Luxusní postele LUXURY SLEEPING

LUXUSNÍ MATRACE TRUMP HOME - VYPRODÁNO

Neexistuje snad lepší synonymum slov jako „luxus“, „vítězství“ a „nekompromisní rozhodování“ než jedno jediné jméno - Trump. Kdo by neznal jméno Donald J. Trump? Světoznámý muž činu, který založil své impérium na Manhattanu, rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME. V první řadě vítěz voleb a současný prezident U.S.A.! Signatura jména TRUMP, to je luxus 5-ti hvězdičkových přepychových hotelů a nadstandard nejprestižnějších residencí v USA. Značka TRUMP HOME představuje svou kolekci luxusních postelí. Kolekce se skládá ze čtyř modelů vysokých postelí amerického typu, navržených v rafinovaném a elegantním designu, který byl inspirován módním stylem „chic á la New York“.

 

GOLD SUPREME
Obsahuje exkluzívní pružinový systém SmartCoil® . Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina: jednotlivá taštičková pružina, v které se nachází taštičková minipružina. Postupná akce dvou taštičkových pružin garantuje výjimečnou podporu při nočním odpočinku.
Vnější pružina je pro pohodlí, pozvolna se formuje a poskytuje prvotní příjemný pocit při ulehání, vnitřní pružina představuje základ správné podpory, a je progresivní do hloubky.
Pružinový systém je v kombinaci s přírodním latexem a vysoce kvalitní pěnou Softcare. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.
Výška matrace: 39cm

 

GOLD SPLENDOR
Tento model matrace nabízí verzi tvrdosti X-Firm pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří preferují pevnější podporu a zároveň zachování pocitu jemnosti. Exkluzívní pružinový systém SmartCoil® . Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina: jednotlivá taštičková pružina, v které se nachází taštičková minipružina. Pružinový systém je v kombinaci s přírodním latexem a vysoce kvalitní pěnou Softcare. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.
Výška matrace: 39 cm

 

SILVER MAJESTY
Hlavní matrace je tvořena taštičkovými pružinami SoftCoil®, které dodávají progresivní pevnou podporu, bod po bodu, následujíc křivky těla, roznášecí vrstvou je přírodní latex a speciální pěna Softcare®. Potah matrace je protkán stříbrným vláknem v extrémně luxusním provedení. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.
Výška matrace: 33cm

 

SILVER PRESTIGE
Model Silver Prestige poskytuje flexibilní podporu s měkčím povrchem, poskytujícím pocit nekonečné jemnosti. Hlavní matrace je tvořena taštičkovými pružinami SoftCoil®, které dodávají progresivní pevnou podporu, bod po bodu, následujíc křivky těla, roznášecí vrstvou je přírodní latex. Potah matrace je protkán stříbrným vláknem v extrémně luxusním provedení.
Výška matrace: 31cm