Tradice

Luxusní postele LUXURY SLEEPING

TRADICE

Říká se, že s léty přichází zkušenost. Ze zkušenosti a poctivé práce pramení kvalita. Desetiletí prověřené kvality vytvoří tradici. Máme tu čest zastupovat exkluzivně na našem trhu právě značky s dlouholetou tradicí. Značky těch nejlepších výrobců postelí vyráběných ručně na zakázku více než 100 let.

Luxusní postele renomovaných světových značek KUPERUS, PULLMAN, Treca naleznete jen v našem showroomu LUXURY SLEEPING, kde se o Vás perfektně postará náš profesionální team s dlouholetými zkušenostmi. Díky létům poctivé řemeslné výroby jsou tito výrobci mistry svého oboru a stojí si za kvalitou svých výrobků natolik, že poskytují záruku 25 let.

obrazek

Ruční řemeslná výroba s dlouholetou tradicí a královským rodokmenem je zárukou té nejvyšší kvality.

Jsme specialistou a exkluzivním držitelem těch nejlepších prémiových značek v oboru kvalitního a komfortního spánku prověřených léty a zkušenostmi. Zakázková výroba luxusních vysokých postelí a matrací na míru a dle přání zákazníka s možností výběru ze široké škály barev a materiálů, a dokonce i vlastního návrhu designu! V LUXURY SLEEPING je každá kontinentální postel a matrace originál. Postel jen pro Vás. Luxusní postel s Vaším podpisem.

Během druhé poloviny dvacátého století byl s pomocí zkušených a zručných řemeslníků ve výrobě inovován způsob výroby postelí. Do dnešního dne zůstává značka KUPERUS věrná poctivé 100% ruční výrobě, která zaručuje vysokou kvalitu a speciální péči při výrobě každé jednotlivé postele. Splnění potřeb zákazníků je hlavní motto značky KUPERUS, což se promítá i do hesla značky „Never accept less than the best!“, tedy „Nikdy nepřijímejte méně, než to nejlepší!“

obrazky
obrazky
obrazky

Stoleté snažení vyústilo v získání Královské garance kvality, která je udělována výhradně výrobcům, kteří existují minimálně 100 let, během kterých splňují standardy nejvyšší kvality výrobků a služeb a jsou prověřenými dodavateli produktů pro holandskou královskou rodinu.

Hlavní důraz klade KUPERUS na materiály, složení a zpracování…vše dle výběru a specifických přání zákazníka. Sto let zkušeností, poctivé zpracování, používání pouze a výhradně přírodních materiálů a obrovská pozornost věnovaná individuálním přáním zákazníka.

obrazky
obrazky
obrazky

V roce 2005 získala firma Kuperus za dlouholetou tradici vysoké kvality řemeslné práce ocenění Královské rodiny, která je odběratelem a uživatelem postelí Kuperus.

KUPERUS je tak hrdým držitelem Královského ocenění. KUPERUS jsou postele hodné králů.

V současné době je KUPERUS vyspělá a respektovaná značka postelí, která šikovným a elegantním způsobem kloubí poctivou tradici s potřebami moderní doby. Vyrábí vysoké, polohovací, čalouněné postele s možností zabudování pokrokového masážního systému přímo v matracích.

 

KUPERUS

výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.Pod značkou LS, tedy LUXURY SLEEPING, se skrývá profesionalita nejvyšší úrovně, špičková nadstandardní péče, zcela individuální přístup, záruka kvality na celý život. U nás se můžete stát architektem své postele.

Máme zkušenosti s výrobou velmi atypických postelí pro naše náročné zákazníky, kteří přicházejí s vlastními požadavky na provedení postele. Atypické rozměry, tvar postele, její vestavění či uchycení, rozmanité funkčnosti postele, včt. polohování, kombinace s již vestavěným nábytkem… Nic není nemožné. Postele v LUXURY SLEEPING jsou skutečně „vysoká krejčovina“ pro Vaši luxusní postel.


KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značek SLABBINCK a BLUMARINE jsou jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.

Značka BLUMARINE známá zejména z módního světa drží na vysoké designové úrovni i své originální kolekce povlečení a koupelnového textilu. Vybírat můžete z romantických vzorů, veselých barev i klasických modelů. Dopřejte módní trendy i Vaší posteli!