PULLMAN

Na základě mnohaleté zkušenosti a tradiční dovednosti, představuje Pullman, holandský výrobce luxusních, špičkových postelí a matrací s unikátními patentovanými technologiemi, komfortní spánek nejvyššího stupně.

 

Belleville

Blainville

 

Brantford

 

Cambridge

Clarington

 

Cornwall

 

Ottawa

Toronto

Inclusive Plus

   

Původ komfortní koncepce spánku Pullman sahá až do roku 1865, kdy George M. Pullman vynalezl unikátní pružinový systém. Pullman navrhuje a vyrábí v Holandsku od roku 1937 matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky.

Jedná se o nejvyšší kvalitu, precizní řemeslné umění a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem. Všechny hodnoty, s nimiž se významný holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelí.

Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem. To jsou vysoké kontinentální postele hlavní kolekce Pullman. Polohovací díky dálkovému ovládání či fixní, s čely či bez nich, vesele barevné či decentní. Všechny modely jsou velmi variabilní a záleží tak jen a jen na přání zákazníka, který si celou postel může díky vlastnímu výběru komponentů vytvořit sám. Staňte se designérem vlastní postele i Vy!