Luxusní postele LUXURY SLEEPING

DOPLŇKY

Pro Vaši postel nabízíme také doplňky dotvářející ucelený design Vaší ložnice. Svou funkčností se zároveň stanou praktickými pomocníky. Všechny značky renomovaných výrobců postelí, které u nás naleznete, zakázkově vyrábí na přání také doplňky k posteli. Mohou být zhotoveny ve stejném materiálu a barvě postele. Objednat si můžete nejen např. noční stolky, lavice před postel s úložným prostorem či bez něj, ale také přídavné LED lampičky či podsvětlení postele se senzorem pohybu. Vybavení postele jako lůžkoviny či povlečení na míru u nás také pořídíte. Vyberete si vše tak, aby interiér Vaší ložnice byl v dokonalém souladu. S výběrem vhodných doplňků Vám rádi pomůžeme, máme dlouholeté zkušenosti. Můžeme zároveň doporučit služby našich spřízněných interiérových designérů, kteří Vám navrhnou interiér na míru.

Nemusíte tedy ztrácet čas a energii hledáním doplňků, které by se k Vaší posteli designově hodily. Vše pořídíte u nás, spolu s postelí!

 

Pro Vaši postel můžeme vyrobit také doplňky dotvářející ucelený design Vaší ložnice a zároveň se stanou praktickými pomocníky.