Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ POSTELE

Každá postel od nás je díky výrobě na míru z těch nejlepších materiálů vskutku LUXUSNÍ.

Exkluzivně Vám již od roku 2008 přinášíme luxusní postele renomovaných světových výrobců. Tyto jedinečné postele jsou výsledkem ručního řemeslného zpracování mistry svého oboru, jejichž zručnost se dědí z generace na generaci.

K jejich výrobě jsou používány výhradně přírodní materiály. Poctivá řemeslná výroba byla oceněna královským oceněním špičkové kvality dodržované více než 100 let.

„Luxus musí být zároveň pohodlný. Jinak to není luxus“ Coco Chanel.

S tímto citátem se naprosto ztotožňujeme. V našich luxusních postelích se každý vychutná své osobní pohodlí. Ať už v podobě kvalitního spánku či komfortního odpočinku.

 

 

Kvalitní spánek po celý život Vám zaručí  fakt, že u nás je každá postel či matrace originál. Luxus postelí spočívá v tom, že je každá individuálně vytvořena tak, aby splňovala Vaše osobní  požadavky jak z hlediska nejlepší podpory Vašeho těla, tak z hlediska designu pro Vaši ložnici. Důkazem jedinečnosti je skutečnost, že každý komponent je vyráběn „na míru“. Od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky, například kameny Swarowski či diamanty v záhlaví postele.

Pohodlí poskytují naše luxusní postele tím, že splňují vysoké nároky na funkčnost. Mohou být vybaveny nejvyspělejším polohovacím systémem. Polohovací postel Vám dopřeje pohodlnou relaxaci při zachování správné ergonomie těla. Samozřejmostí je ovládání polohování pomocí dálkového ovladače s možností nezávisle polohovat jednotlivé části těla.

Luxusní postel toho však může zvládnout ještě více – je libo masáž? Integrované masážní systémy přímo v matraci nejsou u nás, skutečných odborníků na luxusní spánek, žádnou zvláštností. Zákazník si dokonce může vybrat, zda si přeje mít masážní systém v hlavní matraci nebo ve vrchní top matraci.

Důležité je porozumět hodnotě a přednostem luxusní postele a cítit se v ní dobře. Protože luxusní postel Vám bude perfektně sloužit každou noc, abyste měli krásný každý den.

Nejsme jen prodejci, jsme skuteční specialisté a klientům dokážeme vše vysvětlit, poradit a vybrat správnou kombinaci postele, aby si užili luxusní spánek každou noc.

Vyberte si svou luxusní postel z jedné ze značek, které hrdě zastupujeme!