Luxusní postele LUXURY SLEEPING

VÝROBA LUXUSNÍCH POSTELÍ „NA VLASTNÍ KŮŽI“

Jako jsme každý z nás unikátní, je i každá postel unikátní, jelikož je vyráběna na zakázku každému našemu zákazníkovi.  Záleží nám na Vaší spokojenosti natolik, že osobně jezdíme dohlížet na detaily výrobního procesu. Samozřejmostí je, že i my osobně se občas zapojujeme do výroby, abychom Vám byli těmi nejlepšími rádci. Díky tomu jsme skutečnými certifikovanými spánkovými specialisty.

Za kvalitou postelí od nás stojíme osobně


Na vlastní kůži zkoušíme kvalitu přírodních materiálů. Balíme se do koňských žíní a přírodního latexu.

Jen čistá bavlna a vlna té nejvyšší kvality je používána do našich matrací.

Masivní dřevo ze švédských borovic, které rostou pomalu a na tmavých místech. Díky tomu má dřevo velmi pevnou charakteristiku, odolnost a dlouhou životnost. Potvrzujeme!

Speciální pružiny, každá jednotlivě zabalena do vlastní taštičky, to je kouzlo optimální podpory páteře. Lehké, avšak naprosto bezchybně účinné.

Příprava dřeva pro boxspring je důležitá.

Boxspringy od nás mohou být plně polohovatelné. V tom jsme unikátní! To jen tak někdo neumí!

Polohovatelné boxspringy mají železnou konstrukci, která je také zpracována na každou postel na míru.

Boxspringy se pečlivě očalouní nejen z estetického hlediska, nýbrž i z praktického hlediska, které zabrání možnému nepříjemnému nárazu při pohybu v blízkosti postele.

Hlavní matrace je základ pro zdravý spánek. Každá matrace je po bocích ručně prošívaná, ať už si zákazník vybere jakýkoliv potahový materiál v široké paletě barevných možností.

Pomyslnou „třešinku na dortu“ tvoří vrchní top matrace, která doplní celkový komfort při uléhání a zároveň sjednotí spací plochu. Unikátně u nás může být s náplní tvořenou taštičkovými mini-pružinkami.

Poctivě ručně očalouněná záhlaví dotváří celkový vzhled každé postele. Vybrat lze z mnoha typů dekorů záhlaví či je možno navrhnout vlastní design. Každá postel je přece naprostý originál!

Jsme hrdými držitelkami certifikátu za úspěšné absolvování výrobního procesu a s jistotou dostojíme našemu heslu: „S NÁMI VÍTE, NA ČEM SPÍTE!“