Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

Moderní byt - poradna

Pořídili jsme si nové bydlení a rozhodli jsme se, že si zasloužíme novou postel a matrace. Rádi bychom však skutečně kvalitní, která nám vydrží dlouho a na které se nám bude dobře spát. Dosud jsme měli vždy matrace a rošty, které bylo třeba po několika letech měnit. Vyplatí se skutečně investovat do kvalitní postele a jak to probíhá s jejím výběrem?

Nejprve bych Vás chtěla pochválit za rozumný a vyspělý přístup k nákupu tak důležité věci jako je postel. Ne každý si totiž uvědomuje, že postel je jediný kus nábytku, se kterým naše tělo přichází do nejbližšího styku a na němž trávíme nejvíce času. Investice do kvalitní vysoké postele či matrace se opravdu vyplatí, protože Vám ji vrací každý den, kdy jste skvěle odpočatí díky plnohodnotnému spánku.
 
Kvalitní postel, která Vám má sloužit perfektně po celý život je pouze ta, která Vám bude vyrobena přímo „na míru“ z těch správných přírodních materiálů. Každopádně to má být vysoká postel (tzv. kontinentální), jejímž základem je boxspring (základna postele místo roštů).
 
Samotný nákup takové pravé kontinentální postele bych přirovnala k návštěvě u krejčího. Chcete-li, aby Vám oblek skutečně perfektně „seděl“, nekupujete modelové řady z konfekce. Postel na míru musí odpovídat Vaši požadavkům na komfort a vzhled. Měli byste mít možnost vybrat si z několika typů a tvrdostí hlavních matrací dle sestavy vnitřních vrstev, včt. vrchních top matrací a jejich náplní. Pouze správná kombinace jednotlivých materiálů zajistí ideální podporu těla a zdravý spánek.
U nás, v LUXURY SLEEPING, je to stejné, každému sestavíme jeho matraci či postel na míru. Když zákazník přijde, trochu ho vyzpovídáme, a hlavně si osobně vyzkouší všechny možné varianty, a společně vybereme tu nejlepší konfiguraci pro něj…  
Důležitý je také rozměr matrace a celé postele, a její vzhled. Naši klienti se s námi často radí o výběru vhodného záhlaví a potahového materiálu. Mohou si zvolit z více než 1500 typů látek, včt. pravé kůže. Jelikož se jedná o postel na celý život, tak není od věci vzít v úvahu i její funkčnost. Na tu nám přibývají požadavky poslední dobou čím dál tím více. Třeba, když někdo rád tráví v posteli více času, může si pořídit postel s možností polohování. Polohovací postele u nás také pořizují rodiny, které se starají o blízkého, který je upoután na lůžko dlouhodoběji. Investice v hodnotnou postel musí s sebou nést samozřejmě i poprodejní servis. Našim zákazníkům zdarma zajišťujeme přestěhování postele, pokud se během let třeba stěhují. Nebo pokud by měl zákazník pocit, že mu nevyhovuje tvrdost matrace, můžeme ji nechat přeplnit na požadovanou tvrdost.
 
Pro pořízení té pravé vysoké postele doporučuji obrátit se na spánkové odborníky s bohatými zkušenostmi. My působíme v oboru více než 11 let, proto víme, jak správně se klientů ptát, abychom dokázali poradit a doporučit každému to nejlepší řešení pro kvalitní spánek. Postelemi nám prošly opravdu stovky klientů. Naší odměnou je jejich spokojenost s výslednou postelí, která jim dopřeje přesně takový odpočinek, který potřebují.

 

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100