Luxusní postele LUXURY SLEEPING

REFERENCE aneb ZA NÁS MLUVÍ KLIENTI

Proč nás naše práce baví? Protože děláme lidi šťastnějšími!
Individualita, jedinečnost, něco, co má smysl – zdraví a přidaná hodnota s dlouhotrvajícím efektem. Nikdy nevíme, s kým se u nás na showroomu potkáme a jaké nové výzvy v podobě speciálních přání klientů budeme plnit. Největší odměnou jsou reakce zákazníků, kteří jsou natolik spokojeni, že nám děkují a považují postel od nás za svou nejlepší životní investici. Nesmírně si užíváme radosti každého klienta, kterého jsme za dobu našeho působení od roku 2008 učinili šťastnějším díky spokojenému spánku na posteli od nás.


Už při vstupu do příjemného showroomu LUXURY SLEEPING v Korunní ulici v Praze na mě dýchla nezaměnitelná, přátelská atmosféra. Úsměvy přítomných dam, paní ředitelky osobně a paní prodejkyně mě hned v prvním okamžiku vnitřně ujistily, že tady jsem se svými problémy se spánkem na správné adrese. Že tady najdu, co potřebuji a co hledám a možná ještě něco navíc... Mé očekávání bylo víc než naplněno! Má bolavá záda z častého cestování s divadelními zájezdy po celé republice zde našla úlevu. Od zevrubného vysvětlení, jak které materiály působí a mohou tedy nabídnout komfortní spaní, či dokonce pomoci od bolestí zad a hlavy, až po možnost vyzkoušení široké škály různých tvrdostí jednotlivých vrstev matrací. Měla jsem pocit, že si snad takový servis a ochotu ani nezasloužím. Na vše bylo dost času, vše jsem si směla opakovaně vyzkoušet a byla nabádána, ať nespěchám a dopřeji celému procesu ten správný čas, který je ke správnému výběru nové postele prostě potřeba.

Vyplatilo se!

Teď již jako nadmíru spokojená zákaznice mohu potvrdit, že v mé nové, jen a jen pro mě na míru sestavené, elektricky polohovatelné postýlce se cítím jak v nebi na obláčku. Nejenom, že se mi zlepšil spánek a záda nebolí, ale pokaždé, když uléhám se přistihnu, že se usmívám a dokonce těším na další spočinutí v náruči postele, která je tím nejlepším, co mě po rušném dni vždy nechá spočinout a dovolí zastavit nepřetržitý tok myšlenek a každodenních starostí. Oáza, útočiště, pohodlí, kompletní relax a pohoda. To jsou slova, kterými bych popsala můj zážitek s LUXURY SLEEPING.

Mé velké poděkování patří paní ředitelce a celému týmu. Snesly jste mi, milé dámy, opravdu modré z nebe. Už se těším na otevření divadel. Snad Vám budu moci alespoň malinko revanšovat z jeviště a třeba se mi podaří vykouzlit úsměv na Vašich tvářích - takový, jaký zažívám já, při každém ulehnutí do postele od Vás. Děkuji za vše a všem přeji jen to dobré.
Vaše nadmíru spokojená zákaznice Bára Munzarová


Významná osobnost České televize, Michaela Jílkova známá svým sociálním cítěním a blízkostí k normálním lidem k nám přišla s problémem, který může potkat kohokoliv z nás. Před lety měla úraz, v důsledku kterého měla zlomený 5. bederní obratel, což vedlo ke každodenní bolesti zad.

Následná rekonvalescence vyústila ve zdravější životní styl, navzdory velice náročnému pracovnímu nasazení, nicméně bolesti neustupovaly. Nyní po 6ti letech nastal čas pro další krok, který podpoří a dopomůže k trvalému řešení problému. Paní Michaela se rozhodla pro pořízení skutečně kvalitní postele, tedy něčeho, co se kupuje jednou či dvakrát za celý život. Možná, že spousta lidí by na jejím místě volila drahé auto. Nikoliv Michaela, která okamžitě měla jasno v tom, co je skutečně pro život a zdraví důležité. Proto si zvolila značku s dlouholetou tradicí výroby postelí v té nejvyšší kvalitě. A jak to dopadlo? Možná raději přenechme s lovo sam otné paní Michaele, které bychom zároveň chtěli poděkovat za důvěru a příležitost jednat s člověkem, který nebyl jen zákazník, ale svou filozofií a životním přístupem nás i obohatil. “Jsem spokojena se svým rozhodnutím pro pořízení postele v LUXURY SLEEPING. Bolest zad ustoupila a cítím úlevu, ráno se probouzím odpočatá. Navíc mě těší, že i moje dcera má z postele radost, když prohlásila, že se jí spí jako na obláčku.”
Michaela Jílková

Postel Kuperus používáme dva roky a jsme velmi spokojeni. Od návštěvy showroomu, přes objednání, dodávku a montáž, vše proběhlo velmi profesionálně.
Marie a Mirek z Krušných hor.


 

 

 

Dobrý den,
chtěla jsem Vám za manžela i za sebe mockrát poděkovat!!! :-)
Postel je parádní, spaní na ní je opravdovým požitkem. Barevné provedení také skvěle padne k podlaze a až doladíme ostatní, bude to perfektní.
Moc Vám děkujeme, s takovou úžasnou bytostí jako jste Vy, nám bylo opravdu potěšením jednat.
Mějte se krásně, ať se vše daří.
Bára M.

Musím každopádně potvrdit, že nová postýlka je bezvadná. Lepší spánek, vyšší pohodlí, méně bolesti zad, skvělá aura a dobrý pocit.
Do postele se každý den moc těším a jsem smutná, když musím někam odjet pryč... Určitě to stálo za to a moc děkujeme za pomoc při výběru té správné.
J. D., Třinec

Dobrý den,
rádi se připojujeme ke všem kladným recenzím. Delší dobu jsme se rozhlíželi po tom nejlepším, ale také po cenově dostupném. Teprve paní Petra spolu s paní vedoucí nám dokázaly nabídnout postel KUPERUS KLS 900 podle našich představ a tělesných potřeb. Kéž bychom se setkávali s tak milým, vstřícným a zároveň odborným přístupem všude. Postel je nejen krásná, ale i neuvěřitelně pohodlná. Jsme rádi, že jsme si ji pořídili a že nám bude dělat radost ještě mnoho let.
S pozdravem Srbovi, Praha. 

Jsme velice spokojeni jak s výrobky, tak s jednáním, vystupováním a odborným poradenstvím na prodejně. Pomohli nám s výběrem postele Kuperus na míru a výsledkem je dokonalý spánek.
Josef Hejna, Praha

Po dôkladnom výbere z ponúkaných značiek na trhu sme sa rozhodli pre LUXURY SLEEPING. Tu nám všetko odborne vysvetlili a vyšli nám v ústrety so všetkými našimi požiadavkami nielen na špeciálny dizajn postele, ale aj komfort. Máme originálnu posteľ krásneho vzhľadu a nevyčísliteľného pohodlia. Je to skrátka úplne iný pôžitok zo spánku aký sme doteraz zažili.
Manon & Braňo Genčíkovi, Bratislava

Vážení, děkuji za dodávku vynikajícího spacího vybavení, a to jak postele, tak i peřiny a komplet ložního prádla. Jedná se o výrobky na pohled dražší kategorie, ale luxus klidného, vydatného a mimořádně pohodlného spaní je nezaplatitelný. Váš profesionální přístup a poradenství jsou perfektní. Ověřil jsem to v praxi.
Fidelis Schlée, Praha

Postele Pullman máme již přes 5 let a jsme s nimi nadmíru spokojeni. Přístup Petry K. při výběru byl nadmíru povzbuzující a poradila nám se vším, co jsme chtěli o postelích Pullman vědět včetně doporučení kombinace jednotlivých matrací. Montáž postelí u nás doma proběhla rychle a bez jakýkoliv problémů. Vřele doporučuji jak postele Pullman , tak firmu Luxury Sleeping.
Libor Stehno, Pardubice

„Se svou novou postelí Kuperus jsem naprosto spokojen a mohu ji doporučit všem, kdo doma chtějí spát ještě lépe než v pětihvězdičkovém hotelu. V Luxury Sleeping nám dobře, a hlavně trpělivě poradili, vše jsme si s manželkou opakovaně vyzkoušeli a výsledek je vynikající.“
Rostislav, Praha

Novou postel jsme vybírali dlouho. Původním záměrem byl konkurenční prodejce značek postelí. Avšak kvalita značky Kuperus ve variantě Alexia, odborný přístup pracovníků Luxury Sleeping (mimo jiné i cca 2 návštěvy po pracovní době a v neděli) a v neposlední řadě i možnost volby velikosti (200x210) a zpracování z luxusní kůže bez dalších příplatků nás přesvědčili. A nelitujeme toho. Vše, co bylo předem dohodnuto, se následně stalo skutečností. Včetně nadstandardního stěhování francouzským oknem do prvního patra. Nyní nás mrzí každá noc, kterou strávíme mimo náš domov a naší prostornou postel.
PS. Jen ta výška s nožičkami už je docela vysoká…. :-O. Ale zase se báječně vstává.
Pavel, Most

Sme skutočne veľmi spokojní s posteľou PULLMAN a samozrejme aj s vaším prístupom. Naša polohovacia posteľ nám poskytuje nie len kvalitný spánok, ale aj príjemný odpočinok. Polohovanie s diaľkovým ovládaním je veľmi komfortné. Kúpa tejto postele bola výborná voľba.
Jozef, Bratislava


 

 

 

S postelí jsme spokojeni velmi a dodnes se chválíme za to, že jsme se pro kvalitní a nadčasovou postel rozhodli, váš přístup i ochota při nákupu byla nezapomenutelná. Potěší mě i každé přání k Velikonocům a Vánocům …, že na nás ještě myslíte :-) Obchod Luxury Sleeping svým známým vřele doporučuji.
Petra Vrbicová, Liberec

Se svou postelí od Vás jsem velmi spokojená. Díky zakázkové výrobě jsem si vybrala design postele a matrace, takže vše mi slouží přesně tak, jak potřebuji. Od té doby, co mám postel z LS mám problém spát na jakékoliv jiné posteli, rozdíl je skutečně znatelný.
Eva Škorničková, Praha

Pořídil jsem si spací systém Alexia a díky možnosti kombinace jednotlivých komponentů a personifikace postele jsem s výsledkem velmi spokojen. Odměnou za mé rozhodnutí pro Luxury Sleeping je mi kvalitní spánek a odpočinek. Vyzkoušel jsem hodně postelí i v drahých hotelech, ale ta Vaše je opravdu nejlepší, díky.
H.B., Ostrava

Při rozhodování o koupi kvalitní postele jsme objevili LUXURY SLEEPING. Zaujala nás možnost vybrat si každý díl postele dle našeho přání, včetně vzhledu. Dámy na prodejně nám poradily a pomohly s výběrem a kombinacemi k naší naprosté spokojenosti. Zároveň dodání postele proběhlo v pořádku a v termínu, který nám vyhovoval. Rádi doporučíme každému, kdo hledá perfektní postel a servis.
Polomovi, Prešov

Dobrý den, paní Petro, na Vaši postel se vždy těším, když se vracím z dovolené. Spí se na ní opravdu luxusně a každý mi ji závidí. Děkuji za Váš zájem a přeji hodně úspěchů v osobním životě.
A. Rettová

Na posteli Kuperus sa mi spáva úplně úžasne a investícia určite stála za to. Znalosti a prístup personálu byl tiež skvelý.
M. Sokol, Brno

Pořízení vysoké postele byla dobrá investice, dobře se vyspat je k nezaplacení. Přístup a péče personálu je na vysoké profesionální úrovni.
Michal, Brno 

S postelemi jsme spokojeni a jsme rádi, že jsme se rozhodli pro Luxury Sleeping. Dobře nám poradili a pomohli s výběrem jednotlivých postelí vyrobených na míru.
Tomáš Richter, Praha 

Vybrali jsme si polohovací postel a opravdu jsme s ní spokojeni. Kvalitní spánek je důležitý a my si ho díky posteli Pullman skutečně užíváme. Také jsme byli spokojeni s milým a profesionálním chováním pracovníků. Můžeme jen doporučit.
Hamrovi, Teplice.

Asi jako každý, i já jsem byl před pořízením postele od Luxury Sleeping skeptický. Jedná se skutečně o tak kvalitní produkt? Poznám rozdíl oproti zcela běžné posteli? Budu vůbec schopný docenit přednosti produktu? Ptal jsem se sám sebe před finálním rozhodnutím. V současné době postel Kuperus používám již přes rok. A každé ráno jsem vděčný za to, že se v této posteli mohu probouzet. V porovnání s běžně nabízenými postelemi jde o nesrovnatelný zážitek. Bolest zad ustoupila téměř okamžitě a spánek se stal celkově kvalitnějším. Nad rámec toho je postel dominantním prvkem místnosti a upoutá pozornost každé návštěvy. Snad jediným záporem je pro mě skutečnost, že postel opouštím s výrazně vyšší nevolí, než tomu bylo dříve.
Jakub Starý,Praha

Díky vstřícnému, trpělivému a profesionálnímu přístupu týmu z Luxury Sleeping jsem si splnil sen o pohodlných matracích z pravých koňských žíní a krásné posteli, kterou už nikdy za žádnou jinou nevyměním. Spí se opravdu nebesky krásně a dokonce mi připadá, že líp a líp :)
Štěpán z Prahy

GALERIE REALIZACÍ