Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

IHNED - TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU SIMONY STAŠOVÉ

říjen 2015

Na Královksých Vinohradech v showroomu LUXURY SLEEPING na Korunní ulici jsme potkali populární českou herečku Simonu Stašovou. Nemohli jsme si nechat ujít příležitost zapříst rozhovoru s touto slavnou osobností.

1. Simono, nejdříve Vám chceme pogratulovat k mezinárodnímu ocenění za nejlepší herečku, které jste získala v Soulu za film Filipa Renče Sebemilenec. Zdá se, že vám to s režisérem Filipem Renčem opravdu sedí, není to první ocenění ze zahraničí, které jste spolu získali. Jaký je to pocit?

Jsem za tohle naše umělecké propojení velmi vděčná. Jsme na jedné vlně a velmi si rozumíme. A dobré výsledky se s Filipem dostavují. Před dvěma lety jsme měli dokonce 4 nominace na mezinárodním festivalu v Monte Carlu za film 'Zrozen bez porodu' za film, za režii, Juraj Kukura za mužský herecký výkon a já za ženský. Nic jsme sice tenkrát neproměnili, zůstalo jen u těch nominací, ale ten zážitek a výlet do Monte Carla jsme si parádně užili. Loni už jsme za film Sebemilenec přivezli cenu ze San Francisca a letos z Jižní Koreji. Je to pěkný pocit a za vše děkuju právě režisérovi Filipu Renčovi.

2. Na svém kontě máte již řadu ocenění. Je některé, kterého si obzvláště vážíte?

Považuji se především za divadelní herečku, a tak ta nejpříjemnější cena je Thálie, kterou jsem získala za alkoholičku Evy Mearovou v tragikomedii Neila Simona "Drobečky z perníku". Tuhle hru miluju, protože je plná humoru a dojetí a je to velmi silný příběh barové zpěvačky, která se vrací z protialkoholní léčebny a na nohy jí postaví její sedmnáctiletá dcera. Ten nádherný humor, který Evy Mearová má, a ta její chuť začít znovu je to, co na té postavě miluju a proč jí tak ráda hraju.

3. Jste stále pracovně vytížená, věnujete se i charitativním projektům, oslavila jste kulaté jubileum, … a stále vypadáte skvěle, s úsměvem na tváři a sálá z Vás tolik pozitivní energie, že byste ji mohla rozdávat! Jak to, prosím Vás, děláte?

Už se o sebe hodně starám. Kdy jindy, když ne teď. Jím s rozmyslem, hlavně zeleninu, ovoce a ryby. Taky každé ráno cvičím alespoň dvacet minut, chodím si zaplavat a hodně spím. To je základ duševní i fyzické pohody. Bez dobrého a hlavně kvalitního spánku, by se to celé ve mně rozlomilo.

4. Myslíte, že i kvalita spánku přispívá k tomu, jak skvěle vypadáte a jak dobře se cítíte?

Není o tom pochyb, že kvalita spánku má vliv na celkový stav člověka, jak fyzicky, tak psychicky… Nervy, a s tím spojená nálada a úsměv přes den, mozek, který potřebuje kvalitní spánek a pořádně přes noc vypnout, ale také pleť a páteř a klouby. Zkrátka kvalitní spánek je základ všeho.

5. Ptáme se proto, že jsme se potkali v showroomu s kvalitními postelemi. Jak jsme se dozvěděli, spíte právě na renomované značce výrobce postelí KUPERUS, jejíž postele a matrace zde nabízejí. Proč jste se rozhodla pořídit si kvalitní spaní zrovna tady?

Před několika lety mě začala pobolívat záda. Nepřikládala jsem tomu zpočátku velký význam, jenže během zájezdů a cestování s divadlem, nejen po českých krajích, jsem zjistila, že v hotelu se vždy vyspím líp než doma! Hledala jsem rozdíly mezi tou mou postelí a těmi, které jsou v hotelích, byly to vysoké postele, na kterých se mi nejen skvěle spalo, ale zároveň i ráno dobře vstávalo. Zjistila jsem tehdy, že záleží na výšce matrace a hlavně na tom, jakým způsobem a z jakých materiálů je vyrobena. Nabídka na trhu je široká, ale tak jako v herectví záleží na kvalitě odvedené práce, tak v každém jiném oboru je kvalita klíčová. Sama dávám přednost přírodním materiálům a důvěřuji věcem, jejichž výrobce je skutečný machr ve svém oboru s dlouhodobým působením. Pídila jsem se tedy po výrobci s dlouholetou tradicí a hledala jsem systematicky matraci, která mi skutečně dá to, co potřebuji. Zmínila jsem se před kolegyní z divadla, a ta mi doporučila navštívit LUXURY SLEEPING.

6. Vzhledem k Vaší profesi asi uléháte v pozdních večerních hodinách. Kolik hodin denně věnujete spánku?

Pro mě je ideální osmihodinový spánek, ale však to znáte, někdy se to nepodaří. A tady právě nastává ten moment, že za každou cenu chci spát kvalitně a to se mi teď daří.

7. A prozradíte nám, na jaké posteli z LUXURY SLEEPING spíte?

Jak mi tady v krámě vysvětlili, nejdůležitější je právě ta matrace. Tak jsem si jí hned vyzkoušela a objednala, byla vyrobena přímo pro mě na míru. To je ale normální standard značky Kuperus, pro každého vyrábí zakázkově. A dokonce mají královské ocenění vysoké kvality za dlouholetou tradici. Něco takového jsem si představovala, když jsem pro sebe hledala to správné spaní. Matrace mám v barevném provedení, takže jsem si vybrala i krásnou oranžovou barvu, aby mi to doma ladilo.

8. Faktem je, že ceny postelí zde nejsou vyloženě, řekněme „lidové“…. Myslíte, že se vyplatí pořídit si poněkud drahou postel?

Postel si pořizuji jednou za život, a tak na ní nehodlám šetřit. Je to otázka myšlení – máme své tělo, o které bychom měli pečovat co nejlépe, protože další už nedostaneme, je to investice pro mé tělo a ta postel mi to každou noc vrací. Dobře se vyspím a to je to, co pro své povolání i pro svou duševní pohodu potřebuji nejvíc. Tyto postele tu hodnotu skutečně mají, což pocítí každý, kdo na ně ulehne. Proto jsem neváhala a pořídila ji i svému staršímu synovi k narozeninám, když se stěhoval a potřeboval novou postel. Takže i jemu se teď dobře spí a to mě velmi těší.

9. Prý se o vás výrobce stará i nadále, ať už poskytnutím dlouholeté záruky nebo možnosti výměny tvrdosti matrace či demontáž a přestěhování postele?

Ano je to velmi nadstandardní servis a velmi milé jednání. Jsem opravdu spokojená.

10. A ještě jeden zvědavý dotaz – dnes jste si tu také něco pořídila?

Chtěla bych nové povlečení a ručníky. Tak jsem si přišla vybrat barevné kombinace a vzory. Samozřejmě také oranžové, protože to je moje barva. Už se těším, až mi je dovezou!

Vidíme, že jste opravdu spokojená a přejeme Vám i nadále klidný spánek, abyste byla stále tak nabitá příjemnou energií a těšila nás svými hereckými výkony na plátně i na divadelních prknech. Děkujeme Vám za milý rozhovor.

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100