jednotlivých částí těla. Téměř neslyšný chod motoru Vám zajistí výběr té správné polohy pro Váš pohodlný odpočinek pro jakoukoliv činnost. Vybírat můžete dokonce z několika druhů polohovacích systému, včt. nejvyspělejšího systému „Slide Back“, který dokáže z postele vytvořit křeslo. To vše díky jedinému stisku tlačítka na bezdrátovém dálkovém ovladači. Nezávisle lze polohovat několik části v oblasti nohou, např. stehenní či lýtková část. Samozřejmostí je nezávislá podpora krční páteře, kterou také můžete ovládat dle přání. Matrace navíc může být vybavena masážním systémem, takže ve Vámi zvolené poloze si můžete užívat i příjemnou masáž. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

 

 

Výhoda našich polohovacích systémů oproti ostatním výrobcům spočívá v tom, že nemusíte dělat kompromis mezi zdravým a kvalitním spánkem a možností polohovat svou postel. Kuperus vyrábí polohovací systémy se zachováním skutečných boxsrpingů i v případě polohovací verze. Ostatní výrobci nahrazují v polohovacích verzích boxspring plochými deskami. Naše polohovací boxsrpingy jsou pečlivě očalouněny ve vnitřní části, takže i v pozici polohování má postel stále elegantní vzhled. U nás máte jistotu zachování zdravého spánku i v kombinaci s polohovacím systémem. Další výhodou je možnost výroby polohovací jen jedné poloviny postele v kombinaci s druhou polovinou fixní (nepolohovací). Máte-li tedy rozdílné přání na funkčnost své postele, u nás nemusíte dělat kompromisy.

Další předností našich systémů je, že si je můžete dopřát i bez nutnosti měnit celou Vaši stávající postel. Jednoduše do Vašeho rámu postele dokážeme nechat vyrobit polohovací boxspring. Vaše oblíbená postel Vám tak zůstane, a přitom budete mít zdravý spánek a komfortní odpočinek díky našemu polohovacímu boxspringu.

 

 

DOMÁCÍ PÉČE

Speciální polohovací postele KUPERUS umožňují použití pro domácí péči o osoby dlouhodobě upoutané na lůžko, avšak díky elegantnímu designu je lze sladit s interiérem domácího prostředí. To je obrovská výhoda, která eliminuje nutnosti vytvořit v domácnosti nemocniční prostředí kvůli technickému vzhledu polohovacích postelí zdravotnického typu. Zvláštní systém umožňuje polohovat nejen jednotlivé tělesné partie, ale lze také měnit výšku lůžka na potřebnou úroveň pro pečující osobu. Postel se tak stane neocenitelným pomocníkem např. při podávání stravy, potřeby převazu či jakékoliv jiné ošetření osoby s omezenou pohyblivostí.

 

 

POLOHOVACÍ POSTELE KUPERUS

Luxusní postele KUPERUS mohou být vybaveny zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání s možností uložení jednotlivých poloh do paměti. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých relaxačních a spacích poloh. Nejvyspělejší unikátní technologie Slide Back umožňuje okamžitou přeměnu kvalitní postele v pohodlnou pracovní a relaxační zónu. Automaticky se vysouvá opora krční páteře. Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Speciální zabudovaný masážní systém s funkcí Wave Vás příjemně uvolní.

Se zabudovaným polohováním je postel Kuperus více než spací systém. Sledování filmu, čtení knihy, rozhovor s partnerem se sklenkou vína nebo práce na laptopu…. To vše si můžete dopřát v pohodlí své postele.

S polohovacím systémem Kuperus zažijete komfort v každé poloze.
 

 

VIP polohovací systémy  

Polohovací systémy VIP jsou vrcholové kvality a vyspělé technologie.

Tři typy polohování na výběr:

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4 ELITE - nejvyspělejší polohovací systém

Polohovací systém VIP 4 Elite nabízí možnost polohovat nezávisle část krční páteře, část zad a horní stehenní a spodní lýtkovou partii nohou. Polohování je navíc vybaveno systémem Slide Back, kdy celé lůžko zajíždí dozadu a dostává tak podobu křesla, aby Vaše pozice vsedě byla ergonomicky dokonalá. Dálkový bezdrátový ovladač je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost naprogramování Vašich oblíbených pozic do paměti. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená poloha. Využít můžete i funkce svítilny či podsvícení celé postele.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 4

Polohovací systém VIP 4 je vybaven 4mi motory s vyspělými možnostmi polohování. Nezávisle lze polohovat část krční páteře a část zad, horní stehenní partii nohou, a navíc také spodní lýtkovou část nohou. Ovládání je zajištěno pomocí dálkového bezdrátového ovladače, na němž si můžete naprogramovat své preferované pozice. Jedním stiskem tak bude nastavena Vaše oblíbená pozice. Dalšími variabilními funkcemi jsou osobní svítilna a podsvícení postele.

POLOHOVACÍ SYSTÉM VIP 2

Polohovací systém VIP 2 umožňuje nezávislé polohování části zad a části nohou. V oblasti nohou je automaticky zohledněna separátní podpora stehenní a lýtkové části zvlášť s využitím automatické kolenní podpory. Ovládat svou postel můžete dálkovým bezdrátovým ovladačem. Ten Vám poslouží i jako osobní svítilna.

 

„Tailor made“ = na míru. Osobní přístup.

Kuperus vyrábí více než 100 let vysoce kvalitní postele. Čistě ruční výroba s přírodními materiály. Přesto, že v zásadách výroby nic nemění je neustále moderní společností. A to díky tomu, že naslouchá přáním a potřebám každého zákazníka a dokonale ho poznává. Tím je KUPERUS stále napřed, s tradicí, která stále pokračuje již více než 100 let.

POSTEL VÁS I NAMASÍRUJE

K dokonalému komfortu nabízí KUPERUS také RELAXAČNÍ MASÁŽ. Speciální masážní systémy s funkcí Wave zabudované v matraci nabízí několik typů masáží volitelné díky dálkovému ovladači. Jedinečností této funkce je, že u značky KUPERUS lze mít masážní systém implementován také ve vrchní top matraci.

Postel KUPERUS se o Vás skvěle postará, ať už poskytnutím zdravého spánku či příjemného odpočinku.  

 

POLOHOVACÍ POSTELE PULLMAN

Boxspringy, jak se říká podkladovým systémům, které nahrazují klasické rošty mohou být u značky PULLMAN buď ve verzi fixní, tedy nepolohovací nebo ve verzi polohovací.

 

Polohovací boxspringy Moonrise

Systém Moonrise je možno použít v postelích Pullman spolu s čelem postele (v zadní i přední části) nebo bez čela. Motorové systémy jsou vybaveny dálkovým ovládáním, tedy žádné dráty, žádné viditelné kabely.

Moonrise 5

Elektricky ovládaný podkladový systém se dvěma motory. Umožňuje nastavení polohy pod hlavou a pohodlné nastavení výšky v části nohou a kolenou. Jádro je tvořeno nezávislými taštičkovými pružinami.

 

Nohy boxspringů

V závislosti na vybraném typu boxsrpingu lze vybrat vzhled, materiál a barvu nožiček.

 

Výroba na míru

Nastavitelné podkladové systémy = boxspringy na míru
Specialita značky Pullman: all-size nastavitelné boxspringy na míru. Model Moonrise 5  se dodává bez navýšení ceny v provedení all-size. Přitom se pro vás stanoví ideální podpora pod koleny.