Luxusní postele LUXURY SLEEPING

SLABBINCK

Belgické luxusní ložní prádlo, ručníky a prostírání je vyráběno na zakázku ručně. Všechny produkty vytvořené v rodinné továrně v Brugges, kde společnost sídlí již od roku 1903, jsou zhotoveny z těch nejlepších přírodních materiálů. Výsledkem jsou exkluzivní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Finální vzhled každého produktu si můžete vytvořit sami z výběru barevných kombinací a materiálů!


Ložní prádlo

Na výběr je několik druhů látek, všechny z přírodních materiálů zpracované v té nejvyšší kvalitě. Jedná se o kombinace 100%-ní egyptské bavlny v kombinaci se saténem v hustotách vláken od min. TC200, TC300 až TC600. Všechny výrobky mohou být díky zakázkové výrobě zhotoveny ve všech požadovaných rozměrech, ve vybraných barvách a různých dekorech, včt. vlastních návrhů.

Tento luxusní domácí textil zajišťujeme pro naše klienty nejen do domácností, ale také do boutique hotelů, jachet, soukromých letadel či spa center.


Stolování

Oblečte i svůj stůl a ozdobte ho krásným prostíráním!


Koupelnový program

Kvalitní froté ručníky a osušky různých rozměrů, župany, koupelnové podložky pod nohy, plážové osušky s možností Vámi určeného nápisu (loga, znaku, apod.).


Katalogy ke stažení