Luxusní postele LUXURY SLEEPING

AKČNÍ NABÍDKA

Buďte chytří! Využijte možnosti pořídit si luxusní postel při vynaložení nižších nákladů!

Postel můžete vyzkoušet ihned na našem showroomu a ještě týž den Vám ji dovezeme domů.

V roce 2020 můžete ušetřit až v řádech statisíců! Pořiďte si postel přímo od nás ze showroomu! Nemusíte čekat a můžete spát ihned zdravě a komfortně na luxusní posteli, kterou si u nás vyberete!

 


ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

 

Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 164 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružin, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.

Není lepší postele! Hledáte-li příležitost pro skutečně dobrou investici, je tady! Hodnota této postele je v podstatě nevyčíslitelná. My jsme však pro Vás připravili cenu, které nelze odolat!

Rozměr: 180x210cm.

Boxpsringy Alexia: obsahují 2 řady pružin a zdvojené roznášecí vrstvy nejlepších přírodních materiálů.

Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty. Matrace je v jednom kuse, při zachování rozdílných tvrdostí pro každého spáče, a sice X Firm a XX Firm. Jedná se o ideální kombinaci z hlediska komfortu spánku.

Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s taštičkovými mini-pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.

Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.

Standardní cena: 719.916,- Kč
AKČNÍ CENA: 599.900,- Kč


CHESTER - postel od královského výrobce postelí Kuperus

 

Výsledkem vysoké krejčoviny holandských mistrů řemeslné výroby postelí je tento navýsost elegantní model. Ručně vyrobená postel dokonale zpracovaná do posledního detailu je zdobena čelem Chester pro milovníky luxusního vzhledu.

Rozměr: 180x200cm

Klidný spánek si budete užívat každou noc díky kontinentálnímu typu postele, jejíž základem jsou boxspringy. Náplň tvoří kombinace pružin a přírodních materiálů (koňské žíně vlna, bavlna, len a juta). Boxspringy jsou v jednom potahu, čímž působí vizuálně jako jeden.

Matrace obsahuje taštičkové pružiny s roznášecí vrstvou koňských žíní, vlny a bavlny. Matrace je zdobena ručním prošitím bočních částí, je v jednom kuse o rozměru 180x200cm, avšak poskytuje dvě různé tvrdosti (XX Firm a XXX Firm). Vhodná pro příznivce pevnější spací plochy.

Vrchní top matrace obsahuje náplň z koňských žíní, speciálně upravených pro dokonalé a bezproblémové užívání, rozměr 180x200cm.

Záhlaví: ručně vyrobeno a perfektně zpracováno. Potahovým materiálem je luxusní látka v lehce šedém tónu s minimalistickým žíhaným designem, snadno udržovatelný povrch.

Standardní cena: 435.700,- Kč
AKČNÍ CENA: 409.559,- Kč


VENTAIR BOX- novinka v boxspringových postelích vyvinuta značkou Kuperus

 

Rozměr: 180x200cm

Naprosto nový ojedinělý typ boxspringové postele můžete pořídit výhradně u nás. Model VENTAIR BOX je moderní postel skýtající maximální pohodlí díky zdvojené flexibilitě, moderní design díky odlehčenému vzhledu, perfektní ventilaci vzduchu díky složení. Nyní máte šanci získat tuto postelovou „vychytávku“ za SNÍŽENOU SHOWROOMOVOU CENU!

Složení postele:

Boxspringy obsahují minipružiny podpořené speciálním flexibilním podkladem a designovými nohami. 2ks á 90 x 200cm.

Matrace z luxusní zlaté kolekce Ligne d´Or mají jádro z taštičkových pružin a roznášecími vrstvami. V jedné matraci Malbec jsou roznášecí vrstvou koňské žíně, a v druhé matraci Pinot tvoří komfortní vrstvu 100%ní přírodní latex. Obě matrace mají potah Damask, který obsahuje 100%ní přírodní viskózu. Potah zdobí zlatý luxusní paspulka kolem celé matrace.  2ks á 90x200cm.

Záhlaví postele Pasé je decentně prošito horizontálními linkami olemovanými taktéž jemně prošitém rámečkem. Nadčasová elegance se sladí se všemi ložnicemi.

Standardní cena: 218.144,- Kč
AKČNÍ CENA: 185.400,- Kč


TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

 

Luxusní postel, v níž se snoubí kvalita a komfort. Můžete v ní nejen zdravě spát, ale zároveň pohodlně odpočívat díky polohovacím systémům, jimiž je vybavena. Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.

Rozměr: 180x200cm

Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.

Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.

Top matrace: Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.

Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design.

Potah z bílé eko-kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele.

Standardní cena: 239.321,- Kč
AKČNÍ CENA: 189.900,- Kč


KATE – polohovatelný model postele mistrů z dílny Kuperus

 

Přáli byste si postel, v níž byste si kromě zdravého spánku mohli užívat i jiné aktivity? Čtení knihy, sledování televize, práce na tabletu či snídaně do postele… Komfortní odpočinek Vám dopřeje právě tato postel s polohovacím systémem při zachování základny v podobě boxspringů! Žádný kompromis mezi zdravým spaním a komfortem!

Rozměr: 180x200cm.

Pravé boxsrpingy Falun obsahují pružinový systém a jsou vybaveny dokonalým polohováním (každá strana zvlášť nezávisle). Díky dálkovému bezdrátovému ovladači zvolíte potřebnou polohu, kdy lze nezávisle polohovat horní a spodní část.

Matrace Siljan obsahují kombinaci přírodních materiálů, které umožňují perfektní cirkulaci vzduchu (taštičkové pružiny, kokosové vlákno, bavlna). Kombinace dvou tvrdostí Medium a Firm jsou skvělou volbou pro vyznavače pevnějšího spacího povrchu.

Vrchní top matrace Visby je přizpůsobena možnosti polohování tzv. splitem v horní části (rozdělení v oblasti ramenou). Její náplň je tvořena přírodním latexeme Talalay (tj. naprosto 100% přírodní latex, tj. mléko ze stromu gumovník)

Záhlaví postele Kate je ručně vyrobeno, očalouněno a tvoří ho jednotlivé panely sjednocené v subtilním rámu. Potahový materiál je snadno udržovatelný.

Standardní cena: 318.177,- Kč
AKČNÍ CENA: 259.900,- Kč


AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

 

Postel pro skutečně náročné. Za speciální akční cenu lze získat model postele s tím nejpokrokovějším polohováním, která Vám umožní nejen kvalitní spánek, ale špičkový odpočinek a relax. Polohovacím systémem jsou vybaveny pravé plnohodnotné boxspringy obsahující pružinový systém! U nás nemusíte tedy dělat kompromis mezi zdravým spánkem a komfortním odpočinkem!

Rozměr: 180x200cm.

Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo obsahují pružinový systém, koňské žíně, vlnu, bavlnu, jutu a len. Jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, stehenní a lýtkové části nohou.

Matrace: Malmo obsahují jednotlivě balené, tzv. taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí Firm a XX Firm poskytuje ideální podporu.

Vrchní top matrace: jedna obsahuje unikátní (na trhu ojedinělou) náplň tvořenou z taštičové mini-pružinky (mini-pocket spring), která působí bodově pro ideální podporu páteře. Druhá top matrace obsahuje náplň ze 100% přírodního latexu Talalay. Potah obou top matrací obsahuje čistou ovčí vlnu a bavlnu.

Standardní cena: 580.828,- Kč
AKČNÍ CENA: 495.500,- Kč


MAXIMA - model výrobce Kuperus

 

Luxusní něžná krasavice dopřávající královský spánek. Elegantní design záhlaví v kombinaci s jemným potahovým materiálem Vás bude provázet noc co noc neskonale klidným spánkem.

Rozměr: 180x200cm.

Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspringy Malmo, obsahující chytře sestavenou kombinaci pružin a přírodních materiálů jako jsou koňské žíně vlna, bavlna, len a juta.

Matrace Malmo: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium je variantou pro jemnější spánek.

Vrchní top matrace: náplň ze 100% přírodního latexu Talalay (čisté mléko ze stromu gumovník), ovčí vlna a bavlna v potahu, 180x200cm.

Záhlaví: precizně zhotoveno z jednotlivě ručně očalouněných a vkládaných dílů do celku. Elegance postele je umocněna luxusním potahovým materiálem v jedinečném odstínu.

Standardní cena: 370.056,- Kč
AKČNÍ CENA: 192.020,- Kč


KLS 900 – model tradiční značky Kuperus

 

Rozměr: 180x200cm

Postel navržená v klasickém stylu.

Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace, 1 top matrace v kuse, hladké záhlaví, nohy. Postel poskytuje pevnou podporu.

Standardní cena: 125.224,- Kč
AKČNÍ CENA: 112.200,- Kč


Model postele KLS 2000 Color – výrobce Kuperus

 

Ideální poměr precizní kvality a příznivé ceny. Ručně vyrobená postel zkušenými mistry svého oboru se pyšní vkusným designem díky provedení v příjemném hnědém odstínu. Záhlaví je do detailu propracováno v podobě stejných pravidelných čtverců, které ovšem nejsou nadmíru výrazné, avšak nenásilně postřehnutelné. Ovšem nejcennější je samotná spací plocha, která Vám poskytne ten nejlepší pocit již při prvním ulehnutí.

Rozměr: 180x200cm

Postel navržená v klasickém stylu.

Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace s individuálně balenými pružinami v kombinaci s přírodním latexem ve dvou různých tvrdostech, 1 top matrace v kuse, jejíž náplň je tvořena unikátní mini-pružinkou každou opět jednotlivě balenou. Díky ní získá tělo tu nejlepší podporu bod po bodu. Záhlaví v jemném designu a nohy. 

Standardní cena: 220.832,- Kč
AKČNÍ CENA: 198.750,- Kč


TRECA INTERIORS PARIS, model postele Cosy od francouzského výrobce

 

Francouzský šarm vdechne Vaší ložnici postel od francouzského výrobce postelí TRECA.

Rozměr: 180x200cm.

Tato kvalitní postel obsahuje dva podkladové systémy v jednom potahu, vizuálně působící jako jeden. Nadmíru pohodlné matrace z kolekce Prestige jsou pevné a obsahují taštičkové pružiny a přírodní latex. Odlehčená vrchní top matrace je zhotovena v jednom kuse a sjednocuje tak spací plochu. Záhlaví postele je hravé a zároveň praktické díky odnímatelnému dekoračnímu prvku v podobě polštáře. Barevnost potahového materiálu je vkusná a vhodná pro decentní design ložnic.

Standardní cena: 411.066,- Kč
AKČNÍ CENA: 308.299,- Kč