Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTELE TRUMP HOME - POUZE NA VYPTÁNÍ

Neexistuje snad lepší synonymum slov jako „luxus“, „vítězství“ a „nekompromisní rozhodování“ než jedno jediné jméno - Trump. Kdo by neznal jméno Donald J. Trump? Světoznámý muž činu, který založil své impérium na Manhattanu, rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME. V první řadě vítěz voleb a současný prezident U.S.A.! Signatura jména TRUMP, to je luxus 5-ti hvězdičkových přepychových hotelů a nadstandard nejprestižnějších residencí v USA. Značka TRUMP HOME představuje svou kolekci luxusních postelí. Kolekce se skládá ze čtyř modelů vysokých postelí amerického typu, navržených v rafinovaném a elegantním designu, který byl inspirován módním stylem „chic á la New York“.Všechny uvedené modely obsahují podkladový systém, záhlaví (čelo postele) a matrace, jejichž typem se liší. Podkladové systémy a záhlaví mohou být provedeny v několika variantách od luxusního damaškového materiálu se stylově vetkaným vzorem v elegantní černé, nebo krémově béžové barvě. Další varianty barevného a materiálového provedení, dle výběru zákazníka. Dominantu postelí tvoří právě matrace.

Tyto vysoké postele jsou tvořeny z několika jednotlivých vrstev, které splňují požadavky pro naprosto komfortní a zdravý noční odpočinek. Nebyla by to značka TRUMP, kdyby se pod ní neskrývalo něco výjimečného. Matrace postelí Trump Home jsou mistrovským dílem, ať už z hlediska náplně, technologie, zpracování, tak i finálního vzhledu.
Vzhledem k zakázkové výrobě si postel můžete vybrat v několika barevných variantách a typech potahového materiálu. Zvolit můžete třeba luxusní materiál s vetkaným vzorem v elegantní černé nebo krémově béžové barvě či další jemné příjemné materiály v několika barvách.

Postele značky TRUMP HOME představují životní styl:
- nejvyšší kvalita
- tradiční hodnoty vysokých postelí v americkém stylu
- extrémní pohodlí
- pokroková technologie pružinového systému
- elegantní milionářský design


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.