Noční stolky, příslušenství ...

Doplňky PULLMAN

Veškeré uvedené doplňky krásně ladí s postelemi PULLMAN dle Vašeho výběru

 

 

Private Light – Podsvětlení postele

Designově skvělý a zároveň praktický doplněk k Vaší posteli. V noci tak nemusíte zapínat velké světlo, postel bude mít vlastní podsvětlení, které podtrhne její jedinečnost a Vám zajistí „jistý krok“.
   

Hocker Brantford

Hocker (sedák) před postel s úložným prostorem. Správná kvalitní postel nemá úložný prostor, který degraduje kvalitu spánku. Tento typ hockeru je skvělým řešením pro uskladnění lůžkovin či jiných předmětů.

   

Noční stolek ONTARIO

 

Noční stolek se dvěma zásuvkami s úložným prostorem. Vrchní deska a zásuvky dřevěné, postranní nohy čalouněné. Rozměry: 48x35x63cm (d x š x v).
   

Noční stolek Terra Nova

 

Látka k výběru, délka cca 45 cm, šířka cca 45 cm, výška cca 39 cm (bez nožiček)

   

Hocker Yoho

Tento Hocker (sedák) před postel dotváří designový celek s postelí.

 

 

 

Doplňky KUPERUS

Veškeré uvedené doplňky krásně ladí s postelemi KUPERUS dle Vašeho výběru

Ledková lampička

 

Lampičku lze připevnit k čelu postele. Díky ohebnému držáku lze nastavit do jakéhokoliv potřebného úhlu ke čtení. Světlo ke čtení zajišťují bílé ledky. Modré ledky na horní části lampičky vytváří jemné intimní osvětlení prostoru pro lepší orientaci ve tmě.

   

Noční stolek AXANA

Noční stolek AXANA se vzdušným velkorysým designem. Rozměry: 50x50x50cm.

   

Noční stolek čalouněný

Noční stolek čalouněný, rozměry 45x45cm, výška 53cm. Díky zakázkové výrobě může být noční stolek zhotoven v rozměru dle přání zákazníka. Na vrchní ploše je skleněná deska pro lepší stabilitu odkládaných předmětů.
   

Hocker (lavice před postel) s úložným prostorem

 

Praktická lavice čalouněná s vnějším i vnitřní prostorem pro odkládání a ukládání svršků či lůžkovin. Rozměry dle přání zákazníka.
   

Hocker (lavice před postel) čalouněný

Odkládací sedák před postel dotváří ucelený design a je zároveň praktickým pomocníkem. Rozměry a výběr potahového materiálu dle přání zákazníka.