Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTELE TRECA INTERIORS PARIS

JIŽ NENÍ K PRODEJI

FRANCOUZSKÝ SEN

V LUXURY SLEEPING můžete pořídit také postele s francouzským šarmem značky TRECA INTERIORS PARIS. Francouzská výroba TRECA INTERIORS PARIS již přes 80 let drží vysokou kvalitu skvělého spánku, mění obyčejnou noc v sen a zve nás do hodnotného a rafinovaného světa estetiky ložnic, které tak získávají nový rozměr vnímání.


Luxusní postele TRECA INTERIORS PARISLuxusní postele TRECA INTERIORS PARISLuxusní postele TRECA INTERIORS PARIS

Značka s tradicí je vytvářena v alsaské výrobě na míru, v luxusním stylu a je založená na ryzích materiálech, nadčasovém designu, špičkových technologiích a ruční práci. TRECA INTERIORS PARIS nabízí ve svých kolekcích Prestige a Platinum exkluzívní design a jedinečný spací komfort.

Kolekce sdružují optimální spánkové pohodlí s čistým designem díky kreativním návrhům různých mezinárodních známých designérů, jako např. Matteo Thun, Andreas Weber, Annette Lang nebo Sandrine Chollet. Záhlaví jsou zhotovena individuálně co do barvy, tvaru, a materiálu tradičním francouzským čalounickým uměním.

Tak je každá postel unikátním dílem.

Díky systému „skládanky“ může být postel vždy volitelná z jednotlivých komponentů. Kolekce postelí mohou být završeny k dokonalosti díky nabídce drobného doplňkového nábytku, který vždy smysluplně učiní z pouhé ložnice na spaní také na prostor pro obývání a odpočinek. Kombinace tradičního umění výroby spočívajícího v preciznosti ruční práce s moderními technologiemi a širokým výběrem materiálů přináší spací systémy výjimečné kvality, které se starají o fantasticky dobrý pocit z ručně zhotoveného spánku!


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.