MATRACE TRUMP HOME

GOLD SUPREME

Obsahuje exkluzívní pružinový systém SmartCoil® . Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina: jednotlivá taštičková pružina, v které se nachází taštičková minipružina. Postupná akce dvou taštičkových pružin garantuje výjimečnou podporu při nočním odpočinku.

Vnější pružina je pro pohodlí, pozvolna se formuje a poskytuje prvotní příjemný pocit při ulehání, vnitřní pružina představuje základ správné podpory, a je progresivní do hloubky.
Pružinový systém je v kombinaci s přírodním latexem a vysoce kvalitní pěnou Softcare. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.

Výška matrace: 39cm

GOLD SPLENDOR

Tento model matrace nabízí verzi tvrdosti X-Firm pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří preferují pevnější podporu a zároveň zachování pocitu jemnosti. Exkluzívní pružinový systém SmartCoil® . Tajemstvím tohoto systému je zdvojená pružina: jednotlivá taštičková pružina, v které se nachází taštičková minipružina. Pružinový systém je v kombinaci s přírodním latexem a vysoce kvalitní pěnou Softcare. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.

Výška matrace: 39 cm

   
   

SILVER MAJESTY

Hlavní matrace je tvořena taštičkovými pružinami SoftCoil®, které dodávají progresivní pevnou podporu, bod po bodu, následujíc křivky těla, roznášecí vrstvou je přírodní latex a speciální pěna Softcare®. Potah matrace je protkán stříbrným vláknem v extrémně luxusním provedení. V této hlavní matraci je již integrována vrchní top matrace.

Výška matrace: 33cm

SILVER PRESTIGE

Model Silver Prestige poskytuje flexibilní podporu s měkčím povrchem, poskytujícím pocit nekonečné jemnosti. Hlavní matrace je tvořena taštičkovými pružinami SoftCoil®, které dodávají progresivní pevnou podporu, bod po bodu, následujíc křivky těla, roznášecí vrstvou je přírodní latex. Potah matrace je protkán stříbrným vláknem v extrémně luxusním provedení.

Výška matrace: 31cm