Luxusní postele LUXURY SLEEPING

POSTEL PORTLAND

Záhlaví postele Portland bylo navrženo v moderním stylu. Dekorace ve formě prošitých vertikálních pruhů působí velmi elegantně a zaujme pozornost. Barvu potahového materiálu nejen čela, ale celé postele včt. boxspringů a hlavní matrace lze vybrat ze široké palety tak, aby vše ladilo ve Vaší ložnici. Jako všechny postele v LUXURY SLEEPING, i tento model může být v polohovatelné verzi při zachování pravého vysokého boxspringu, který je zárukou zdravého spánku.

 
POSTEL PORTLAND

Postel se skládá z podkladového systému, tzv. Boxspringu (na výběr také polohovací verze), hlavních matrací s patentovanou technologií zdvojených taštičkových pružin Inside Pocket (na výběr). Čelo postele v části hlavy je čalouněné, detailně ručně propracované. Vybrat si můžete ze široké nabídky materiálů a barev.

Záhlaví postele Portland bylo navrženo v moderním stylu. Dekorace ve formě prošitých  vertikálních pruhů působí velmi elegantně a zaujme pozornost. Barvu potahového materiálu nejen čela, ale celé postele včt. boxspringů a hlavní matrace lze vybrat ze široké palety tak, aby vše ladilo ve Vaší ložnici. Jako všechny postele v LUXURY SLEEPING, i tento model může být v polohovatelné verzi při zachování pravého vysokého boxspringu, který je zárukou zdravého spánku.
 

 
KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.