Partneři

Studio ANNA + A

Česká rodinná firma založená roku 1990 paní Alenou Kuchtovou, se specializuje na celkové návrhy a realizace interiérů a výhradní zastoupení nejlepších světových výrobců interiérových textilií, nábytku a doplňků.
Vrcholem nabídky je exkluzivní americký nábytek značek BAKER a McGUIRE, představující osobité kolekce světových architektů: Barbary Barry, Billa Sofielda, Thomase Pheasanta, Jacquesa Garcíi, Michaela Vanderbyla, Laury Kirar a Robert Kuo pro které získalo naše studio ANNA + A statut exkluzivního reprezentanta.

www.anna-a.cz

 

INNEX stínění & design

Navrhneme optimální zastínění a zatemnění nejen do Vaší ložnice (římské rolety, žaluzie, záclony, závěsy apod.) Slaďte svou novou postel s textilními dekoracemi a vhodným nábytkem. Originální křeslo, divan či puf oblečený do netradičních barev a materiálů obohatí každý interiér. INNEX již více než 11 let poskytuje rozšířené služby v oblasti dekorativního i technického stínění a nově zastupuje švédskou značku nábytku Sits. "Vedle nábytku oblékáme také okna", dodává tým prodejců, "nalezneme vhodné řešení pro zastínění jakékoli prosklené části interiéru či terasy, vše demonstrujeme na vzorcích reálných velikostí u nás na showroomu, kde probíhá první schůzka se zákazníkem."
330 m² je otevřeno všem zákazníkům či designérům, kteří hledají kvalitu, pružnost a odbornost v daném oboru. Jste srdečně vítáni!

INNEX CZ, budova Luxembourg Plaza (u Atrium Flora), Praha 3. Konzultace a návrhy Monika Ciprová, ciprova@innex.cz, www.innex.cz

 

Svoboda & Williams

Luxusní byty v Praze

Renomovaná realitní kancelář Svoboda & Williams je synonymem pro luxusní bydlení té nejvyšší kvality v Praze. Tým zkušených a profesionálních poradců ze Svoboda & Williams vám zajistí ty nejlepší služby týkající se koupi, prodeje, investice či developmentu. At’ už hledáte bydlení v centru města či ve vybraných rezidenčních čtvrtích, Svoboda & Williams vám najde domov, který předčí vaše představy.

www.svoboda-williams.com/nabidka-nemovitosti

 

FeelHOME.cz

Pronájem bytů, Praha

Pokud hledáte dostupné a kvalitní bydlení, pak jste na stránkách feelHOME na správné adrese. Značka feelHOME, založená realitní kanceláří Svoboda & Williams, nabízí širokou škálu moderních bytů a výjimečných rodinných domů k prodeji či k pronájmu nejen v atraktivních lokalitách v centru Prahy, ale i jejím okolí. Všechny nemovitosti jsou na feelHOME prezentovány s detailními popisy a fotografiemi, aby vám usnadnili výběr vaší ideální nemovitosti. Naši profesionální poradci vám nejen poradí s výběrem, ale pomohou vám najít ideální bydlení pro vás.

www.feelhome.cz

 

Prague-Stay.com

Luxusní hotely Praha

Zažijte Prahu jinak a ubytujte se v exkluzivních apartmánech či hotelech. Vyzkoušejte přední pražský ubytovací portál Prague-Stay.com, který patří realitní kanceláři Svoboda & Williams. Prague-Stay.com nabízí ubytování ve 47 luxusních apartmánech s kompletním servisem ve zrenovovaných historických domech nebo v boutique či design hotelech v srdci Prahy. Hlavní pražské památky vám tak budou přímo na dosah.

http://cz.prague-stay.com/hotely/