Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POLŠTÁŘE A PEŘINU NA LÉTO I NA ZIMU NYNÍ ZDARMA K NOVÉ POSTELI

Stále se něco děje! Také my myslíme na Vás, naše zákazníky, ať už stávající či nové a potencionální, a připravujeme pro Vás vždy něco nového. Snažíme se zpříjemnit Vám nákup u nás různými výhodami, přinášet novinky, seznamovat Vás s děním, nejen, ve světě dokonalého spánku a informovat Vás o zajímavých akcích. Doufáme, že i nyní Vás dokážeme potěšit.

 

Luxusní výbavu postele v podobě lůžkovin té nejvyšší kvality získáte ke každé zakoupené posteli právě nyní. Značkové polštáře a peřiny z husího jemného peří či mikrovlákna jako dárek při pořízení jakékoliv postele. Množství polštářů a přikrývek v odpovídajícím množství lůžek (jednolůžko = 1 polštáře + 1 přikrývka single, dvoulůžko = 2x polštář + 2 přikrývky single).

Nabídka platí do 30. 4. 2024

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno či naopak horko během letních měsíců? V našich luxusních přikrývkách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit zahřátí, který potřebujete. Ručně a na zakázku vyráběné přikrývky z prachového jemného peří mají ty nejlepší termoregulační vlastnosti. Nepodceňujte správný výběr peřiny! Rádi Vám poradíme po telefonu či osobně. Volejte: 773503100!