POSTELE TRUMP HOME

POSTELE řady GOLD

POSTELE řady SILVER

  

Všechny uvedené modely obsahují podkladový systém, záhlaví (čelo postele) a matrace, jejichž typem se liší. Podkladové systémy a záhlaví mohou být provedeny v několika variantách od luxusního damaškového materiálu se stylově vetkaným vzorem v elegantní černé, nebo krémově béžové barvě. Další varianty barevného a materiálového provedení, dle výběru zákazníka. Dominantu postelí tvoří právě matrace.
Dostupné rozměry: 160, 180 a 200 x 200/210/220cm

 

POSTEL OD MILIARDÁŘE

Neexistuje snad lepší synonymum slova „luxus“ než jedno jediné jméno - Trump.
Kdo by neznal jméno Donald J. Trump? Světoznámý muž činu, který založil své impérium na Manhattanu, rozšířil své aktivity o výstavbu hotelů a golfových hřišť napříč celým světem a založil svou vlastní licenční značku TRUMP HOME.
Signatura jména TRUMP, to je luxus 5-ti hvězdičkových přepychových hotelů a nadstandard nejprestižnějších residencí v USA.
TRUMP HOME představuje svou novou kolekci luxusních postelí. Kolekce se skládá ze čtyř modelů vysokých postelí amerického typu, navržených v rafinovaném a elegantním designu, který byl inspirován módním stylem „chic á la New York“.

Tyto vysoké postele jsou tvořeny z několika jednotlivých vrstev, které splňují požadavky pro naprosto komfortní a zdravý noční odpočinek. Nebyla by to značka TRUMP, kdyby se pod ní neskrývalo něco výjimečného. Matrace postelí Trump Home jsou mistrovským dílem, ať už z hlediska náplně, technologie, zpracování, tak i finálního vzhledu.
Vzhledem k zakázkové výrobě si postel můžete vybrat v několika barevných variantách a typech potahového materiálu. Zvolit můžete třeba luxusní materiál s vetkaným vzorem v elegantní černé nebo krémově béžové barvě či další jemné příjemné materiály v několika barvách.

Postele značky TRUMP HOME představují životní styl:
-    nejvyšší kvalita
-    tradiční hodnoty vysokých postelí v americkém stylu
-    extrémní pohodlí
-    pokroková technologie pružinového systému
-    elegantní milionářský design