Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLOHOVACÍ POSTELE

Je třeba myslet i na pohodlí a komfortní odpočinek pro rychlejší regeneraci sil. Postel tedy nevyužíváme výhradně ke spánku, ale také k relaxaci, např. četbě knih, sledování televize, práci na počítači apod.

Při těchto činnostech ovšem neprospívá páteři podložení ramen či hlavy polštáři. Nejvhodnější je polohovací postel, která je schopna zajistit požadovanou polohu rychle a bez fyzické námahy.

 

 

Každá postel v LUXURY SLEEPING, na přání zákazníka, může být vybavena pokrokovým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Podle potřeby zákazníka může být vybavena až 4-mi motory včetně unikátního systému Slide-back, který za necelých 20 vteřin promění klasickou vysoce kvalitní postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí a zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé práci, čtení nebo jiné činnosti.

Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Motory jsou součástí konstrukce postele, nezasahují do vzhledu a mají téměř neslyšný chod. Vybrané modely mohou být vybaveny zabudovaným masážním systémem v matraci, včt. relaxačního systému Wave.


 

Další informace o polohovacích postelích zde.

Boxspringy na míru = jedinečnost

Díky zakázkové výrobě možnost implementace polohovacího i nepolohovacího boxspringu do již existujícího vlastního rámu zákazníka. V případě, že máte vlastní rám postele, jehož se nechcete vzdát nebo potřebujete-li z hlediska designu mít vlastní vzhled postele, i tak si můžete dopřát špičkové polohování a kvalitní zdravý spánek díky použití boxsprignu, který dokážeme nechat vyrobit na míru dle technických parametrů, aby mohl být vložen do Vašeho rámu.

Postele z nabídky Luxury Sleeping na přání zákazníka mohou být vyrobeny na míru tak, aby podporovaly celé tělo včetně podpory pod koleny, bez ohledu na délku končetin. Vzniká tak ideální podpora často opomíjené části těla, což přispívá k úplné relaxaci a uvolnění všech svalových partií.