AktualityLAST CALL FOR PRESIDENT! aneb POSLEDNÍ ŠANCE VLASTNIT POSTEL od PREZIDENTA!

Listopad - Prosinec 2016

 

Nepropásněte poslední šanci pořídit si „prezidenta“ do ložnice. Jistě, řečeno s dávkou nadsázky, ovšem skutečnost je taková, že jméno TRUMP má nyní ještě vyšší význam než kdykoliv předtím. Luxusní jedinečnou postel značky TRUMP HOME můžete objednávat již jen několik týdnů. Po té již nebude možné tuto postel pořídit. Nikde. Nikdy. Možná je na čase přemýšlet nadčasově a pořídit si značku jména, které právě nyní získalo na celosvětovém významu. Přijďte se na postel TRUMP Home podívat k nám na showroom. Vyzkoušejte našeho TRUMP-a!

 
ZVYŠTE SI SVOU POSTEL!

Listopad 2016

 

Nyní máte šanci získat VRCHNÍ TOP MATRACI k Vaší posteli od nás ZDARMA! Unikátní vrchní top matraci s náplní tvořenou taštičkovou mini-pružinkou, kterou nabízíme jako jediní na trhu můžete získat jako dárek od nás, zakoupíte-li postel značky Kuperus během měsíce listopadu (do 30. 11. 2016). Vybrat si můžete, kromě již zmíněné mini-pružinkové, také top matrace s náplní z koňských žíní či přírodního latexu. Záleží na Vašich preferencích. Neváhejte a získejte při pořízení své postele snů i něco navrch!

(Speciální podmínky akce pro model Alexia. Tato akce se nevztahuje na kompaktní modely kolekce KLS a značku Pullman)

 
DOPŘEJTE SI DELŠÍ ZA CENU KRATŠÍ!

Září - Říjen 2016

 

Jaká je ideální délka postele pro Vás? Nezáleží na tom, jak vysocí jste, delší postel nabízí vyšší stupeň pohodlí každému. Proto jsme pro Vás připravili unikátní nabídku prodloužené délky postele či matrace bez příplatku. Pokud během září a října zakoupíte postel či matraci jakékoliv šíře, můžete ji získat v prodloužené délce (tj. 210cm nebo 220cm) za cenu délky standardní (tj. 200cm).

Máte-li tedy v ložnici dostatek prostoru, neváhejte a získejte centimetry navíc pro Vaše pohodlí ZDARMA!

Nabídka platí při objednání postele či matrace do konce září (30. 09. 2016).

 VOLBA SPRÁVNÉHO SPÁNKU

Červen 2016

 

Pořiďte si u nás luxusní postel značky Trump Home do voleb, a v případě, že se nositel jména této značky stane 45. prezidentem USA, vrátíme Vám část z ceny postele zpět (5 – 7% dle zakoupeného modelu). Zvolte si to nejlepší pro Váš zdravý a kvalitní spánek!

Nevztahuje se na již zlevněné zboží. Platí do 30. 09. 2016

 

NECHTE SVOU POSTEL ROZKVÉST!

Květen 2016

 

Oblečte ji v květnu do krásných jarních barev, které rozzáří nejen Vaši novou postel, ale celou ložnici. Vám se tak bude krásně uléhat a vyspíte se do růžova díky nové ručně vyrobené posteli na míru jen pro Vás.

Pokud si u nás v květnu koupíte postel (komplet včt. matrací), získáte od nás navíc celou sadu luxusního povlečení (adekvátně k rozměru postele, tj. dvoulůžko či jednolůžko) dle Vašeho výběru barev a materiálů. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat, nejlépe přijďte se podívat osobně!

Nevztahuje se na ekonomickou řadu KLS.


 
PŮLKA ZDARMA?? TO NENÍ APRÍÍÍÍL!!!

Duben 2016

 

Ano, máme pro Vás aprílové překvapení! Objednáte-li si postel (dvoulůžko) o rozměru dle Vašeho výběru ve fixní verzi z hlavní kolekce KUPERUS, získáte 1 boxsrping (podkladový systém), tedy půl základny postele, ZDARMA.

Aprílové počasí je vrtkavé a nestálé, avšak kvalita našich postelí je trvalá a stálá!  Tak využijte této výhodné aprílové akce a přijďte si vybrat tu nejlepší kvalitní postel pro Vás!

Nevztahuje se na kompaktní modely řady KLS.

 VESELÉ VELIKONOCE!

Březen 2016

 

Máme pro Vás Velikonoční nadílku v podobě dárku. Barevného jako kraslice, ovšem trvalé hodnoty! Pokud u nás zakoupíte jakoukoliv postel v období od 14. brezna 2016 do 31. brezna 2016, dostanete od nás luxusní povlečení ve Vámi vybrané barvě jako dárek. Rozměr a množství povlečení bude odpovídat rozměru postele (např. na dvoulůžko získáte 2 sady povlečení single nebo jednu double, na jednolůžko 1 sadu = povlak na polštář a peřinu). Přijďte si k nám na koledu!

 


Užijte si „Valenýtna“ v nové posteli!
Love Sleep! Love Sale!

Únor 2016

 

Spánek budete milovat ještě víc v luxusní posteli, kterou u nás v únoru pořídíte za fantasticky zvýhodněnou cenu pro Vás. Přijďte si k nám lehnout a vybrat si jednu z postelí, které máme na showroomu. Získáte ji za skvělou cenu a můžete ji mít doma ihned. Pak už jen stačí pozvat do ní svého miláčka a Váš Valentýn bude dokonalý!

Akce odprodeje showroomových vzorků prodloužena!

 

 FRIVOLITÉ model od Chantal Thomass – POSLEDNÍ ŠANCE – POSLEDNÍ KUS NA TRHU!

Rozměr: 160x200cm
Jedinečná postel (nejen) pro princezny! Hravá a zároveň svůdná postel v lehce růžovém odstínu s motivem krajek na podkladovém systému a zároveň na záhlaví postele.
Matrace: model Preciuese, tzv. taštičkové, jednotlivě balené pružinky.  Jemný potah s hedvábím a vetkaným motivem krajkoví, obsahuje z jedné strany vlnu pro zimní období a z druhé strany bavlnu pro teplejší část roku.
Vrchní top matrace: potah s vetkaným motivem šněrovačky
Nohy: Úchvatné nohy v podobě dámských střevíčků na podpatku.
Standardní cena: 190.064 Kč
AKČNÍ CENA: 146.602 Kč

 

 

 

 

ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x210cm
Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 146 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružina, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.
Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty.
Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s mini-taštičkovými pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.
Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.
Standardní cena: 537.135 Kč
AKČNÍ CENA: 461.936 Kč
   

 

EMMA  - model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Matrace: zhotovena v jednom kuse, avšak s dvěma rozdílnými tvrdostmi (XX Firm a XXX Firm). Jádrem matrace jsou taštičkové pružiny v kombinaci s čistě přírodními materiály – koňské žíně, vlna, bavlna, juta, len.
Vrchní top matrace: v jednom kuse s náplní z koňských žíní. Tvrdost postele je vhodná pro ty, kteří preferují tvrdší a pevnou spací plochu.
Záhlaví: dekorativní prvky v podobě malých knoflíčků a orámování vnějších hran působí klasickým dojmem.
Standardní cena: 307.892,-
AKČNÍ CENA: 226.600,- Kč
   

 

TRUMP HOME - Limitovaná kolekce značky úspěšného muže

Model Gold Splendor
Rozměr: 180x200cm
Dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním erbem ze zlatého vlákna a černými detailně zpracovanými madly. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaší nejoblíbenější místností
Standardní cena: 282.087,- Kč
AKČNÍ CENA: 236.956,- Kč
   

 

MAXIMA - model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspring Malmo. Matrace: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium.
Vrchní top matrace: náplň z přírodního latexu v jednom kuse
Záhlaví: ručně zhotoveno z jednotlivě potažených a vložených dílů. Elegance postele je umocněna potahovým materiálem v jedinečném odstínu.
Standardní cena: 303.645,- Kč
AKČNÍ CENA: 280.876,- Kč
   

 

TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

Rozměr: 180x200cm
Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.
Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.
Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.
Top matrace:  Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.
Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design.
Potah z bílé imitace kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele. Perfektní pro snadnou údržbu!
Standardní cena: 263.903,- Kč
AKČNÍ CENA: 240.166,- Kč
   

 

AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, kolen a spodní části nohou.
Matrace: Malmo obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí  Firm a XX Firm.

Vrchní top matrace:  kombinace dvou matrací - mini-pocket spring (malá taštičková pružinka) působící bodově pro ideální podporu páteře a náplň z přírodního latexu.
Vzhled postele je unikátní díky použití exkluzívní kvalitní potahové látky v jemně krémovém odstínu.
Standardní cena: 512,465,- Kč
AKČNÍ CENA: 482.616,- Kč
   

 

ALL IN – model značky Pullman

Rozměr: 180x200cm
Kompaktní model postele v jednoduchém nadčasovém designu, který poskytuje kvalitní a zdravý spánek za skvělou cenu.
Obsahuje: 2 boxspringy, 2 hlavní matrace s taštičkovými pružinami, 1 top matraci s náplní z přírodního latexu, hladké záhlaví, nohy
Standardní cena: 107.309,- Kč
AKČNÍ CENA: 96.726,- Kč
   

 

KLS 900 – model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm
Postel navržená v klasickém stylu.
Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace, 1 top matrace v kuse, hladké záhlaví, nohy. Postel poskytuje pevnou podporu.
Standardní cena: 89.900,- Kč
AKČNÍ CENA: 65.966,- Kč
   

 

 Leden 2016

 

 

AŤ VÁS HLAVA NEBOLÍ, MY VÁM DÁME ZÁHLAVÍ

Listopad 2015

 

Nedělejte si těžkou hlavu s výběrem dárků! Ulehčíme Vám rozhodování. K zakoupené posteli (dvoulůžko) získáte ZÁHLAVÍ, tj. čelo postele ZDARMA. Pořiďte sobě či svým blízkým ten nejlepší vánoční dárek - kvalitní, komfortní a zdravý spánek na celý život - postel s královským rodokmenem KUPERUS ⃰. Neváhejte a přijďte si vybrat postel  s možností čela zdarma pouze do 30. 11. 2015!

Akce prodloužena do 31.12.2015. Limitovaný výber čel!

⃰ Limitovaná nabídka čel, nevztahuje se na modely ekonomické řady KLS.

 


Pořiďte si novou postel! My Vám k ní přihodíme dárek navrch!

Říjen 2015

 

Vkročili jsme do podzimu, a ten nám přinese chladnější počasí, méně světla a dřívější stmívání. Jak ho strávit nejpříjemněji? Odpověď se nabízí – ve vyhřáté postýlce. Je tedy čas pořídit si kvalitní postel, v níž se Vám bude nejen dobře a kvalitně spát, ale také příjemně odpočívat za dlouhých zimních večerů. Rozhodnete-li se pro pořízení postele u nás, přihodíme Vám jako poděkování dárek navrch. V podobě luxusní VRCHNÍ TOP MATRACE zdarma.

Platí pro objednávky celé postele jakéhokoliv rozměru, uzavřené během měsíce října 2015 (postele značky Kuperus a Pullman).

 

ZPĚT DO LAVIC!

Září 2015

 

Ano, je čas návratu do školních lavic! My Vám nabízíme také lavici, nikoliv školní, nýbrž skvělý doplněk k Vaší posteli. Kromě funkce designové splňuje také praktickou funkci úložného a odkládacího prostoru. Jak známo, postel s úložným prostorem nemůže splnit vysoké nároky na kvalitu spánku. Právě postele se základnou typu boxspring vyplněné pružinami a kvalitními materiály poskytují tu správnou podporu těla. Problematiku úložného prostoru pak řeší lavice, která může být zhotovena ze stejného materiálu jako postel a dotváří tak i krásný celek jako set.

V září u nás můžete získat lavici před postel, tzv. Hocker (typ dle Vašeho výběru) jako DÁREK k postelím z hlavní kolekce (tj. nevztahuje se na modely z ekonomické řady KLS a All Inclusive).

 

 

NOVINKA na trhu! Prostěradlo a chránič matrace v jednom.

Léto 2015

 

Nyní si můžete na své posteli užít nejen kvalitní a pohodlný spánek, ale také nové prostěradlo, které je na dotek výjimečně příjemné, a zároveň chrání Vaši matraci. Materiál je vyroben za použití vlákna Tencel® , které je měkčí než jakékoliv jiné vlákno a vytváří pocit „druhé kůže“. Je vyroben z přírodních materiálů, nepropouští vlhkost a tak předchází šíření bakterií. Díky možnosti výběru z několika barev můžete měnit vzhled své matrace dle nálady.

Při zakoupení jakékoliv matrace získáte od nás toto unikátní prostěradlo ZDARMA jako dárek.

 

Více informací o produktech BIOTEX

 

 

LÁSKA KVETE NEJEN V KVĚTNU!

Květen 2015

Postel je místo pro lásku jako stvořené. A základem každé postele je kvalitní matrace, která Vám bude sloužit po celý život. Rozhodnete-li se pro pořízení postele značky Kuperus získáte od nás jednu hlavní matraci do této postele jako dárek (to znamená, že celková cena postele bude ponížena o hodnotu jedné hlavní matrace bez ohledu na rozměr). Pokud si chcete pořídit pouze samotné matrace značky Kuperus, také dostanete dárek, a sice za druhou matraci zaplatíte pouze polovinu její hodnoty (tj. při koupi dvou kusů hlavní matrace, sleva na druhou matraci ve výši 50%). Tato nabídka platí pro objednávky uzavřené do 31. 5. 2015.

 

 

Ať je léto nebo zima, důležitá je peřina.
Zapomeňte na dřinu shánět novou peřinu!
U nás nyní jako dárek!

Březen 2015

Není peřina jako peřina! Je Vám v zimě chladno pod Vaší přikrývkou či naopak horko během letních měsíců? Přijďte se přesvědčit o tom, že i správný výběr peřiny je důležitý. V našich luxusních lůžkovinách jsou použity přírodní materiály, které díky svým přirozeným vlastnostem dodají přesně ten pocit termoregulace, který potřebujete. Naprostý pocit lehkosti během spánku Vám umožní přikrývka s kašmírem. Můžete si pořídit peřinu z čisté ovčí vlny pro chladné noci či patříte-li k „zimomřivým“ jedincům. Jako v „bavlnce“ se budete cítit zachumláni v peřině ze 100%-ního husího jemného peří. Optimální teplotu těla udržuje přikrývka z velbloudí srsti. Na teplé noci můžete použít přikrývku ze lnu, která příjemně chladí.

Během března 2015 od nás získáte jednu luxusní peřinu jako dárek k zakoupené posteli (objednané do 31. 3. 2015)

Konkrétní podmínky pro získání luxusní peřiny jako dárek získáte přímo v našem showroomu.

 

 

 

VÝJIMEČNÁ CENOVÁ NABÍDKA LUXUSNÍCH POSTELÍ. VYDĚLEJTE PENÍZE HNED ZAČÁTKEM ROKU!!!

Leden 2015

Nyní máte možnost získat kvalitní a zdravý spánek na celý život a úsporu ihned! Vybrali jsme pro Vás několik modelů luxusních postelí, které můžete mít za zvýhodněnou cenu. Neváhejte a přijďte si je vyzkoušet, vybrat tu svou, ať Vám ji nikdo „nevyfoukne“! Radši Vám ji hned odvezeme domů.

 

 

KUPERUS, model Althea

180x200cm
Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž chloubou jsou matrace LLST o výšce 35cm a základem jsou boxspringy Narvik. Matrace obsahují několik vrstev taštičkových pružin o různých výškách v kombinaci s přírodním latexem, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Pečeť matrací na štítku z pravé kůže dokazuje jejich špičkovou kvalitu. Záhlaví postele Althea je také ručně zhotoveno a jeho čistota designu je tvořena horizontálně vedenými švy. Elegance postele je umocněna potahovým materiálem v lehce pískově béžové barvě vhodné přizpůsobit se každému interiéru.

Standardní cena: 240.718,-
AKČNÍ CENA: 180.539,-

     
 

Limitovaná kolekce TRUMP HOME, model Gold Splendor

180x200cm
Dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním erbem ze zlatého vlákna a černými detailně zpracovanými madly. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaší nejoblíbenější místností.

Standardní cena: 282.087,-
AKČNÍ CENA: 239.779,-

     
 

KUPERUS, model Emma

180x200cm
Tato navýsost kvalitní postel se skládá ze dvou boxspringů (podkladových systémů) Narvik, jedné hlavní matrace, která je zhotovena v jednom kuse, avšak nabízí dvě rozdílné tvrdosti (XX Firm a XXX Firm). Jádrem matrace jsou taštičkové pružiny v kombinaci s čistě přírodními materiály – koňské žíně, vlna, bavlna, juta, len. Vrchní top matrace je také v jednom kuse a její náplň tvoří koňské žíně. Tvrdost postele je vhodná pro ty, kteří preferují tvrdší a pevnou spací plochu. Záhlaví postele Emma je zpracováno ručně, jako celá postel, a díky svým dekorativním prvkům v podobě malých knoflíčků a orámování vnějších hran působí klasickým dojmem. Barva naděje – příjemně modrá – dodává celé posteli punc originality.

Standardní cena: 307.892,-
AKČNÍ CENA: 230.919,-

     
 

PULLMAN, model Toronto, polohovací verze postele

180x200cm
Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu. Záhlaví postele splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design. Potah z bílé imitace kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele.
Oba boxspringy jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, odpočinek, sledování TV či pro jiné bohulibé činnosti. Dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring. Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.

Standardní cena: 232.098,-
AKČNÍ CENA: 197.289,-

     
 

Unikátní originální kolekce Secrets d´Alcoves, model Frivolité od návrhářky spodního prádla Chantal Thomass

160x200cm
Jedinečná postel (nejen) pro princezny! Hravá a zároveň svůdná postel v lehce růžovém odstínu s motivem krajek na podkladovém systému a zároveň na záhlaví postele. Matrace Preciuese nabízí velmi příjemný podklad pro komfortní spánek a odpočinek. Matrace má jemný potah s hedvábím a vetkaným motivem krajkoví. Náplň matrace obsahuje z jedné strany vlnu pro zimní období a z druhé strany bavlnu pro teplejší část roku. Úchvatné jsou nohy postele v podobě dámských střevíčků na podpatku. U této krasavice se skutečně nevyplatí dlouho váhat….

Standardní cena: 162.392,-
AKČNÍ CENA: 132.320,-

     
 

Malmo

Rozměr: 180x200cm
Luxusní model postele s boxspringy Malmo a elegantním čelem Maxima je vybavena špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači.
Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, kolen a spodní části nohou. Matrace je navíc obohacena MASÁŽNÍM SYSTÉMEM na dálkové ovládání, který Vám dopřeje příjemnou masáž, volitelnou v několika stupních intensity, rychlosti a volby zón.
Vrchní top matrace z přírodních materiálů (přírodní latex, mini-pocket spring, bavlna, vlna, len…).
Vzhled postele je unikátní díky použití vysoce kvalitní potahové látky v luxusním odstínu, materiál je navíc odolný a snadno udržovatelný.

Původní cena: 519.890 Kč
Akční cena: 369.900 Kč

     

 

NOVINKA!!! KONEČNĚ MŮŽETE BÝT DVA NA JEDNOM!

Prosinec 2014

Neboli mít dva v jednom!

Zbrusu nová kolekce vysokých postelí v novém designu - kolekce Marie Louise Ensemble. Tato nová kolekce nabízí rafinované řešení pro ty, kteří preferují dvoulůžko v jednom kuse.

S touto kolekcí dosáhnete uceleného vzhledu dvoulůžka, kdy dva boxspringy vypadají jako jeden velký spojený. Ani nohy neruší tento jednolitý vzhled. Díky jejich „neviditelnému“ umístění  působí celá postel elegantně odlehčeným dojmem.

Dopřejte si kvalitní spánek bez kompromisů! Nyní navíc využijte ZVÝHODNĚNÉ ZAVÁDĚCÍ CENY do konce roku 2014. Získejte úsporu ve výši 19% hned a kvalitní spánek na celý život! SPĚTE DVA NA JEDNOM!

 

„BUDIŽ SVĚTLO!“ STAČÍ ŘÍCT A JEDINÝM POHYBEM BUDETE MÍT OSVĚTLENÍ.

Listopad 2014

Podzimní dny jsou ve znamení kratších dní a méně světla. Vyzrajte na tyto pošmourné chvíle „temna“ a dopřejte se světla kolik chcete!

Určitě se Vám stalo, že jste během nočního uléhání či vstávání z postele po tmě ne zrovna správně našlápli. Rozsvícením světla jste zase vzbudili partnera.

Pro Vaši bezpečnost a zachování soukromí pro Vás máme elegantní řešení v podobě osvětlení spodní hrany postele PRIVATE LIGHT.

Jedná se o soustavu světelných diod a senzoru, díky němuž se osvětlení aktivuje při pohybu. Můžete si nastavit časový limit délky svícení. Každý může mít své osvětlení na své straně postele.

Nechcete-li tedy již zakopávat při pohybu v okolí postele po tmě, nebo budit partnera rozsvícením lampy, je Private Light to správné řešení zvyšující komfort postele.

Při objednávce postele do 30. listopadu 2014 od nás získáte jako dárek PRIVATE LIGHT pro obě strany postele ZDARMA.

NOČNÍ STOLEK K VAŠÍ POSTELI ZDARMA!

Říjen 2014

Při zakoupení postele z hlavní kolekce značek Kuperus či Pullman Vás obdarujeme 1ks nočního stolku dle Vašeho výběru.
Novinkou je noční stolek se dvěma zásuvkami, možno kombinovat barevné variace. Získáte krásný a funkční doplněk ve stejném designu Vaší nové postele.

 PROSTĚRADLO NA VYSOKÉ MATRACE...

Červenec 2014

... je pro nás „hračka“ a pro Vás dárek!

Získáte ho ZDARMA k Vaší matraci!

Chcete vysoké matrace, a přitom nevíte, jak vyřešit pořízení toho správného prostěradla, které bude splňovat Vaše nároky na kvalitu, barvu a k tomu ještě musí být ušito v rozměru padnoucím výšce Vaší matrace?

Nyní máte možnost získat ZDARMA prostěradlo, které bude slušet Vaší matraci při zakoupení jakékoliv vrchní top matrace nebo hlavní matrace. Při zakoupení celé postele získáte 3 ks prostěradel na každé lůžko. Výběr barev a rozměrů je jen na Vás.

 

 SKUTEČNÝ LUXUS KONEČNĚ I U NÁS!!!

Červen 2014

Plánujete svou dovolenou a těšíte se na zasloužený odpočinek a vychutnávání si skutečného luxusu v 5-ti hvězdičkových hotelích?

Nyní si můžete dopřát spánek nejvyšší kvality doma, každou noc!
Neexistuje snad lepší synonymum slova „luxus“ než jedno jediné jméno – TRUMP.

TRUMP, to je luxus 5-ti hvězdičkových přepychových hotelů, nadstandard nejprestižnějších residencí a golfových hřišť napříč celým světem. A právě postele značky TRUMP HOME Vám nyní přinášíme, abyste zažívali luxusní spánek každý den, ve svém vlastním domě. Přijďte si vyzkoušet, na čem spí skutečně úspěšní lidé ve světě a pořiďte si také svého „trumpa“ do své ložnice!

 VEČERNÍ MÁJ – LÁSKY ČAS

Květen 2014
Poprvé v České republice exkluzivně představujeme NOVINKU: limitovanou edici modelů  postelí, které byly navrženy světoznámou návrhářkou spodního prádla Chantal Thomass. Použití zcela nových materiálů pro výrobu postelí: krajka na záhlaví postelí, tkané šněrovačky na matracích, mašličky, hravé lemování,…. ta stejná dráždivost jako u spodního prádla! Postele dostaly krásné obutí ve tvaru střevíčků na vysokém podpatku. V květnu můžete získat tyto skvostné postele za ZAVÁDĚCÍ CENY. Nabijte svou ložnici tou správnou májovou sexy atmosférou a dopřejte si spánek na vysoké noze!

 NA POLOZE ZÁLEŽÍ! UŽIJTE SI OBA!

Duben 2014

Víte, že v posteli nemusíte jen spát? Můžete si v ní užívat i spoustu zábavy! Třeba si pěkně počíst, zasurfovat si na netu na počítači či jiném chytrém zařízení, shlédnout film nebo jen tak odpočívat se sklenkou dobrého vína. Proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku na měsíc duben. A vězte, že to není APRÍÍÍÍL!!! Každý zákazník, který si během měsíce dubna objedná polohovací postel (double), zaplatí pouze jedno polohovací lůžko a druhé polohovací lůžko dostane za cenu fixního. Tedy polohování do druhého lůžka získáte od nás jako DÁREK.

Přijďte si vyzkoušet naše pokrokové polohovací systémy, které Vám umožní udělat z postele křeslo, a to pouhým stiskem tlačítka na dálkovém ovladači.

 BŘEZEN – DO POSTELE VLEZEM!

Březen 2014

A pod novou darovanou peřinu zalezem!
Zima už se chýlí ke konci! Chceme Vám zpříjemnit čekání na jaro, a proto jsme se rozhodli obdarovat Vás při uzavření objednávky Vaší postele v měsíci březnu 2014. Jako dárek od nás dostanete sadu lůžkovin, konkrétně peřinu ve Vámi vybraném rozměru a polštáře (odpovídající typu postele, dvojlůžko či jedno-lůžko). Zachumlejte se do luxusní peřiny od nás a přivítejte jaro odpočatí!

 

 Skvělá šance využít naši novoroční cenově atraktivní nabídku postelí!

Leden 2014

S novým rokem Vám přinášíme možnost pořízení vybraných luxusních postelí za dramaticky zvýhodněné ceny.
Přijďte k nám ušetřit své finance a podpořit své zdraví!

Více zde

 

 

LUXURY SLEEPING naděluje fantastický dárek k vánocům všem svým zákazníkům, kteří si objednají postel do konce roku. K objednané posteli každý zákazník obdrží sadu luxusního ložního prádla v hodnotě 25.000 Kč!!!


Přijďte si v tomto předvánočním shonu odpočinout do našeho klidem prostoupeného showroomu! Můžete třeba i jen poležet v našich královských postelích a dát si kávu nebo sklenku dobrého šampaňského.

 

Prosinec

 

 

Nadělte si novou postel pod stromeček! My Vám k ní přihodíme vánoční dárek navrch!

Říjen

Není nad originální dárek, který můžete nadělit nejen svým nejbližším, ale i sami sobě.

Dárek, který svou vysokou kvalitou, luxusními materiály a jedinečnou charakteristikou dopřává obdarovaným to nejcennější a nenahraditelné, a sice zdraví a osobní komfort.

Dárek na celý život.

Jako poděkování za Váš vánoční nákup od nás obdržíte luxusní vrchní top matraci k objednané posteli ZDARMA. *

Postele a ložní prádlo v LUXURY SLEEPING je vyráběno ručně na zakázku, proto jeho dodání podléhá termínu Vašeho objednání.
Chcete-li mít novou luxusní postel či povlečení pod stromečkem, objednávejte právě nyní!

*Nevztahuje se na ucelené modely řady KLS

 

 

S iPadem nejen do školy, ale i do postele!

Září

Přemýšlíte o pořízení komfortní polohovací postele, která splňuje ty nejvyšší požadavky nejen na zdravý spánek, ale zároveň je obohacena o funkce jako je polohování pomocí dálkového ovládání? Jste-li příznivci moderních technologií a rádi si dopřáváte vymoženosti poskytující nadstandardní komfort, rozhodněte se k nákupu své vysněné postele právě nyní!
V září totiž od nás obdržíte iPad jako poděkování za Váš nákup polohovací postele KUPERUS z hlavní kolekce*.

V pohodlí své postele můžete iPad využít při čtení elektronických knih či vyřizování svých záležitostí nebo ho prostě dáte svým dětem pro zpříjemnění jejich návratu do školy. To už je na Vás!

*nevztahuje se na model z řady KLS. Platí pouze pro polohovací postele typu Malmo či Narvik výrobce KUPERUS.

 

 
   
Napsali o nás na novém designovém webu: http://www.designmagazin.cz/interier/43300-kuperus-uvadi-trojici-luxusnich-vysokych-posteli.html
Srpen
   

K LÉTU PATŘÍ HÝČKÁNÍ. CO TAKHLE ZÍSKAT MASÁŽ NA CELÝ ŽIVOT ZDARMA?

Červen-červenec  2013

 
LUXURY SLEEPING přivítá léto netradičním dárkem pro své zákazníky.

 
   
   

NOVINKA V ČR! MATRACE SESTAVENÁ JEN PRO VÁS!

Květen 2013


Každý člověk je jiný a každý má své potřeby. Každé tělo je jinak stavěno a každé potřebuje jinou podporu při spánku.

Unikátní matrace vyvinuta firmou KUPERUS je od května 2013 k dostání v našem showroomu LUXURY SLEEPING, kde Vám nejdříve vezmeme míru na tu Vaši správnou matraci. V holandské firmě KUPERUS Vám na základě Vaší míry matraci ručně vyrobí.

 

Simona Stašová si vyzkoušela roli modelky. Sekundovaly jí při tom naše postele Kuperus, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale i fotogenické. Vznikly tak hezké fotky, které navozují pohodovou náladu. Podívejte se sami na:

http://revue.idnes.cz/simona-stasova-jako-bohyne-objektivu-praci-ale-nezmenim-rika-o-modelingu-14b-/lidicky.aspx?c=A130206_213636_lidicky_ved

 

Únor 2013


Unikátní šance!

Únor 2013

Spěte na nové luxusní posteli již dnes! Za neopakovatelné ceny si můžete pořídit vysokou ručně vyráběnou postel z limitované nabídky. Přijďte se podívat a osobně vyzkoušet naše postele co nejdříve. Výjimečná cenová nabídka je časově limitována.Focení se Simonou Stašovou

Prosinec 2012

Jsme rádi, že v prostorách našeho showroomu Luxury Sleeping proběhlo natáčení vánočního rozhovoru s paní Simonou Stašovou pro významný český deník.

http://revue.idnes.cz/eben-mares-i-stasova-hvezdy-a-prani-do-noveho-roku-f7b-/lidicky.aspx?c=A121231_092050_lidicky_ved

 

Proběhlo slavnostní otevření nového showroomu s účastí Simony Stašové

13.9.20