Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE

Skutečnost, že luxusní postele v našem showroomu plně respektují heslo komfort nadevše, dokazuje mimo jiné možnost vybavení polohovacím systémem na dálkové bezdrátové ovládání.

Dokonale ergonomické postele, ať už značka KUPERUS či značka PULLMAN se vždy přizpůsobují lidskému tělu, nikoli naopak.

 

 

Luxusní požitek z odpočinku

Postel neslouží výhradně ke spánku. Napadají vás i jiné účely? Nás ano…. třeba čtení, sledování televize, práce nebo zábava na tabletu či notebooku, anebo si občas nechat přinést snídani do postele? Pak jistě oceníte jedinečný komfort, který nabízí naše postele: pokrokové polohování včt. speciality, kdy lze postel proměnit v křeslo.

Boxspringy všech postelí mohou být vybaveny zabudovaným, zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení jednotlivých částí těla. Téměř neslyšný chod motoru Vám zajistí výběr té správné polohy pro Váš pohodlný odpočinek pro jakoukoliv činnost. Vybírat můžete dokonce z několika druhů polohovacích systému, včt. nejvyspělejšího systému „Slide Back“, který dokáže z postele vytvořit křeslo. To vše díky jedinému stisku tlačítka na bezdrátovém dálkovém ovladači. Nezávisle lze polohovat několik části v oblasti nohou, např. stehenní či lýtková část. Samozřejmostí je nezávislá podpora krční páteře, kterou také můžete ovládat dle přání. Matrace navíc může být vybavena masážním systémem, takže ve Vámi zvolené poloze si můžete užívat i příjemnou masáž. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

 

 

Výhoda našich polohovacích systémů oproti ostatním výrobcům spočívá v tom, že nemusíte dělat kompromis mezi zdravým a kvalitním spánkem a možností polohovat svou postel. Kuperus vyrábí polohovací systémy se zachováním skutečných boxsrpingů i v případě polohovací verze. Ostatní výrobci nahrazují v polohovacích verzích boxspring plochými deskami. Naše polohovací boxsrpingy jsou pečlivě očalouněny ve vnitřní části, takže i v pozici polohování má postel stále elegantní vzhled. U nás máte jistotu zachování zdravého spánku i v kombinaci s polohovacím systémem. Další výhodou je možnost výroby polohovací jen jedné poloviny postele v kombinaci s druhou polovinou fixní (nepolohovací). Máte-li tedy rozdílné přání na funkčnost své postele, u nás nemusíte dělat kompromisy.

Další předností našich systémů je, že si je můžete dopřát i bez nutnosti měnit celou Vaši stávající postel. Jednoduše do Vašeho rámu postele dokážeme nechat vyrobit polohovací boxspring. Vaše oblíbená postel Vám tak zůstane, a přitom budete mít zdravý spánek a komfortní odpočinek díky našemu polohovacímu boxspringu.

 

 

Speciální polohovací postele KUPERUS umožňují použití pro domácí péči o osoby dlouhodobě upoutané na lůžko, avšak díky elegantnímu designu je lze sladit s interiérem domácího prostředí. To je obrovská výhoda, která eliminuje nutnosti vytvořit v domácnosti nemocniční prostředí kvůli technickému vzhledu polohovacích postelí zdravotnického typu. Zvláštní systém umožňuje polohovat nejen jednotlivé tělesné partie, ale lze také měnit výšku lůžka na potřebnou úroveň pro pečující osobu. Postel se tak stane neocenitelným pomocníkem např. při podávání stravy, potřeby převazu či jakékoliv jiné ošetření osoby s omezenou pohyblivostí.

 

 

KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značek SLABBINCK a BLUMARINE jsou jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.

Značka BLUMARINE známá zejména z módního světa drží na vysoké designové úrovni i své originální kolekce povlečení a koupelnového textilu. Vybírat můžete z romantických vzorů, veselých barev i klasických modelů. Dopřejte módní trendy i Vaší posteli!