KUPERUS

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Postele Kuperus jsou vysoké kontinentální postele, jejichž základem je boxspring (podkladový systém) z masivního dřevěného borovicového rámu a vrstev nejen taštičkových pružin. Na boxspringu se nachází hlavní matrace, kterou v závislosti na Vaší stavbě těla a tělesné hmotnosti vybíráte z možností typu Soft, Medium, Firm nebo X-Firm, XX-Firm nebo dokonce XXX-Firm! Několik vrstev koňských žíní, bavlny a čisté vlny použité v potahu umožňují optimální ventilaci a regulaci vlhkosti. Kuperus postele mohou být očalouněné buď pravou kůží, nebo potahovými látkami dle Vašeho výběru. Nepřeberné množství barev! Vzhled postele dotvoříte výběrem z mnoha typů postelových čel (záhlaví).

V postelích KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.
Důkazem jedinečnosti postelí Kuperus je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele.

Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila. I Vy si zasloužíte královské pohodlí!

 

 

Luxusní postele na zakázku

Postele kompaktní řady KLS

Postele speciální kolekce

Vysoké postele KUPERUS, které najdete v showroomu LUXURY SLEEPING, mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých spacích poloh. Novinkou na Českém trhu jsou speciální zabudované masážní systémy s funkcí Wave. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postel Kuperus bude korunována jednou ze 4 nabízených top (vrchních) matrací dle Vašeho výběru.