Luxusní postele LUXURY SLEEPING

ČELA POSTELÍ (ZÁHLAVÍ)

Ideální postel splňující nejvyšší nároky na zdravý spánek díky své výšce a zpracování přírodních materiálů v matracích může být samozřejmě i krásná. Záhlaví neboli čelo postele korunuje její vzhled a povyšuje ji na klenot Vaší ložnice. Zejména nyní, kdy LUXURY SLEEPING nabízí možnost použití kamenů Swarowski k ozdobě čela postele pro všechny své modely postelí značky KUPERUS. Vzhledem ke skutečnosti, že každá postel je vyráběna ručně na zakázku, lze použít i drahé kameny na přání zákazníka. Výběrem z několika typů či vlastním návrhem čela postele se stane ta Vaše postel  jedinečným originálem, aby byla v souladu s interiérem Vaší ložnice. Každá postel nese podpis majitele.

 

Záhlaví (čela) postelíZáhlaví (čela) postelíZáhlaví (čela) postelí

 

Záhlaví jsou očalouněná celá, tj. z obou stran a postel tak může být umístěna i v otevřeném prostoru. Máte-li svůj návrh vzhledu čela postele, výrobce ho zhotoví přesně dle Vašeho vlastního návrhu či návrhu Vašeho osobního designéra. Stačí technický nákres, který výrobci předem zašleme a podle něhož bude Vaše záhlaví pečlivě vyrobeno.

 

Na přání zákazníka lze přímo do záhlaví integrovat také elektroinstalační materiál, jako např. vypínače, zásuvky či vytvořit přípravu v podobě potřebných otvorů. Ovládat pak můžete spotřebiče přímo ze své postele.