Luxusní postele LUXURY SLEEPING

HOTELOVÉ POSTELE

Každá postel od nás je typem tzv. HOTELOVÉ POSTELE, odkud tyto vysoké postele znáte.

Strávili jste noc v hotelu a máte pocit, že jste se vyspali lépe než doma? Postel byla pohodlnější? Vyšší? Správně! Většina hotelů používá vysoké postele. Z vysoké postele se po nočním odpočinku, kdy je naše tělo v poloze ležmo, lépe vstává bez namáhání páteře.

Tyto vysoké postele se mohou nazývat různě (dle typu vnitřní výplně jednotlivých komponentů), a sice „kontinentální postele“, „americké postele“, „boxspringové postele“ či právě HOTELOVÉ POSTELE. Tento název vznikl v době, kdy luxusní hotely objevily jedinečný komfort, který nabízí právě postele typu boxspring.

 

 

Lze říct, že výraz „hotelová postel“ je jiné pojmenování tohoto typu postelí se základnou tvořenou tzv. boxspringem.
Jde o postel, která se skládá z několika komponentů, kterými jsou:

  • Boxspring
  • Hlavní matrace
  • Vrchní top matrace (variabilní část)

Tento typ boxspringové postele má dlouhou tradici v Severo-západní Evropě.

 

 

Postele nabízené u nás, v LUXURY SLEEPING nejen splňují, ale přesahují parametry hotelových postelí. Každá postel je vyráběna na míru svému konkrétnímu budoucímu uživateli dle jeho individuálních požadavků a potřeb. Výrobci, které zastupujeme se mohou pochlubit PROKÁZANOU dlouholetou tradicí ruční výroby za použití nejlepších přírodních materiálů. Značka KUPERUS se pyšní dokonce i královským oceněním za dodržování tradiční řemeslné výroby a vstupních materiálů po dobu více než 100 let. Chcete-li spát každou noc jako v tom nejluxusnějším hotelu, přijďte se poradit o tom nelepším řešení zdravého a pohodlného spánku pro Vás! Vyzkoušejte na vlastní kůži „hotelovou“ postel jedné z námi zastupovaných značek.

Nabízíme samozřejmě i sortiment pro hotely (menší i větší), matrace i postele v potřebném provedení splňujícím bezpečnostní regule.