Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

Zdravý spánek je základem lidského bytí

Je nesporné, že s postelí jsme v mnohem užším kontaktu než s jakýmkoliv jiným kusem nábytku v domácnosti. Investice do ní, a tudíž i do kvalitního spánku, je proto jednou z nejdůležitějších.

Na to, proč je podstatné mít lůžko s individuálními parametry, vyrobené pro konkrétního uživatele, jsme se zeptali Ivany Guthové, majitelky showroomu LUXURY SLEEPING.

Uvědomují si už lidé, že stojí za to pořídit si kvalitní postel i za cenu vyšších nákladů?

Občas sice i dnes sice zažíváme situace, kdy zákazník, většinou muž, řekne: „Ježíšmarjá, takových peněz za postel?! Za to bych měl auto!“, ale obecně lze pozorovat, že postoje se v tomto směru velmi změnily. Už si uvědomují, že zatímco auto je spotřební zboží, které už při výjezdu ze showroomu ztrácí na hodnotě, prostředky vydané na pořízení postele – stejně jako já – pokládají za více než rozumnou investici, která se člověku vrací každý den. Na tom, jak se vyspíme, přece závisí kvalita našeho dalšího dne. Jde o postel na celý život, a čím dříve se  její koupi rozhodnete, tím větší hodnotu v důsledku získáte.

Letos si připomínáte 150. výročí značky Kuperus 14 let existence společnosti LUXURY SLEEPING. Co to pro vás znamená?

Výrobce KUPERUS je skutečným mistrem svého oboru, umění produkovat kvalitní postele a matrace si předávají tamní mistři z generace na generaci. Malá firma čítající cca 30 řemeslníků používá stále tradiční formu ruční výroby a přírodní materiály, což limituje množství ročně vyrobených modelů. KUPERUS možnost navýšení produkce strojovou technologií a používáním chemických činidel namísto přírodních odmítá, i když by se tak urychlily výrobní postupy a prodalo by se víc postelí. Právě díky tomu získala značka královské ocenění v podobě garance kvality, kterou může v Holandsku obdržet právě jen firma dodržující už více než 100 let nejvyšší standard kvality ručního zpracování a vstupních materiálů. Jsem proto šťastná, že jsem získala exkluzivně tuto značku pro český a slovenský trh.  U nás jsme vlastně byli takovými „ambasadory“ těchto typů postelí a učili zákazníky, co je to boxspring a v čem spočívá kouzlo vysokého spaní, s cílem dopřát každému ten nenahraditelný pocit ze zdravého a komfortního odpočinku na kontinentálních postelích. Největší odměnou pro mě i dnes jsou reakce zákazníků, kteří považují koupi naší postele za svou nejlepší životní investici.

Co zákazníky nejvíce zajímá a co oceňují?

Musím říct, že právě v jedinečnosti našich postelí se odráží osobitost našich klientů. Každý model je originál, a také my se na každý z nich těšíme, protože i pro nás bude nový, jiný, prostě unikátní. Všem  zákazníkům proto uvážlivě radíme s typem jednotlivých komponentů a vážíme si toho, že si cení svého zdraví natolik, že jsou ochotni kvůli němu investovat nemalou částku. Postel je přece jen intimní produkt, kterým se   jen tak někdo nechlubí, finance tak vynakládají nikoliv kvůli obdivu ostatních, ale především kvůli sobě.

Které produkty jsou nejvíc žádány? A představíte nám novinky pro tento rok?

K letošnímu jubileu značka Kuperus vytvořila speciální model krásné postele s matrací zdobenou bočním ručním prošitím a záhlavím, které  díky své nízké hloubce a jemnému dekoru působí odlehčeným dojmem.

Novinkou je také nový typ boxspringu – model VentairBox. Za nás je to designová pecka! Jeho štíhlost a naopak vyšší nohy mu dodávají odlehčený vzdušný design, jak už jeho název napovídá. Působí velmi moderně, proto najde oblibu zejména u mladší generace. Stále však platí fakt, že je to skutečný boxspring. Je to téměř kouzlo, které rádi každému ukážeme na našem showroomu, kde jej lze vyzkoušet. Může být i v polohovací verzi.

V čem se lišíte od konkurence?

V první řadě tím, že jsme multibrand showroom nabízející více značek prověřených výrobců pod jednou střechou. S tímto konceptem jsme byli na našem trhu první. Z toho plyne i výhoda nezávislosti ve srovnání a hodnocení různých aspektů, klient u nás může získat nezaujatý profesionální náhled na kvalitu a odlišné výhody jednotlivých značek.

Jaké jsou vaše cíle a představy do budoucna?

Dnešní hektická doba a zejména poslední měsíce nám ukázaly, co je v životě skutečně důležité. Více si vážíme zdraví svého a našich blízkých, citelněji si uvědomujeme důležitost vlastního domova. A s tím souvisí rostoucí potřeba zařídit si ho co nejpříjemněji, komfortně a v souladu s naší duševní i tělesnou kondicí. Budu moc ráda, když splníme přání každého, kdo smýšlí ve stejném duchu a chápe, že postel je ta nejlepší investice. Přála bych si tedy, aby každá rodina měla možnost dobře a zdravě spát ve kvalitní posteli vyrobené na míru.Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100