Luxusní postele LUXURY SLEEPING

INCLUSIVE PLUS

Dodejte své ložnici barvu!

Pořízení kontinentální postele Pullman je investice v sebe, v dokonalý noční odpočinek a ve svěží probuzení. Tak proč si nevěnovat komfortní spaní Pullman už dnes? Navíc za nejpříznivější cenu! Cena již od: 98.550 Kč

 
INCLUSIVE PLUS INCLUSIVE PLUS

Dostupné rozměry: 160x200/210cm, 180x200/210 cm

Model postele obsahuje:
Záhlaví (headboard)
Podkladový systém, tzv. boxspring: na výběr polohovací či nepolohovací verze
Barevná matrace: matrace ve stejné barvě a materiálu jako ostatní části postele tvoří vkusný ucelený komplet
Vrchní top matrace

Matrace jsou zpracovány inovativní technologií Sensity proti bakteriím a plísním, která udržuje čistotu a hygieničnost matrací.

Model je dostupný také v polohovací verzi pomocí bezdrátového dálkového ovládání.KUPERUS
výrobce s dlouholetou tradicí ruční výroby specializující se na vysoké postele, polohovací postele, čalouněné postele a matrace. Královské ocenění kvality, používání výhradně těch nejlepších přírodních materiálů a více než 100 let tradice poctivé řemeslné výroby Vám zaručí kvalitní spánek po celý život. Každé ráno budete vstávat z Vaší luxusní postele odpočatí a svěží do nového dne.

Matrace KUPERUS jsou ručně vyráběny individuálně dle potřeb každého zákazníka s ohledem na jeho tělesné proporce, spací návyky a požadavky na tvrdost. Možnost implementace moderního masážního systému přímo do matrace. Vaše luxusní matrace Vám zajistí masáž každý den v pohodlí Vašeho domova.

PULLMAN
tradiční holandský výrobce vysokých kontinentálních, polohovacích, čalouněných luxusních postelí a matrací. Pokrokové technologie, unikátní patentovaný systém pružin Inside Pocket Spring, moderní polohovací postelové systémy a praktické doplňky – to vše je garancí zdravého spánku a odpočinku.

Ložní prádlo a domácí textil značky SLABBINCK je jedinečnou ozdobou všech domácností, ať už se jedná o ložnice, koupelny či kuchyně. Výsledkem kombinace těch nejlepších přírodních materiálů a ručního zpracování jsou unikátní kolekce špičkové kvality a nadčasového designu. Značka SLABBINCK dává prostor fantazii každého zákazníka, který si může navrhnout vlastní design či motiv dekorace povlečení, ručníků i ubrusů. Můžete se stát tvůrcem vlastní kolekce. Zakázkové krejčovství pro Vaši domácnost.