Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE

Jste-li vyznavačem vysoké kvality a chcete zdravě pohodlně spát, přijďte si k nám vyzkoušet a vybrat svou jedinečnou matraci. Matraci, která bude splňovat Vaše nároky a požadavky jak z hlediska té nejlepší podpory pro Vaše tělo, tak z hlediska rozměru a designu pro Vaši postel. Každá matrace je originál. Probuďte se odpočatí! Be Relaxed!
 Žádní dva lidé nejsou stejní. Každý spáč si stanovuje své vlastní požadavky na vlastnosti matrace – od naprosto měkké až po velmi pevnou. Luxury Sleeping tomu vychází vstříc s vybalancovaným sortimentem matrací nejen s unikátním systémem a přírodními materiály. Na výběr až ze 6-ti druhů tvrdostí matrací. Rozměry a tvar dle potřeb klienta. Matrace nejen do Vašeho domova, ale také např. na Vaši jachtu. Každému vyrobíme matraci, která bude vyhovovat jeho vlastním požadavkům.

 

Partnerský princip, protože nejsme stejní
Každý člověk je jiný. Rozdíly se projevují mimo jiné v hmotnosti i v potřebě pohodlí. Naše matrace mohou být vyrobeny tak, aby byly stejně vysoké. I tak každý z partnerů může mít odlišné tvrdosti matrace. Oba partneři tak leží ve stejné výšce, i když si každý z nich vybral jinou matraci. Preferujete matraci v jednom kuse, avšak požadavky na tvrdost máte s partnerem odlišné? Nevadí, dokážeme dvě tvrdosti matrace implementovat v jednu společnou matraci. To je Partnerský princip v Luxury Sleeping.

PŘIJĎTE SE PORADIT A VYBRAT TU NEJLEPŠÍ PRO VÁS!
Váš den vypadá podle toho, jakou jste měli noc. Tu nejdůležitější roli v tom hraje Vaše postel a zejména matrace. Vaše osobní matrace je tou nejlepší investicí do kvality Vašeho spánku. Nepodceňujte proto výběr matrace a poraďte se s odborníky! Působíme na trhu již více než 12 let a máme bohaté zkušenosti s nejrozmanitějšími potřebami na zdravý spánek našich klientů. S výběrem té správné matrace pro Vás rádi pomůžeme. Vyzkoušíte rozdíly mezi jednotlivými typy matrací, jejich tvrdostmi a kombinacemi.

Vybírat můžete matrace těchto značek:

 

Vrchní top matrace

Vrchní top matrace tvoří extra komfortní vrstvu na posteli navíc. Dotváří ucelený design vysokých postelí, kdy svou výškou ještě přispívá k celkové výšce postele. Poskytuje maximální pohodlí a měkký pocit příjemného ulehnutí. Z praktického hlediska je vhodná jako hygienický prvek postele, dále slouží k zajištění jednolité spací plochy, kdy dvě hlavní separátní matrace vedle sebe mohou být překryty právě top matrací v jednom kuse. Možnost zhotovení v jakýchkoliv rozměrech. Více informací ZDE.