Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE PULLMAN

Všechny potahy Pullman splňují ekologický standard öko-tex. Neobsahují žádné škodlivé látky a dostali označení "důvěryhodný textil". Pullman používá výhradně materiály, které neobsahují CFK.

Anti-alergické
Pullman dodává matrace s protialergickým plněním Climawatt bez navýšení ceny. Tento materiál má navíc vynikající vlastnosti z hlediska regulace vlhkosti.

 

Řada Gold Line
Tato řada nabízí skutečně exkluzivní druhy matrací, které zaručují výjimečně hodnotný spánek a odpočinek. V kolekci GOLD LINE naleznete 3 druhy matrací, z nichž každý obsahuje samozřejmě patentovanou unikátní technologii pružinového systému Inside Pocket Spring v kombinaci s dalšími přírodními špičkovými materiály. Příspěvkem k nejvyššímu komfortu je také potah těchto matrací s hedvábím.

 

Řada Silver Line
Matrace SILVER LINE se odlišují pružinovým systémem Advanced Dynamic Pocket a kombinací materiálů. Pečlivě se dbalo na složení jádra každé matrace. Jde o kombinace vysoce kvalitních materiálů jakožto roznášecí vrstvy (např. latex, lněného plátno, čistá vlna, atd.). Horní vrstva je ve všech případech úžasně přizpůsobivá a vyzývá vás k okamžitému relaxu.