Luxusní postele LUXURY SLEEPING

VÝROBA NA MÍRU

Jako je každý z nás jedinečný, tak i jakýkoliv výrobek z LUXURY SLEEPING je originálem zakázkově vyráběným na míru a dle přání zákazníka s možností výběru ze široké škály barev a materiálů, a dokonce i vlastního návrhu designu, ať už se jedná o postele, matrace či domácí textil.

 

 

Postel od nás je originál, který je neopakovatelný právě díky Vašemu vlastnímu výběru a určení vlastností a vzhledu postele. U nás se stanete architektem své postele.

Důkazem toho, že Vašemu vlastnímu návrhu postele byl vdechnut život tím, že byl vyroben pouze pro Vás a dle Vašich požadavků, je výšivka s Vaším jménem přímo na matraci. Postele v LUXURY SLEEPING jsou skutečně „vysoká krejčovina“ a Vy jste návrhářem.

 

 

Máme zkušenosti s výrobou velmi atypických postelí pro naše náročné zákazníky, kteří přicházejí s vlastními požadavky na provedení postele. Často se jedná o nároky na velmi atypické rozměry, tvar postele, její vestavění či uchycení, rozmanité funkčnosti postele, kombinace s již vestavěným nábytkem… a mnoho dalších aspektů vystihujících individualitu každého zákazníka. Naší předností je, že dokážeme zajistit výrobu kvalitního spánku v kombinaci s již existující postelí. Pokud má zákazník např. starožitný rám postele, kterého se nechce vzdát, avšak chce si dopřát i zdravý spánek na kvalitní posteli, zajistíme výrobu podkladového systému = boxspringu, matrace a vrchní top matrace tak, aby vše bylo vloženo do již existujícího rámu postele a nenarušovalo její vzhled. Uživatel si tak zachová vzhledově svou postel, ovšem bude kvalitně spát, což je nejdůležitější.

Skutečně nejdůležitější na posteli je, aby Vám poskytla co nejlepší spánek a pohodlí. To určuje typ a tvrdost matrací a podkladových systémů, tzv. boxspringů. Rozměr je základ! V jak velké posteli chcete spát či jen tak se válet, záleží na Vás. Můžete si přát jakýkoliv rozměr postele co do šíře a délky, ať už se jedná o jednolůžko nebo manželskou postel. Určujete také celkovou výšku postele volbou výšky jednotlivých vrstev postele. Dále vybíráte tvrdost matrace, která Vám, ze všech nabízených 6-ti tvrdostí, vyhovuje nejvíce.

Dalším komponentem, který ovlivňujete svým výběrem je vrchní top matrace. U ní zvolíte náplň, která Vám v kombinaci s hlavní matrací, dodá ten nejlepší pocit při uléhání. Jako jediní na trhu nabízíme vrchní top matraci s jádrem tvořeným mini taštičkovou pružinkou.

 

 

Zapomenout nesmíte zejména na funkčnost postele. Pohodlný odpočinek si můžete dopřát díky polohovacímu systému na dálkové ovládaní, kdy si sami zvolíte typ polohování tělesných partií nezávisle dle Vašich preferencí. Dokážeme také nechat vyrobit speciální polohovací postel s funkcí „lift up“, tj. zdvižení do výšky, pro domácí péči o osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

A ještě něco navíc! Příjemnou masáž Vám může poskytnout samotná matrace díky masážnímu systému na dálkové ovládání!

 

 

Design postele je také důležitý pro to, aby Vám postel ladila s interiérem, vyhovovala Vám rozměrově, tvarově i barevně. U kvalitních zakázkově vyráběných postelí lze ovlivnit vzhled celé postele.

Záhlaví udává posteli její vzhledový charakter. Do velkorysého prostoru může být posteli dopřáno čelo větších rozměrů. Záhlaví však může mít šíři stejnou jako postel samotná, a tudíž tvoří kompaktní celek vhodný i do menších prostorů. Můžete si vybrat tvar záhlaví, ať už geometricky pravidelný, zarovnaný nebo naopak oblý. Čelo postele může být vyrobeno také dle Vašeho vlastního návrhu tvaru. V neposlední řadě záleží také na Vašem vkusu z hlediska zdobnosti, a tedy dekorace čela postele. Je libo dekorace v podobě zdobných knoflíčků, prošívání, výšivky, ornamentů či chcete výraznější dekorativní prvky jako např. kameny Swarowski či pravé diamanty?

Široký výběr potahových materiálů je nekonečný a čítá více než 1000 typů látek. Vybírat lze z látek na povrchu hladkých či strukturovaných, sametových, s vlasem delším či kratším, čistě přírodní lněné či bavlněné, s příměsí vlny, pravé kůže nebo eko kůže. Pokud má někdo svou vlastní představu o materiálu, stačí, když ho dodá a postel bude vyrobena z potahového materiálu jejího budoucího majitele.

 

 

Svou postel musíte také „obout“ dle svého vkusu. Nohy postele mohou být z pravého masivního dřeva nebo z kovu. Můžete je mít ve tvaru a barvě, které si určíte. Ať už vysoké či nízké, hranaté či ve tvaru válce, kónické, rohové, tenčí i silnější…. Záleží jen na Vás.

 

 

Síla přírody

Přírodní materiály v různých vrstvách v přesně určené tloušťce a správném pořadí.

Přírodní suroviny přispívají významně ke vzdušnosti postele. Koňské žíně, bavlna, čistá vlna, len, borovicové dřevo… to vše je důkaz přírody. Se správným použitím těchto materiálů získáme příjemnou teplotu a úroveň vlhkosti. Takže si můžete užít ten nejlepší odpočinek a pocit z dobré noci v létě i v zimě.

V postelích značky KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny na zakázku mistry svého oboru, řemeslníky předávajících si zkušenosti z generace na generaci, pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.

 

 

Důkazem jedinečnosti našich postelí je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele.

Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila. I Vy si zasloužíte královské pohodlí!

 

KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značek SLABBINCK a BLUMARINE jsou jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.

Značka BLUMARINE známá zejména z módního světa drží na vysoké designové úrovni i své originální kolekce povlečení a koupelnového textilu. Vybírat můžete z romantických vzorů, veselých barev i klasických modelů. Dopřejte módní trendy i Vaší posteli!