Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ POSTELE

Exkluzivně Vám již od roku 2008 přinášíme vysoké luxusní postele renomovaných světových výrobců. Tyto jedinečné luxusní postele jsou výsledkem značek těšících se uznání z dlouholeté tradice ručního řemeslného zpracování mistry svého oboru, jejichž zručnost se dědí z generace na generaci.

K jejich výrobě jsou používány výhradně ty nejlepší přírodní materiály. Poctivá řemeslná výroba byla oceněna královským oceněním špičkové kvality dodržované více než 100 let.

Nejsme jen prodejci, jsme skuteční specialisté a klientům dokážeme vše vysvětlit, poradit a vybrat správnou kombinaci postele, aby si užili luxusní spánek každou noc.

 

 

Kvalitní spánek po celý život Vám zaručí také fakt, že u nás je každá postel či matrace originál, jelikož je každá individuálně vytvořena tak, aby splňovala Vaše osobní nároky a požadavky jak z hlediska té nejlepší podpory pro Vaše tělo, tak z hlediska designu pro Vaši ložnici. Důkazem jedinečnosti je skutečnost, že každý komponent je vyráběn „na míru“ od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky jako jsou například kameny Swarowski či diamanty v záhlaví postele.

Naše luxusní postele splňují také vysoké nároky na funkčnost. Mohou být vybaveny nejvyspělejším polohovacím systémem, díky němuž Vám polohovací postel poskytne pohodlnou relaxaci při zachování správné ergonomie těla. Samozřejmostí je ovládání polohování pomocí dálkového ovladače s možností nezávisle polohovat jednotlivé části těla.

 

 

 

Luxusní postel toho však může zvládnout ještě více – je libo masáž? Integrované masážní systémy přímo v matraci nejsou u nás, skutečných odborníků na luxusní spánek, žádnou zvláštností. Zákazník si dokonce může vybrat, zda si přeje mít masážní systém v hlavní matraci nebo ve vrchní top matraci.

Důležité je porozumět hodnotě a přednostem luxusní postele a cítit se v ní dobře, protože taková luxusní postel Vám bude perfektně sloužit každou noc, abyste měli krásný každý den.

Vyberte si svou luxusní postel z jedné ze značek, které hrdě zastupujeme!