TAILOR MADE - MATRACE NA MÍRU

Revoluce ve výrobě matrací! Výrobce s královským oceněním, firma KUPERUS, přichází s převratnou novinkou ve výrobě matrací. Vaše matrace bude vyrobena na míru přímo pro Vás, dle Vašeho osobního výběru náplně matrace. V showroomu LUXURY SLEEPING při zkoušení matrace zažijete pocit jako u krejčího. Náplně matrace budeme měnit dle Vašich preferencí dokud „nevyměříme“ tu správnou matraci jen pro Vás. Přijďte si nechat „vzít míru“ pro svou exkluzivní matraci korunovanou štítkem s Vaším jménem (na přání).

Proč každá noc pro Vás bude jedinečným zážitkem?

 • Speciální, multi-zónové, tepelně tvrzené a jednotlivě zabalené taštičkové pružinky
 • Optimální regulace teploty a vlhkosti
 • Vynikající provětrávání a hygiena
 • Vysoce kvalitní jacquard a tkaný damašek
 • Precizní zpracování a tradiční zručnost
 • TNO test - test nezávislé kontrolní organizace

 

 

UNIKÁTNÍ V ČESKU: MATRACE NA MÍRU od výrobce KUPERUS!

PŘIJĎTE SI K NÁM NECHAT SESTAVIT TU SPRÁVNOU MATRACI PRO VAŠE TĚLO!  

 1. Jste připraveni nechat si vzít míru na matraci?
  Nikdo z nás nejsme stejní. Pozice, v jaké spíme, tělesné proporce a individuální potřeby určují jaká matrace by nám měla poskytnout ten správný komfort. Probouzíte se během noci, protože se Vám špatně leží nebo cítíte bolest? Vstáváte ráno s pocitem nevyspalosti? Cítíte bolest ve spodní části zad, když vstáváte z postele? Máte pocit, že standardní matrace není pro Vás ta pravá z důvodu Vašich tělesných proporcí? Nebo prostě chcete pro sebe jen to nejlepší?

  JAKÝKOLIV Z TĚCHTO DŮVODŮ MÁTE, JSTE PŘIPRAVENI PRO MATRACI NA MÍRU.

 2. Přijďte se poradit!
  Vaše osobní matrace je skutečně dobrou investicí do kvality Vašeho spánku. Po plnohodnotném nočním spánku vstáváte dobře odpočatí a svěží na celý den. Připraveni čelit výzvám nového dne. Proto věnujte čas rozhodnutí o výběru té nejlepší matrace, Vaší osobní matrace na míru. Protože jsme každý jedinečný, zasloužíme si matraci, která nám osobně bude vyhovovat nejlépe. Rádi Vám s tím pomůžeme. Pozice, v níž spíte, proporce Vašeho těla a individuální potřeby určují místa, kde má být matrace trochu měkčí. Nebo naopak, místa, kde Vám matrace má poskytnout větší podporu. Poradíme Vám a umožníme Vám vyzkoušet si rozdíly tak, abyste mohli učinit ten správný výběr.

 3. Tvoříme matraci dle Vašich osobních potřeb
  V našem showroomu Vám “vezmeme míru” na matraci odpovídající Vašim potřebám. Konfigurace matrace dle Vašich speciálních požadavků probíhá za použití různých speciálních balíčků obsahujících odlišné pružiny. Ovšem matrace, kterou obdržíte domů, bude obsahovat jedno pevné jádro taštičkových pružin, které je ručně sestaveno ve výrobě Kuperus pro Vaši unikátní matraci. Řemeslná ruční výroba a čistě přírodní materiály.

Pro pohodlný a zdravý spánek - Vaše osobní matrace, která Vám vyhovuje nejlépe.

Vaše matrace na míru. Neváhejte a přijďte se přesvědčit o Vaší jedinečnosti!