Luxusní postele LUXURY SLEEPING

AKČNÍ NABÍDKA

Buďte chytří! Využijte možnosti pořídit si luxusní postel při vynaložení nižších nákladů!

Postel můžete vyzkoušet ihned na našem showroomu a ještě týž den Vám ji dovezeme domů.

 


AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

Postel pro skutečně náročnou klientelu. Za speciální akční cenu lze získat model postele s tím nejpokrokovějším polohováním, která Vám umožní nejen kvalitní spánek, ale špičkový odpočinek a relax. Můžete osobně vyzkoušet v našem showroomu. Zkusíte tuto postel, a nebudete chtít už jinou!

Rozměr: 180x200cm

Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, kolen a spodní části nohou. 

Matrace: Malmo obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí  Firm a XX Firm.

Vrchní top matrace:  kombinace dvou matrací - mini-pocket spring (malá taštičková pružinka) působící bodově pro ideální podporu páteře a druhý matrace obsahuje náplň z přírodního latexu.

Vzhled postele je unikátní díky použití exkluzívní kvalitní potahové látky v jemně krémovém odstínu. POZOR! Tato potahová látka již nikdy nebude k dispozici, proto je tento model již ojedinělý díky použití právě tohoto luxusního potahového materiálu.

Standardní cena: 512,465,- Kč
AKČNÍ CENA: 429.000,- Kč

 

ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 146 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružina, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.

Není lepší postele! Hledáte-li příležitost pro skutečně dobrou investici, je tady! Hodnota této postele je v podstatě nevyčíslitelná. My jsme však pro Vás připravili cenu, které nelze odolat

Rozměr: 180x210cm

Boxpsringy: obsahují 2 řady pružin a zdvojené roznášecí vrstvy nejlepších přírodních materiálů.

Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty. Matrace je v jednom kuse, při zachování rozdílných tvrdostí pro každého spáče, a sice X Firm a XX Firm. Jedná se o ideální kombinaci z hlediska komfortu spánku. 

Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s mini-taštičkovými pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.

Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.

Standardní cena: 537.135 Kč
AKČNÍ CENA: 429.500 Kč

 

Limitovaná kolekce TRUMP HOME, model Gold Splendor

POSLEDNÍ ŠANCE pozvat prezidenta do ložnice! POSLEDNÍ POSTEL limitované kolekce TRUMP Home na trhu. Byl vyroben jen určitý počet kusů a Vy můžete být jeden z mála, kteří si postel z této kolekce pořídili.

Rozměr: 180x200cm 

Tato luxusní postel obsahuje dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem. Ty jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním logem TH uprostřed a na přední boční straně. O preciznosti není pochyb, nelze si nevšimnout černých detailně propracovaných madel. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaší nejoblíbenější místností.

CENA: 282.087 Kč

 

MAXIMA - model výrobce Kuperus

Luxusní něžná krasavice dopřávající královský spánek. Elegantní design záhlaví v kombinaci s jemným potahovým materiálem Vás bude provázet noc co noc neskonale klidným spánkem.

Rozměr: 180x200cm

Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspringy Malmo, obsahující chytře sestavenou kombinaci pružin a přírodních materiálů jako jsou koňské žíně vlna, bavlna, len a juta.

Matrace: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium.

Vrchní top matrace: náplň z přírodního latexu v jednom kuse

Záhlaví: ručně zhotoveno z jednotlivě potažených a vložených dílů. Elegance postele je umocněna potahovým materiálem v jedinečném odstínu.

Standardní cena: 303.645,- Kč
AKČNÍ CENA: 258.100,- Kč

 

Pullman Express Luxe – model značky Pullman

Kompaktní model postele v jednoduchém nadčasovém designu, který poskytuje kvalitní a zdravý spánek za skvělou cenu. Příjemná světlá barva potahového materiálu a záhlaví s jemným dekorem podtrhují elegantní charakter postele.

Rozměr: 180x200cm

Obsahuje: 2 boxspringy, 2 hlavní matrace s taštičkovými pružinami, 1 top matraci s náplní z přírodního latexu, elegantní záhlaví, nohy.

Standardní cena: 107.309,- Kč
AKČNÍ CENA: 99.900,- Kč