Luxusní postele LUXURY SLEEPING

NAPSALI O NÁS


Již od roku 2008 Vám přinášíme kvalitní spánek od renomovaných výrobců těch pravých kontinentálních vysokých postelí. Byli jsme první a jediný multibrand showroom luxusních postelí u nás, a od samého počátku rozšiřujeme povědomí o zdravém spánku a dokonalém odpočinku, který dokáže poskytnout pouze postel vyrobena na zakázku z těch správných přírodních materiálů. Pouze zkušení mistři svého oboru proslulých značek se 100-letou historií Vám vyrobí postel či matraci splňující přesně Vaše individuální potřeby. A my Vám s výběrem díky našim dlouholetým zkušenostem dobře poradíme.

Zde uvádíme několik článků, které mohou být inspirativními i pro Vás.
 

Postel na zakázku je investicí s jistým výnosem

 „Spát v posteli zhotovené na míru je podstatný rozdíl. S postelí jsme v mnohem užším kontaktu po nejdelší dobu z celého dne než s jakýmkoli jiným kusem nábytku v domácnosti. Investice do kvalitní postele, a do zdravého a plnohodnotného spánku, je jednou z nejdůležitějších,“ říká Ivana Guthová, majitelka showroomu LUXURY SLEEPING.

Zdá se, že lidé v současnosti začínají více myslet na zvelebování si svých obydlí a péči o své zdraví. Jak se projevil poslední rok, který přinesl mnoho změn, ve vašem podnikání?

Byl to pro všechny rok dosud nepoznaných událostí, komplikací, pro mnohé stresující a plný nejistoty. Mnozí z nás museli zavřít své provozovny a nemohli plnohodnotně pracovat. My jsme i přesto byli s našimi klienty ve spojení a poskytovali jsme jim poradenství telefonicky či mailem. Vyřizovali jsme alespoň dodávky příslušenství jako peřiny, polštáře, povlečení…. Významnou proměnou pro nás však byla skutečnost, že v době lockdownu mnohé asi ovlivnil způsob práce na „home office“.  Zaznamenali jsme přesun z důrazu na design na preferenci pohodlí a funkčnosti, výrazně se zvýšil zájem o polohovací postele. U nás však není nutno dělat kompromis volbou mezi designem a funkčností. Každá postel může být vybavena polohovacím zařízením bez ohledu na určení jejího vzhledu. Takže v současnosti v holandští mistři našeho dodavatele Kuperus vyrábí polohovací postele pro naše klienty, každému na míru, právě na základě našich četných objednávek z posledních měsíců. Úplně si představuji, jak práce z domova už pro mnohé naše klienty bude „práce z postele“. Pohodlně pro tělo, příjemně pro mysl. Zejména v ranních/dopoledních hodinách.

Kromě „online“ komunikace s našimi klienty jsme využili období uzavření ke spolupráci s jedním z našich holandských výrobců. Podíleli jsme se na inovaci a vývoji nových produktů, zejména s ohledem na současné a budoucí trendy související s životním prostředím a přírodními materiály.  Jako věčný optimista bych tedy i uplynulý nelehký rok hodnotila jako přínosný v tom, že nás poučil o skutečných hodnotách, otevřel jiné úhly pohledu na vnímání praktičnosti a přiměl nás ke hledání nových možností a užitečných změn.  

V dnešní době řada lidí chce své peníze správně uložit a zhodnotit. Uvědomují si už lidé, že stojí za to pořídit si kvalitní postel i za cenu vyšších nákladů? Dnešní hektická doba a zejména poslední rok nám ukázaly, co je v životě skutečně důležité. Více si vážíme zdraví svého i zdraví našich blízkých, citelněji si uvědomujeme důležitost vlastního domova. A s tím souvisí rostoucí potřeba zařídit si ho co nejpříjemněji, vkusně, komfortně a v souladu s naší duševní i tělesnou kondicí.
Naši klienti si uvědomují význam trvalé hodnoty a prostředky vydané na pořízení postele pokládají za více než rozumnou investici, která se člověku každodenně vrací. Postel je vnímána jako místo bezpečí, kde jsme sami sebou. Zdravý spánek posiluje imunitu a na tom, jak se vyspíme, závisí kvalita našeho dalšího dne. Probouzíte se bez bolesti a odpočatí i po krátkodobějším spánku. Jde o postel na celý život, a čím dříve se k její koupi rozhodnete, tím větší hodnotu v důsledku získáte. Osobně nepokládám peníze za postel jako útratu, ale právě jako investici.

Proč si pořídit postel od LUXURY SLEEPING?

Naší předností je fakt, že námi zastupované značky jsou těmi nejlepšími v Evropě. Pečlivě je vybírám,  musím vždy vědět, v čem spočívá hodnota a výjimečnost každé jednotlivé značky, abych se za ně mohla osobně zaručit. Skutečně podložená dlouholetá tradice výroby postelí a matrací je klíčová.

Největší přidaná hodnota však tkví zejména v nás, v lidech, kteří v LUXURY SLEEPING pracujeme od samého počátku. Naším každodenním úkolem není jen poskytnout perfektní výklad o produktech, plníme zejména roli poradců. Již více než 13 let zkušeností z nás dělá skutečné specialisty, kteří dokáží poradit každému zájemci a doporučit mu to nejlepší individuální řešení spánku na míru.

V jedinečnosti našich postelí se odráží osobitost našich klientů. Každá postel je originál, a také my osobně se na každou postel našich klientů těšíme, protože i pro nás je nová, jiná, prostě unikátní. Design lze navrhnout vlastní, aby postel ladila s interiérem ložnice. Potahových materiálů je k výběru více 1500, včt. pravé kůže. Proto s námi rádi spolupracují interiéroví designéři, kteří do svých projektů mohou navrhnout postel pro své klienty na míru. Každému klientovi uvážlivě radíme s výběrem jednotlivých komponentů, aby splňovaly jejich přání a požadavky na design a funkčnost. Největší odměnou pro mě jsou děkovné reakce zákazníků, kteří považují koupi naší postele za svou nejlepší životní investici.

V čem jste odlišní od konkurence?

Přímou konkurenci nemáme. Zastupujeme na českém trhu firmy s dlouholetou tradicí výroby postelí s jedinečnými vlastnostmi.
Odlišní jsme i tím, že jsme multibrand showroom, nabízející více značek pod jednou střechou. S tímto konceptem jsme byli na našem trhu první. Máme tak výhodu nezávislosti. Klient u nás vždy získá nezaujatý profesionální náhled na kvalitu a odlišné výhody jednotlivých značek.

Jsou mezi jednotlivými vámi zastupovanými značkami významnější rozdíly?

Každá ze značek je něčím zajímavá a hlavně hodnotná, jelikož každá z nich může prokázat svou mnohaletou existenci, často více než 100letou. Liší se dle druhu zboží, postele, povlečení, lůžkoviny… Z výrobců postelí bych zmínila KUPERUS. Tato značka představuje „houte-couture“, tedy vysokou krejčovinu ve výrobě postelí, která existuje 116 let. Každá postel je nezaměnitelným originálem. Kuperus je malá holandská firma čítající cca 30 řemeslníků, kde stále používají tradiční formu ruční výroby a přírodní materiály, což limituje množství ročně vyrobených modelů. Možnost navýšení produkce strojovou technologií a používáním chemických činidel namísto přírodních odmítají, i když by se tak urychlily výrobní postupy a prodalo by se víc postelí. Počet roční produkce postelí je tedy omezený. To z těchto postelí činí skvost, který nemůže mít úplně každý v libovolném počtu. Právě díky tomu získala značka královské ocenění v podobě garance kvality. Jsem proto šťastná, že po velkém úsilí jsem získala exkluzivně tuto značku pro český a slovenský trh.

Jaké jsou vaše služby, co od vás mohou zákazníci očekávat?

Jak už jsem zmínila, naším každodenním úkolem není jen poskytnout perfektní výklad o produktech, plníme zejména roli poradců. Rozmanitost přání a potřeb našich zákazníků je nekonečná. Tvoříme spánek na míru každému klientovi a tím přispíváme ke zlepšení kvality jeho života. Pokud si klient není jistý volbou designu postele, pomůžeme s tvorbou celkového vzhledu, včt. výběru potahového materiálu postele. Pro povlečení určíme barevné kombinace v souladu s postelí, vybereme vhodný typ přikrývek, polštářů i nábytkových praktických doplňků. Samozřejmostí je, že zhotovenou postel našim klientům bezplatně přivezeme domů, kde ji odborně nainstalujeme. Zároveň na přání zákazníka odvezeme jeho původní starou postel či matraci, kterou zlikvidujeme. Lpím na poprodejním servisu a následné péči o naše klienty. Osobně to cítím tak, že naši lienti jsou našimi „doživotními přáteli“, o které se staráme a snažíme se i nadále je potěšit. Ať už formou dárků či bezplatného servisu, jako např. přestěhování postele apod.

Můžete mi popsat vašeho typického zákazníka?

Jsem přesvědčena o tom, že naši klienti jsou zejména chytří lidé. Lidé, kteří si uvědomují hodnotu vlastního zdraví. Vážíme si toho, že si cení svého zdraví natolik, že jsou ochotni kvůli němu investovat nemalou částku. Postel je přece jen intimní produkt, kterým se jen tak někdo nechlubí, finance tak vynakládají nikoli kvůli obdivu ostatních, ale především kvůli sobě. Myslím, že právě to je ta nejvyšší hodnota, kterou naši zákazníci oceňují. Investici sám v sebe chápou jako tu nejvýnosnější.

Co pro Vás značka LUXURY SLEEPING znamená?

Tuto značku jsem osobně vybudovala, stojím za ní a beru ji jako své „dítě“. Ve světě postelového a matracového průmyslu se pohybuji již téměř 20 let. A stále mě to baví, zejména práce s lidmi, našimi klienty. Co člověk, to jiný příběh, což je pro mě často poučné. Značku LS tvoří zároveň moje skvělé vztahy s našimi zahraničními dodavateli, s nimiž se snažím pravidelně setkávat ať už v jejich zemích nebo je zvu k nám. I když trávím prací většinu svého času, nepovažuji se za workoholika. Pro mě je to prostě zábava a styl života plný setkávání se s lidmi, cestování, neustálé se posouvání vpřed. Užívám si to.

Jaká je vaše vize do budoucna?

Budu moc ráda, když splníme přání každého, kdo smýšlí ve stejném duchu a chápe, že postel je ta nejlepší investice. Přála bych si tedy, aby každá rodina měla možnost dobře a zdravě spát ve kvalitní posteli vyrobené na míru.


Bio box
Majitelka nejdéle působícího multibrand showroomu exkluzivních postelí LUXURY SLEEPING, Ivana Guthová se narodila na pražských Vinohradech a zůstala jim - s výjimkou pobytů v zahraniční - věrná. Zde si také otevřela v roce 2008 showroom s luxusními postelemi, který patří mezi nejvyhledávanější a nejprestižnější u nás. Podařilo se jí získat exkluzívní zastoupení nejlepších evropských výrobců postelí a ložního prádla. Nejvíce hrdá je na spolupráci s výrobcem Kuperus vyznamenaným královským oceněním, který má roční limitovanou zakázkovou výrobu pro vlastní trh. Výjimkou je pouze Česko a Slovensko, kde Kuperus výhradně zastupuje právě LUXURY SLEEPING. Ve volném čase Ivana Guthová ráda cestuje, aktivně sportuje a baví ji studium cizích jazyků, díky čemuž ve svém showroomu často prezentuje zboží zahraniční klientele v 6ti různých jazycích.


 

Navštivte osobně Multibrand showroom LUXURY SLEEPING, Korunní 108b, Praha 10 – Vinohrady! www.postele-LS.cz , email: info@postele-ls.cz, tel.: +420 773 503 100