Luxusní postele LUXURY SLEEPING

AKČNÍ NABÍDKA

Buďte chytří! Využijte možnosti pořídit si luxusní postel při vynaložení nižších nákladů!

Postel můžete vyzkoušet ihned na našem showroomu a ještě týž den Vám ji dovezeme domů.

Začněte rok chytře! Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek v luxusní kontinentální posteli nyní navíc za výhodnou cenu! V lednu 2019 nabízíme showroomové modely postelí za snížené ceny. Výhodou je, že postel můžete mít doma ještě týž den, bez čekání. Kromě nízkých cen Vám umožníme i nákup na splátky. Tato jedinečná akce se vztahuje pouze na vystavené zboží v našem showroomu a trvá do 31. ledna 2019. Toto je opravdu příležitost, které je třeba využít! Přijďte se přesvědčit! Těšíme se na Vás!

 


ALEXIA – vlajková loď tradiční značky Kuperus

Královna mezi postelemi! Její ruční výroba trvá 164 hodin. Obsahuje pouze přírodní materiály a 4 vrstvy pružin, které zajistí ten nejpohodlnější spánek.

Není lepší postele! Hledáte-li příležitost pro skutečně dobrou investici, je tady! Hodnota této postele je v podstatě nevyčíslitelná. My jsme však pro Vás připravili cenu, které nelze odolat!

Rozměr: 180x210cm.

Boxpsringy Alexia: obsahují 2 řady pružin a zdvojené roznášecí vrstvy nejlepších přírodních materiálů.

Matrace Alexia: taštičkové pružiny, jednotlivě balené, roznášecí vrstvy z koňských žíní, vlny, bavlny a juty. Matrace je v jednom kuse, při zachování rozdílných tvrdostí pro každého spáče, a sice X Firm a XX Firm. Jedná se o ideální kombinaci z hlediska komfortu spánku.

Vrchní top matrace: unikátní top matrace díky náplni s taštičkovými mini-pružinkami, koňskou žíní, vlnou a bavlnou. Protkaná stříbrným vláknem.

Záhlaví: s dekorem jemných knoflíčků, vrchní část je elegantně zaoblena.

Standardní cena: 680.451,- Kč
AKČNÍ CENA: 625.500,- Kč


TORONTO – polohovatelný model značky Pullman

Luxusní postel, v níž se snoubí kvalita a komfort. Můžete v ní nejen zdravě spát, ale zároveň pohodlně odpočívat díky polohovacím systémům, jimiž je vybavena. Nejoblíbenější model pro ty, kteří hledají nejen zdravý a komfortní spánek, ale zároveň funkčnost postele, to vše za velmi příznivou cenu.

Rozměr: 180x200cm

Boxspringy: jsou vybaveny polohovacím systémem na dálkové ovládání, jehož pomocí si zvolíte tu svou správnou polohu pro čtení, sledování TV či pohodlný odpočinek.

Matrace: dvě hlavní matrace jsou kombinací řad Gold a Silver, obě obsahují patentovaný systém zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket Spring, který zajišťuje ideální podporu páteře bod po bodu.

Top matrace: Spací plocha je ucelena vrchní top matrací, která je rozdvojena jen ve vrchní části pro možnost pohodlného polohování.

Záhlaví: splňuje nároky na umění skloubit moderní a zároveň nadčasový design.

Potah z bílé eko-kůže je ideální pro údržbu a podtrhuje „šmrnc“ celé postele.

Standardní cena: 239.782,- Kč
AKČNÍ CENA: 199.900,- Kč


KATE – polohovatelný model postele mistrů z dílny Kuperus

Přáli byste si postel, v níž byste si kromě zdravého spánku mohli užívat i jiné aktivity? Čtení knihy, sledování televize, práce na tabletu či snídaně do postele… Komfortní odpočinek Vám dopřeje právě tato postel s polohovacím systémem při zachování základny v podobě boxspringů! Žádný kompromis mezi zdravým spaním a komfortem!

Rozměr: 180x200cm.

Pravé boxsrpingy Falun obsahují pružinový systém a jsou vybaveny dokonalým polohováním (každá strana zvlášť nezávisle). Díky dálkovému bezdrátovému ovladači zvolíte potřebnou polohu, kdy lze nezávisle polohovat horní a spodní část.

Matrace Siljan obsahují kombinaci přírodních materiálů, které umožňují perfektní cirkulaci vzduchu (taštičkové pružiny, kokosové vlákno, bavlna). Kombinace dvou tvrdostí Medium a Firm jsou skvělou volbou pro vyznavače pevnějšího spacího povrchu.

Vrchní top matrace Visby je přizpůsobena možnosti polohování tzv. splitem v horní části (rozdělení v oblasti ramenou). Její náplň je tvořena přírodním latexeme Talalay (tj. naprosto 100% přírodní latex, tj. mléko ze stromu gumovník)

Záhlaví postele Kate je ručně vyrobeno, očalouněno a tvoří ho jednotlivé panely sjednocené v subtilním rámu. Potahový materiál je snadno udržovatelný.

Standardní cena: 301.587,- Kč
AKČNÍ CENA: 279.900,- Kč


AXANA – špičkový polohovatelný model tradiční značky Kuperus

Postel pro skutečně náročné. Za speciální akční cenu lze získat model postele s tím nejpokrokovějším polohováním, která Vám umožní nejen kvalitní spánek, ale špičkový odpočinek a relax. Polohovacím systémem jsou vybaveny pravé plnohodnotné boxspringy obsahující pružinový systém! U nás nemusíte tedy dělat kompromis mezi zdravým spánkem a komfortním odpočinkem!

Rozměr: 180x200cm.

Boxsrpingy: Luxusní boxspringy Malmo obsahují pružinový systém, koňské žíně, vlnu, bavlnu, jutu a len. Jsou vybaveny špičkovými polohovacími systémy, díky kterým si v této posteli dopřejete maximální komfort. Polohování se ovládá bezdrátovými dálkovými ovladači. Jedna strana postele obsahuje polohovací systém VIP 4 Elite se systémem Slide Back, díky němuž lze utvořit z postele pohodlné křeslo, zasunutím celé sedací/lehací části. Druhá strana postele je vybavena polohováním VIP 4, které umožňuje nastavení v oblasti hlavy, ramenou, stehenní a lýtkové části nohou.

Matrace: Malmo obsahují jednotlivě balené, tzv. taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí Firm a XX Firm poskytuje ideální podporu.

Vrchní top matrace: jedna obsahuje unikátní (na trhu ojedinělou) náplň tvořenou z taštičové mini-pružinky (mini-pocket spring), která působí bodově pro ideální podporu páteře. Druhá top matrace obsahuje náplň ze 100% přírodního latexu Talalay. Potah obou top matrací obsahuje čistou ovčí vlnu a bavlnu.

Standardní cena: 549.594,- Kč
AKČNÍ CENA: 511.122,- Kč


MAXIMA - model výrobce Kuperus

Luxusní něžná krasavice dopřávající královský spánek. Elegantní design záhlaví v kombinaci s jemným potahovým materiálem Vás bude provázet noc co noc neskonale klidným spánkem.

Rozměr: 180x200cm.

Super-kvalitní spánek Vám dopřeje tato ručně vyrobená postel, jejíž základem jsou boxspringy Malmo, obsahující chytře sestavenou kombinaci pružin a přírodních materiálů jako jsou koňské žíně vlna, bavlna, len a juta.

Matrace Malmo: obsahují taštičkové pružiny v kombinaci s koňskými žíněmi, vlnou a bavlnou, což umožňuje dokonalé přizpůsobení Vašemu tělu. Kombinace dvou tvrdostí X Firm a Medium je variantou pro jemnější spánek.

Vrchní top matrace: náplň ze 100% přírodního latexu Talalay (čisté mléko ze stromu gumovník), ovčí vlna a bavlna v potahu, 180x200cm.

Záhlaví: precizně zhotoveno z jednotlivě ručně očalouněných a vkládaných dílů do celku. Elegance postele je umocněna luxusním potahovým materiálem v jedinečném odstínu.

Standardní cena: 350.035,- Kč
AKČNÍ CENA: 219.000,- Kč


Limitovaná kolekce TRUMP HOME, model Gold Splendor

POSLEDNÍ ŠANCE pozvat prezidenta do ložnice! POSLEDNÍ POSTEL limitované kolekce TRUMP Home. Byl vyroben jen určitý počet kusů, a Vy můžete být jeden z mála, kteří si postel z této kolekce pořídili.

Rozměr: 180x200cm.

Tato luxusní postel obsahuje dva podkladové systémy s potahem v elegantní černé barvě s vetkaným vzorem a damaškem. Ty jsou základem pro luxusní matraci Gold Splendor (pevnější verze Firm) s majestátním logem TH uprostřed a na přední boční straně. O preciznosti není pochyb, nelze si nevšimnout černých detailně propracovaných madel. Jádro matrace je tvořeno unikátním systémem ZDVOJENÉ TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY SmartCoil pro ideální podporu Vaší páteře. Matrace obsahuje integrovanou vrchní top-matraci . Vzhled postele podtrhuje nadčasové čelo s knoflíčky ve stejném luxusním potahovém materiálu jako základna postele, tedy damašková látka s vetkanými vzory. Tato postel je určena pro milovníky luxusu a bude klenotem ložnice, z níž se díky ní stane Vaše nejoblíbenější místnost.

Standardní cena: 282.087,- Kč
AKČNÍ CENA: 199.000,- Kč


KLS 900 – model tradiční značky Kuperus

Rozměr: 180x200cm

Postel navržená v klasickém stylu.

Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace, 1 top matrace v kuse, hladké záhlaví, nohy. Postel poskytuje pevnou podporu.

Standardní cena: 121.862,- Kč
AKČNÍ CENA: 109.400,- Kč


Model postele KLS 2000 Color – výrobce Kuperus

Ideální poměr precizní kvality a příznivé ceny. Ručně vyrobená postel zkušenými mistry svého oboru se pyšní vkusným designem díky provedení v příjemném hnědém odstínu. Záhlaví je do detailu propracováno v podobě stejných pravidelných čtverců, které ovšem nejsou nadmíru výrazné, avšak nenásilně postřehnutelné. Ovšem nejcennější je samotná spací plocha, která Vám poskytne ten nejlepší pocit již při prvním ulehnutí.

Rozměr: 180x200cm

Postel navržená v klasickém stylu.

Obsahuje: 2x boxspringy, 2 hlavní matrace s individuálně balenými pružinami v kombinaci s přírodním latexem ve dvou různých tvrdostech, 1 top matrace v kuse, jejíž náplň je tvořena unikátní mini-pružinkou každou opět jednotlivě balenou. Díky ní získá tělo tu nejlepší podporu bod po bodu. Záhlaví v jemném designu a nohy. 

Standardní cena: 213.515,- Kč
AKČNÍ CENA: 189.900,- Kč


TRECA INTERIORS PARIS, model postele Cosy od francouzského výrobce

Francouzský šarm vdechne Vaší ložnici postel od francouzského výrobce postelí TRECA.

Rozměr: 180x200cm.

Tato kvalitní postel obsahuje dva podkladové systémy v jednom potahu, vizuálně působící jako jeden. Nadmíru pohodlné matrace z kolekce Prestige jsou pevné a obsahují taštičkové pružiny a přírodní latex. Odlehčená vrchní top matrace je zhotovena v jednom kuse a sjednocuje tak spací plochu. Záhlaví postele je hravé a zároveň praktické díky odnímatelnému dekoračnímu prvku v podobě polštáře. Barevnost potahového materiálu je vkusná a vhodná pro decentní design ložnic.

Standardní cena: 411.066,- Kč
AKČNÍ CENA: 353.000,- Kč